פוטו פיניש מטורף - 2 מש' לסוף באנגליה ובספרד!

• פותח הנושא afc2
  • פורסם בתאריך

afc2

New member
פוטו פיניש מטורף - 2 מש' לסוף באנגליה ובספרד!

אנגליה:

גם שבוע לפני תום העונה באנגליה, עדיין לא ברור במאה אחוז מי תזכה באליפות.

מנצ'סטר סיטי וליברפול רחוקות שני משחקים מהתואר.

הטבלה:

1. מנצ'סטר סיטי 80 נק' (+59)
2. ליברפול 80 נק' (+50)
3. צ'לסי 79 נק' (ומשחק עודף)

מה נשאר להן?

ליברפול: קריסטל פאלאס (היום בחוץ), ניוקסל (ראשון, מחזור הנעילה)
סיטי: אסטון וילה (רביעי בבית), ווסטהאם (ראשון, מחזור הנעילה)
צ'לסי: קרדיף (מחזור הנעילה).

* היום בערב צ'לסי תצא סופית ממאבק האליפות.
* ליברפול צריכה לקחת יותר נקודות מסיטי ב-2 המחזורים הקרובים.

הערכה: הטבלה תשאר כך גם ביום ראשון לאחר מחזור הנעילה.

ספרד:

בספרד אי הוודאות גדולה יותר, לאחר שאתלטיקו שנראתה משייטת לאליפות (ניצחה בבילבאו ובולנסיה), היא הפסידה אמש במפתיע ללבאנטה. בספרד גם 2 מ-3 הסוסים ייאבקו ראש בראש במחזור הנעילה ועקב כך הסוס השלישי יעקוף אותם בהפתעה גדולה.

הטבלה היא הדבר הכי מרכזי כרגע:

1. אתלטיקו מדריד 88 נק'
2. ברצלונה 85 נק'
3. ריאל מדריד 83 נק' (ומשחק חסר)

מה נשאר להן?

אתלטיקו מדריד: מלאגה (בית), ברצלונה (חוץ)
ברצלונה: אלצ'ה (חוץ), אתלטיקו מדריד (בית)
ריאל מדריד: ויאדוליד (חוץ), סלטה ויגו (חוץ), אספניול (בית)

* אתלטיקו תלויה בעצמה: ניצחון מול מלאגה ואז כל תוצאה פרט להפסד בקמפ נואו יביא להם את האליפות.

* ריאל מדריד תלויה ב...ברצלונה! - ריאל חייבת לנצח את כל 3 המשחקים שנותרו לה ולקוות שאתלטי תפסיד אחד משני המשחקים, כלומר בקמפ נואו.

* ברצלונה תלויה בויאדוליד - אם בארסה תנצח את שני משחקיה, אתלטי לא תיקח את האליפות. מצד שני, לא בטוח שגם ברצלונה, שזקוקה לעצירה אחת של ריאל וההזדמנות הטובה ביותר תהיה ביום רביעי הקרוב נגד ויאדוליד שחייבת את הנקודות.

הלילה כל המדינה ליברפול

לא יודע למה האהבה כאן לברצלונה דוחה אותי ואילו זאת מחממת לי את הלב.

miromiro

New member

AB17

New member
נו באמת.......

אוהד/ת ברצלונה היה כותב את זה, כל הפורום, אשתו ואחותו היו נופלים עליו.

Rodrik Harlaw

Active member
כי אתה ריאלי

ולא במובן של אהדת ריאל.

קשה לחבב קבוצה שבשנים הבאות תמשיך להאפיל על הקבוצה שלך (יובנטוס, נכון?), בעוד שאתה חושב שליברפול היא הפוגה נחמדה שלא באמת תציק לקבוצה שלך.
לגיטימי. גם אני בתור אוהד בארסה, תמיד מחבב את האנדרדוג מהליגות שאינן הלה ליגה כי הן מקשות על הקבוצות שמאיימות על בארסה.

droriko

New member
אני אגיד לך למה

כי לליברפול,בניגוד לברצלונה,יש המון אוהדים שהולכים איתה באש ובמים, כולל בשנות ה-90 השחורות. מבחינת אוהדים "אמיתיים" היא שניה רק לאייאקס(למרות שאני מכיר לא מעט שאוהדים את שתיהן).

somone1411

New member
ברצלונה שחצנים

בוסקטס, אינייסטה ואלבס רמאים, מתעב את העליה המוגזמת סביב מסי האוברייטד (ביחס למשפט השחקן הגדול בהיסטוריה), שונא את קטאלוניה באופן כללי, העובדה שהם שונאים את ספרד, פיקה פרימדונה דוחה, התקשורת בישראל מלקקת כל דבר שקשור בה, אם בזה בשידורים ובכתבות אינטרנט הזויות. לא חסר לי סיבות לשנוא אותה.

חוץ מזה שמאז ומתמיד לא אהבתי את הקבוצה הזו, מהימים של רומאריו, סטוייצ'קוב ועוד. כשהייתי ילד קטן תמיד רציתי שריאל ינצחו בדו קרב הזה. התחברתי ללבן, לברנבאו, למסורת. אפשר לומר שריאל מדריד היא הקבוצה הראשונה שהתחלתי לאהוב, לפני אינטר כן. אבל האהבה לנראזורי הלכה והתחזקה עם השנים.

