פדיחה רצינית!!!

Sheikh

New member
פדיחה רצינית!!!

אז ככה....לפני שבועיים נפגשתי עם חברה שלי (נשואה לאחר),כמו כל פעם התחלנו במסעדה טובה לאחר מכן המשכנו לסרט טוב ("מהיר ועצבני 4",היה טוב בשבילי,היא לא אהבה) והנוהל הרגיל אצלי או אצלך? והלכנו אליה (רוב הזמן הבית שלה פנוי מאחר ובעלה טייס ב"אל על" וכמעט ואינו בבית).לא פעם ולא פעמיים נפגשנו אצלה ובילינו אצלה ולמען האמת למרות שידעתי שיש לה 3 ילדים (בוגרים) לא ראיתי אף פעם אף אחד מהם פרט לכלב שלה שנוכח בבית כל הזמן. בפעם הזאת,לאחר חצי שעה בסוויטה שלה (יש לה מקום יפה בקיסריה) עם בקבוק יין ושאנחנו קצת בראש ואני חצי ערום והיא ערומה לגמרי פתאום נכנסת הבת שלה (שנראית מדהים) בת 23 סטודנטית באמת חבל על הזמן....היא בכלל לא התרגשה (הילדה) ואמרה לי שלום אדיש כזה עם חיוך קל,ושאלה את אמא שלה על משהו קטן שנמצא בבית,איפה הוא? לרגע הייתי בהלם לא ידעתי איך לעכל את זה,אמרתי לה (לחברה שלי) תקשיבי...שלא תהיה פדיחה שהילדה לא תדבר ולא תספר,לא לענין.ומה ככה היא נכנסת חופשי לחדר שלך בלי לדפוק בלי לשאול? אז היא אומרת שהילדים שלה יודעים ואין להם בעיה עם זה וזה בסדר ואין לה בעיה שייכנסו גם לחדר בזמן פעולה.לא ידעתי איך להגיב (עדיין מעכל הכל ולאט),כאמור היינו בראש קצת מהיין והמשכנו במעשנו הטובים....שוב נכנסה הבת אחרי בערך שעה,והפעם היתה עם תחתונים וחזיה,התיישבה מולנו על הכורסא ותוך כדי מדבר בפון שלה...לאחר כמה דקות שהיא סיימה לדבר ואני הפסקתי מהמעשים,התחלתי לדבר איתה (החברה שלי כבר היתה ממש שפוכה,גם מהאלכוהול וגם מהאקשן)ושאלתי אותה לשמה מה היא עושה והתפתחה שיחה...שאלתי אותה איך זה שלא מפריע לה שאני פה עם אמא שלה? ומה פתאום היא נכנסת ויוצאת כל פעם מהחדר עם שאלה כזאת או אחרת,וכאילו מה הקטע של הנוכחות שלה בחדר? היא אמרה לי,ואני מצטט!!!!:שטויות,כבר הייתי עם אמא באורגיה...באותו רגע היה צריך ג'ק 4 טון להרים את הלסת שלי שהגיע לרצפה.אמרתי לה אחרי צאתי מההלם,לא מאמין לך.אמרה לי למה אתה מתפלא בכלל? מה אתה פרימיטיב? אמרתי לה שלהיפך אני מאוד עם ראש פתוח וספרתי לה קצת על הפעילויות שלי בתחום המיני עם אמא שלה ובלעדיה (גם במסגרת התפקיד שלי).לאחר שהבינה את הראש שלי היא שאלה,אז למה אתה בהלם? אמרתי לה שאמא שלה לא עושה רושם כזה ואני מכיר אותה המון זמן,ולא נראה לי כל כך הגיוני כל הענין הזה (אני בכלל לא תמים,ומכיר את הנפשות הפועלות,אבל אמרתי אולי יש דברים בגו').אז היא אמרה לי שאמא שלה סיפרה להם (לילדים) עליי ועל עוד חבר שהיא בקשר איתו וגם נפגש איתה אצלה בבית מדי פעם.והיא אמרה שהיא בטוחה שגם אבא שלה "חוטא" פה ושם שהוא לא בבית,ולכן הם מבינים את המעשים של האמא.