פוטו פיניש מטורף - 2 מש' לסוף באנגליה ובספרד!

• פותח הנושא afc2
  • פורסם בתאריך

pgprince

New member
זה שלא דיברתי עליה (העונה) זה לא אומר

שאני לא אוהד שלה

somone1411

New member
לי זה אומר שאהדה שלך מזערית

הרי על מכבי אתה כן מדבר.

אם היו פה עוד נראזורים הייתי כותב הרבה יותר על אינטר, אני פשוט יודע שזה לדבר אל הקיר ולכן נמנע כמה שפחות, מה גם שדברים טובים אין מה לכתוב.

pgprince

New member
מזכיר לי את הויכוח בין החרדים לחילונים

כאשר חרדים רואים בחילונים יהודים "פחות טובים" בגלל שלא שומרים על השבת ושאר המצוות....

afc2

New member
ליברפול הובילה עד לפני דקה 0-3, משום מקום 2-3

afc2

New member
זה הזוי לגמריי

חזרתי ממנגל אצל חברים. התחברתי למשחק בדקה 75 וקיבלתי תמורה מלאה לצפייה

itzikon5352106

New member
מדהים!!!

עונה כל כך גדולה של ליברפול ובסוף היא שוב יוצאת לוזרית גדולה

afc2

New member
פאלאס עושה לליברפול מה שהיא עשתה למילאן!!!!!!

3-3 מדהים!

afc2

New member
ליברפול צריכה עכשיו שוילה תנצח באיתיאחד

ועל זה אני אומר - בחלומות הלילה

somone1411

New member
להזכיר לך שסיטי סחטה 2-2 מסנדרלנד

לא מזמן בבית. סנדרלנד מהתחתית! אסטון וילה ו-ווסטהאם טובות יותר, אבל מה שטוב הוא שסיטי עם שני משחקי בית, הכל תלוי בה.
אם סיטי לא עושה אליפות השנה זה הביזיון הכי גדול בהיסטוריה של הכדורגל האנגלי.

afc2

New member
שים לב אבל לתוצאות של סנדרלנד בחודש האחרון

ניצחון בסטמפורד ברידג', ניצחון באולד טראפורד, תיקו באיתיחד, הפסד מינימלי באנפילד.

4 מגרשי חוץ קשים והיא נתנה 4 משחקים מעולים.

לכן להגיד "סנדרלנד מהתחתית" כבר עשתה את זה. יופי שהיא עשתה.

וילה המשחק האחרון שהיא לא הפסידה בחוץ היה לליברפול בתחילת ינואר. מאז היא הפסידה את כל משחקיה.

מנצ'סטר סיטי לעומתה קבוצת בית כמעט מושלמת.

אני מקווה מאוד שכמו שאתמול קריסטל פאלאס, שסיימה את העונה ובמצב של מינוס 3, נלחמה כמו שד כדי לחזור למשחק - כך גם אסטון וילה.

וילה בניצחון החשוב שלה בשבת על האל נשארה בליגה, ועכשיו הם באפטר פרטי. רע מאוד לליברפול

GentlePunter

New member
טוני פוליס - מאמן העונה שלי

ולא רק בגלל הערב, אבל וואו, מה שהוא עשה שם התפוצץ על המגרש הנפלא הזה בעשר דקות שלא ישכחו.

מוריניו, וונגר, פלגריני - שלושה פאקיונרים שאיש מהם אינו ראוי לקחת אליפות העונה, אבל הצ'יליאני כנראה ייקח.

רודג'רס - מצטער, לא זיהיתי טביעת אצבע מובהקת שלו, המון מוטיבציה ורוח קבוצה נפלאה (סטיבי ג'י אחראי לא פחות), וגאון כדורגל אחד שנראה לי שהולך לפתוח לאנגליה את השושנה במונדיאל. אחזור ואומר שלא נהניתי מליברפול כקבוצה העונה. חבל לי מאד עבורם שזה ייגמר כמו שזה נראה כרגע שזה ייגמר.

GentlePunter

New member
כן, אבל זו לא חוכמה גדולה

משום כך בודדתי בינו לבינם.

מתוך השלושה האלה שניים הם פשוט אנשים שנטרפה עליהם דעתם בהרבה מובנים (מוריניו, וונגר) והשלישי הצליח איכשהו לעשות פחות טעויות.

אני לא יודע, ולעולם לא נדע, לאן היו מגיעים השלושה, ואפילו רודג'רס, לו היו מחליפים את איאן הולווואי בקריסטל פאלאס באמצע העונה. אני די בטו שאף אחד מהם לא היה מתעלה על הישגיו של פוליס. וגילוי נאות, אני אהבתי אותו גם כמאמן סטוק, ולא אהבתי את העליהום על סגנון הכדורגל שלו שם, הבנאדם יודע איזה חומר גלם יש לו ועובד בהתאם ולא מנסה לרבע את העיגול - ובנוסף לכך במשחקים לא מעטים של סטוק שראיתי במו עיני, היה יותר כדורגל חיובי מכסאח.

פיוליס מאמן מצוין

להוציא כל כך הרבה מהקבוצות שלך זה איכות אדירה. ולא, בניגוד לכל מיני דעות, האיכות הזו לא נמדדת בכדורגל "יפה" לכאורה.

רז 1978

New member
סיפור האליפות באנגליה נגמר אתמול

סיטי תנצח ביום רביעי לא רואה שום תסריט שלא ואז ביום ראשון יספיק לה תיקו בלבד

afc2

New member
ליברפול צריכה שאסטון וילה או ווסטהאם ינצחו

באחד המגרשים הכי ביתיים ביבשת. כן זה גם בטח יקרה

אוי ליברפול את תמשיכי לא לצעוד לבד, הלוזריות תלווה אותך לעולמי עד לכל מקום אליו תלכי

למעלה