ליברפול מועדון ענק אבל קבוצה שלא מזיקה לאף אחד. גם אם תזכה העונה, לכולם ברור שהיא לא תייצר איזושהי שושלת, וגם אם כן האופי של המועדון הזה לא מזיק. כל עוד סוארז שם אני לעולם לא אשנא אותם.

afc2

New member
לא מסכים בעליל לגבי ליברפול

ג'ורדן הנדרסון, ראחים סטרלינג, ג'ון פלנגן וג'ון אלן ישארו פה גם בעונה הבאה, ויותר מכך גם בעונה שאחריה.

ליברפול בונה שלד אנגלי נהדר להרבה מאוד שנים. זאת גם הנחייה מוצהרת של הבעלים שלה.

אם תצליח להשאיר את הכוכבים הפורצים של העונה דניאל סטראידג' (שלדעתי פספס בצ'לסי) ופליפה קוטיניו (שעדיין צריך זמן להתבשל אך יהיה לתכשיט), היא תבטיח לעצמה גם בשנה הבאה מקום בצמרת. השוער מינולה מבוקש באתלטיקו מדריד, ארסנל ודורטמונד - אבל בליברפול לא מתכוונים לשחרר אותו.

לגבי הותיקים ג'רארד לא הולך לשום מקום. דקות המשחק שלו העונה ירדו משמעותית (אם כי הוא שיחק בכמעט בכל המשחקים) והוא הוחלף ראשון על פי רוב. לדעתי לפחות דווקא כשהוא לא שיחק, ליברפול הייתה אימתנית יותר.

בהגנה טורה, סקרטל, אגר, וג'ונסון ימשיכו (יחד עם פלנגן שהזכרתי קודם). לדעתי לפחות חייבים בליברפול להתחיל להכניס עוד שחקני הגנה צעירים לרוטציה יחד עם פלנגן. מקווה מאוד שסאקו ימשיך שם. עלי סיסוקו לא ימשיך.

בקיצור - לליברפול יש שלד ללא מעט שנים, במיוחד בראייה עתידית.

עכשיו נעבור לשלילי...

ישנן שתי תעלומות גדולות מאוד שקשורות לליברפול:
1. לואיס סוארס
2. ליגת האלופות

המועדון חוזר אחרי אחרי 4 שנים במדבר לבמה המרכזית שהוא כל כך התגעגע אליה. בשנה הבאה יהיה עומס משחקים, ורודג'רס יאלץ להחתים עוד שחקנים. ייתכן שבשל כך, יצליח לפתות את סוארס להמשיך. השחקן הזה עשה העונה הזאת קפיצת מדרגה חסרת תקדים לשחקן פריימרליג.

מלבדו, בהנחה שמוזס ואספס שלא רואים דשא יעזבו, בליברפול חייבים להביא חלוץ 9 קלאסי נוסף. מזכיר לכם שבליגה איכשהו צריכים ל"מלא" פער של 30 שערים, שלא נדבר על האלופות אם שם מישהו. פאביו בוריני יחזור, אבל זה לא זה.

AB17

New member
הכל תלוי בעד כמה פלורנטינו ירצה את סוארז

כבר יש דיבורים על כך בעיתונים שבנזמה אולי לא ישאר בריאל.
אם פלורנטינו פרז יחליט שסוארז זו המטרה ההבאה שלו, ויתן את הפקודה להסתער עליו, יהיה קשה מאוד לליברפול לשמור אותו אצלה, כמו שהיה ליונייטד עם רונאלדו וטוטנהאם עם בייל.

להוציא את סוארז מאנפילד זה פחות או יותר כמו להוציא את לברון מקליבלנד.

מיניולה זה שוער נהדר לעתיד.
אך גלן ג'ונסון(חלק גדול מהפיאסקו אמש רשום על שמו) וסקרטל לא לרמה......
סטארידג' וסטרלינג יאלצו להתמודד עם סינדרום השנה השנייה אצל שחקנים אנגלים לאחר הפריצה הגדולה, ראינו כבר הרבה שחקנים אנגלים שפורצים ובגדול, התקשורת מהללת, ובעונה השנייה נעלמים. יהיה מעניין איתם, בעיקר עם סאטרידג' עם סוארז לא ישאר.

ויש גם את ליגת האלופות, לליברפול סגל קצר מדי לליגת האלופות וגם לליגה המקומית.

שומו

New member
סקרטל שחקן ההגנה מס' 1 העונה בליגה

ג'ונסון אכן ביובית

droriko

New member
תסלחו לי על הבוטות

אבל מי שאמרת שמסי הוא השחקן הגדול בהיסטוריה הוא דביל מושלם. אתה לא יכול אפילו לצייץ על התואר אם אין לך לפחות גביע עולמי אחד ביד.

AB17

New member
איך אני מת על ההצהרות האלה....

ואם מסי היה נולד בווילס או קזחסטן?

afc2

New member
ווילס עם בייל' ורמזי אחלה שחקנים

ועדיין אין ספק שקשה מאוד לבחון אותם בראייה לאומית.

על כריסטיאנו תמיד תהיה מוטלת ה"חובה" לסחוב את פורטוגל. כי הוא לא מגיע מאימפריה של כדורגל, אך מנבחרת טובה פלוס מינוס.

itzikon5352106

New member
מוריניו ביקר את המערך של נוריץ' אחרי ההמאופס

ביניהן אתמול ואמר שהופתע ממנו ושהיא שיחקה הגנתי.

זה אותו מוריניו שלא התבייש לחנות את האוטובוס שלו ברחבה יותר מדי פעמים......

למעלה