אז אמרתי לה שההבנה עדיין רחוקה מעשיה של מעשים כאלה ואני עדיין לא קונה את זה. היא התעקשה שהאמין לה ואמרה לי אתה יודע מה? בוא נעיר את אמא ונשאל אותה,אמרתי לה עזבי לא עכשיו,כי כאב לי להעיר אותה היא ישנה ממש חזק,לאחר שעתיים בערך שאנחנו מדברים ומספרים פרטים אינטמיים סיפורים אישיים,ובכלל מתוודעים אחת לשני,החברה שלי התעוררה. היא ראתה את שנינו ביחד יושבים על הספא קרובים ומדברים (להזכיר,היא היתה בתחתונים וחזיה,ואני ערום מכוסה רק עם מגבת בחלק התחתון),היא ניגשה אליי וסתרה לי וצעקה על הבת שלה שתעזוב את החדר,הילדה עזבה והיא נשארה איתי בחדר וביקשה שאתלבש ואלך. שאלתי אותה מה קרה? אז היא אמרה לי שהיא ראתה אותנו ככה וחשבה שהיה בינינו משהו (ביני לבין הילדה שלה),אז אמרתי לה שאין מצב ומה פתאום וסיפרתי לה את כל הסיפור וכל השיחה שהיתה בינינו כל הזמן הזה.היא צחקה וממש נשפכה מצחוק...ששאלתי אותה מה הענין,היא אמרה לי שהיא מגיל קטן חינכה את הילדים על פתיחות מינית,על בגרות ותפיסה שונה של כל הקטע הזה של יחסים אינטימיים,ואמרה לי שהבת שלה היתה בצבא (לפני שאני והיא הכרנו) היה לה חבר שהיא היתה נפגשת איתו ופעם אחת כמו שקרה איתי,הבת נכנסה לחדר בתחתונים וחזיה ודיברה עם אמא שלה בלחש בצד (מתברר שהיא ביקשה ממנה להצטרף) והיא אמרה שרק בשביל לסמן וי,מה שנקרא אז באופן חד פעמי היא הסכימה והם עשו את זה. צחקנו קצת והיא סיפרה לי עוד כמה דברים (ששוב הגבתי אליהם בהלם) עליה על בעלה ועל הילדים שלה בכל מה שקשור במערכות יחסים ובאינטימיות.בלעתי את הרוק והקשבתי והמשכנו בשלנו עוד קצת,כבר עוד מעט הבוקר עלה.זרקתי לה ככה בקטנה כבדיחה (רציתי לראות את התגובה שלה):תגידי,למה שלא נצרף אותה אלינו פעם?? לא סיימתי את המשפט וחטפתי ממנה צרור סטירות שאם היו לי סתימות בשיניים בטוח היתה מעיפה לי אותם.שאלתי אותה מה??? היא אמרה לי שלא תחשוב על זה עוד פעם ואל תזכיר את זה או תדבר על זה אפילו לא בצחוק... אמרתי לה אוקיי,אבל חשבתי שאין לך בעיה עם זה במיוחד אחרי שכבר עשית דבר כזה,וגם זה היה סתם לבדיחות הדעת.אז הפעם עשינו פאוזה קטנה והיא סיפרה לי שנכון היא עשתה את זה,ובזמנו זה היה נראה לה דבר שהיא חייבת לסמן וי ואמרה בקטע חד פעמי בלבד,אבל בפנים עם עצמה,היא מאוד מתחרטת על המעשה וזה מטריד אותה לא פעם ולא פעמיים. אחרי שהבהרנו את הדברים ודיברנו ככה על מי מנוחות,חשבתי שנוכל ככה להגיע לפינאלה לפני שאלך,ואמרה לי שעצבנתי אותה ושאני אלך ככה הביתה עם כאבי ביצים ונראה לגבי הפעם הבאה...הבנתי אותה והלכתי. נפגשנו מאז עוד כמה פעמים והכל חזר לשיגרה אבל רציתי לשתף אותכם ולשמוע מה דעתכם יום קסום וחיוך,ביי וכל טוב

come on1

New member
מודה

שכשהכותרת היא "פאדיחה רצינית", מתעורר בי עניין לקצת אקשן.. אבל... ארוך לי מדי... אז בפעם אחרת. טוב?

למעלה