פה אני כבר אומרת הכל לכל היום

פה אני כבר אומרת הכל לכל היום

למה לפילים יש רגליים עגולות? כדי שלא יפלו לחורים משולשים. למה לפילים יש זנב? כדי שלא יגמרו בפתאומיות. מה ג´יין אמרה שהיא ראתה הרבה פילים יורדים מההר? אה, הנה הרבה פילים יורדים מההר. מה ג´יין אמרה שהיא ראתה הרבה פילים עם משקפי שמש יורדים מההר? כלום, היא לא זיהתה אותם. למה לברווזים יש רגליים שטוחות וגדולות? כדי שיוכלו לכבות שריפות ביער. למה לפילים יש רגליים גדולות ועגולות? כדי שיוכלו לכבות ברווזים בוערים. ארבעה פילים יושבים בחיפושית, שניים מקדימה, ושניים מאחורה, מי נוהג? הפיל עם הרישיון. איך פיל מסתתר ביער? עולה על עץ, וצובע את הביצים בסגול. למה לטרזן יש ראש שטוח? הוא ניסה לקטוף שזיפים.... איך מכניסים פיל למקרר בשלושה שלבים? 1. פותחים את המקרר 2. מכניסים את הפיל 3. סוגרים. איך מכניסים ג´ירפה למקרר בארבעה שלבים? 1. פותחים 2. מוציאים את הפיל 3. מכניסים את הג´ירפה 4. סוגרים. האריה מלך החיות קרא לכל החיות להתאסף ביער, מי לא בא? הג´ירפה, היא תקועה במקרר. איך חוצים נהר תנינים? פשוט שוחים, התנינים אצל האריה. מרפי - ליצן החצר החדש

כנף

New member
מיד!

>כנף מוציאה את כבודה של מרפי מאשפתות
ומדביקה אותו לכנפי ה
, שיעוף..<

../images/Emo36.gif אופטיל´ה../images/Emo26.gif../images/Emo70.gif

אני ממש מצטערת זה לא עסק לתת ככה לכנף ליתש אותי, ולא לצאת להגנתי אז תרפרש אותה

התייחסתי...

>האופטימיסט שאומר למרפי כי באמת באמת אין לו זמן להתייחס להודעות שלה<

סליחה!!!

זה לא מתשמיע טוף... >האופטימיסט שמעריך מאוד את עבודה הבלתי פוסקת של מרפי ומבטיח לענות לה בחזרה ברגע שיתפנה לו אוויר לנשימה<

האופטימיסט המגעיל !!!!!!!!

מה אכפת לי ללכלך עליו, חופשי חופשי הוא גם ככה לא פה
אני חייבת לספר לכם, הוא מה זה מפשל, שמעתי שמועות היום בשוק מאיזה זקנה אחת שמפטרים אותו מהעבודה, אז הוא עכשיו נמצא בלשכת העבודה, מחפש לו איזה עבודה בתור מוכר פטרוזיליה או משהו כזה, הזקנה גם סיפרה לי שהוא כל הזמן קיטר והתלונן שם "(מעניין למה), אז רציתי לעדכן את מי שלא יודע שהוא התקשר אלי אתמול ואמר לי שהוא אוהב אותי וגם שאני הופכת להיות מנהלת הפורום החדשה כאן. הוא אמר שזה יפורסם בקרוב בעיתונים ובחדשות אבל זה בינתיים. הוא אמר לי שהוא לא סובל פה אף אחד וסתם היה צבוע כל הזמן לאנשים והתחנף אליהם, אבל רק אותי הוא הכי חיבב. זהו. תדעו

למעלה