פולימורפיק

קספר

New member
פולימורפיק

מוקדש לרייבן ומיכל.. ======================================= מציאות מעורבבת במסה של שחור רוע טהור וחדש מחלחל בורידים ונמוג אט אט כמו שלג לבן אתה אדם רב צורה,רוע לכל פן פולימורפיק-השלג הלבן מבעבע אין כמו שמיים נוזלים מעל ראשך אתה מרגיש כמו אחרי מעוף של שעה כמו מישהו שנוסע במהירות אדירה אתה אדם טהור השלג הלבן גדע הכול אתה לא מבחין בין טוב לרע בין שחור ללבן בין אהבה לשנאה אתה איש רב-צורה איש אם כוח בלתי נשלט המציאות השחורה מעורבבת ביופי מהמם אתה מרגיש בגן-עדן מרחף למעלה בלי שליטה יופי קטלני כמו אותו שלג לבן שאוהב לקחת אותך ולא להחזיר אותך אף פעם אתה פולימורפיק-רוצה להיות מישהו אחר רוצה להיות אלוהים רוצה להיות שטן רוצה להיות זה שמנצח בכל מצב רוצה להיות זה שלא מרגיש זה שלא אוהב אתה צריך שלג לבן שיזרום אצלך כל הזמן אתה לוקח אותו כל יום בשעה קבועה עכשיו אתה עשיר בעוד שניה הכל נגמר פולימורפיק יוצא ומחליף צבעים למה בעצם לשתות ולנהוג אם אתה יכול לעשן ולעופף? ==================================== טוב אם אתם לא מבינים במה השיר מדבר אז הוא מדבר על סמים. לא שאני אומר לקחת אותם להפך.השיר מראה כמה צריך להתרחק. קצת חומר למחשבה למישהו שעושה שטויות. ורותי אני מקווה שתגיבי או סתם תתני דעה. פרסמתי אותו לא מזמן בפורום רוק ומטאל ודי אהבו אותו שם. פעם ראשונה לא קטלו אותי.

מיכל..~

New member
וקספר, תתפלא

שדווקא הפעם קצת הבנתי :) "שלג לבן שאוהב לקחת אותך ולאלהחזיר אותך.....רוצה להיות מישהו אחר רוצה להיות אלוהים רוצה להיות שטן..." חזק! ואהבתי :)

קספר

היו לי דמעות בעניים ואל תדאג אני אסתדר , אני כבר לא פוחד יותר , והיא בטח התרגלה לה שם למעלה כמו שכולנו מתרגלים למקום חדש , אני אוהב אותך מתרומם קרח שלי גרמת לי בכל מקרה חיוך ענק

רותי ב.

New member
האסוציאציה הראשונה שעלתה

לי במחשבה היתה השיר הזה של החיפושיות, Lucy in the Sky of Diamonds, שגם בו דיברו על סמים. ותודה שהסברת את כוונתך, בסופו של השיר, כי באמת חששתי שלא כולם יבינו אותו כך, למרות השורה הזו: "אתה לוקח אותו כל יום בשעה קבועה עכשיו אתה עשיר בעוד שניה הכל נגמר " המאד ברורה. והשיר מעולה. ואתה בכלל כותב מעולה, רק החומרים, לא תמיד מצליחה להתחבר אליהם, ועל כך מתנצלת. ותודה לך, קספר. שמור על עצמך ועל החברים.

-Annie-

New member
גמלי, כמו לרותי, זה הזכיר את השיר

של החיפושיות [שאגב, סופסוף הצלחתי להוריד אותו
] ואולי אתה מתכוון להרחיק אבל איפשהו זה מקרב. לא, זו לא ביקורת על השיר. סתם מחשבה כזו. שאדם, כשהוא הכי נמוך לא כפת לו מה יוציא אותו משם אלא מה יגרום לו להרגיש אחרת... וזה שיר חזק.

למעלה