פולי שלנו בהריון ואנחנו נרגשים

y י ר י ת

New member
פולי שלנו בהריון ואנחנו נרגשים

נאלצנו להפריד בינה לבין לוזון הזכר לתקופה הקרובה משום שהוא מתיש אותה [לא מפסיק לעלות עליה] והיא עצבנית ובוכה [שמעתם פעם ארנבת בוכה???] הסיפור המלא אצלי בבלוג נשמח לקבל עצות מבעלי נסיון לארנבים שמתרבים

Litalxo

New member
צ'יפס שלנו מחבבת את ניק הארנבון החדש

אבל בכל פעם שהוא מתקרב אלייה היא רוטנת ומתמרמרת. אצלה זה דווקא די מצחיק

BrokenWings16

New member
וכשהם מתרגזים?

לפעמים הארנבת שלי משמיעה קול עצבני (מן "חררר..." שכזה) ששמים לה אוכל או שמרימים אותה...האם זה בכי?

שלי שלי5

New member
מזל טוב

יש לנו 3 ארנבונים - זכר ושתי נקבות. סופ"ש האחרון היה שמח ועצוב יחד - מסתבר ששתי הארנבות היו בהריון, שתיהן המליטו בסופ"ש האחרון, הגורים הקטנטנים לא שרדו... עשיתי בירורים כל הסוף שבוע, הינה מה שגיליתי - שיהיה לך יותר קל - הריון של ארנבת נמשך כ-30 יום, לקראת הלידה - ההמלטה - הן מורטות לעצמן את הפרווה כדי להכין "קן" לגורים. בכל המלטה זה כ- 4-7 גורים, ובדרך כלל בהמלטות הראשונות (ראשונה ושניה) בדרך כלל הגורים לא שורדים.... אסור - לגעת בגורים כי אז יש להם ריח והאמא לא מטפלת בהם... כל כך שמחנו כשהן המליטו, הוצאנו את הזכר (כי הוא הפריע) ובסוף הם לא שרדו (לי באופן אישי- כאב). אני מקווה שאצלך יהיה יותר שמח שיהיה בהצלחה.

maya567

New member
אגב, לארנבונים אין "תקופת ייחום"

והשתן זה בגלל שהזכר הגיע לגיל הבגרות שלו. זכרים הם אלו שמשפריצים את השתן שלהם, לא נקבות

maya567

New member
הוא כנראה יחזור לעשות את זה...

זה סיפור שחוזר על עצמו בפורום. לנו היו 2 זכרים ב"גיל ההתבגרות" בבית בתקופות מסוימות. אחד עשה זאת רק כשהיה מופרד מהנקבה, השני עשה זאת כל הזמן. אומרים שסירוס אמור להרגיע את זה.

למעלה