פדיון ביטוח מנהלים

קטיה27

New member
פדיון ביטוח מנהלים

לפני כ7 שנים עבדתי בחברה שפתחה עבורי ביטוח מנהלים הופרשו כספים במשך כחצי שנה ואז פוטרתי מאז מידי שנה נשלחים אליי מכתבים מחברת הביטוח על המצב של הקרן (שבינתיים עד לפני שנה עלה ל15000 שח והשנה ירד ל13000)פניתי לחברת ביטוח ברצון לפדות את הביטוח(לקבל את הכסף)והם ענו בשלילה בטענה כי המעביד צריך לשחרר את הכסף עבורי,לצערי המעביד לא ניתן להשגה ואני מחפשת אחריו כבר כמה שנים היות והטלפונים והכתובת של החברה כבר לא רלוונטים וללא מענה בצעד נואש אף הגעתי לאחיו של המעסיק שגרס כי אינו יודע היכן הוא וכי אינם בקשר(החברה שבה עבדתי עדיין רשומה ברשם החברות אך אינה פעילה-נסגרה)הביטוח רשום על שמי כנראה היות והמכתבים מגיעים אליי כל שנה אך חברת הביטוח מתעקשת על גירסתה כי המעביד צריך לשחרר עבורי את הכסף למרות שהוסבר להם המצב. מה אני יכולה לעשות בכדי לפדות את הכסף מחברת הביטוח ללא המעסיק היות ואין דרך להגיע אליו?תודה מראש

מדון

New member
יש צורך לברר בהליך מישפטי שבית המישפט

יאשר לשחרר לך את הפוליסה או לאתר את המעביד באופן אישי ולפנות אליו יש לברר את שמו ושם מישפחתו ברשם + יש שם מספר ת.ז. ולחפש

קטיה27

New member
שאלה נוספת

מה הכוונה בהליך משפטי כי איבדתי כל תקווה למצוא את המעסיק אני צריכה לתבוע ?ואם כן את הפוליסה או את המעסיק?

מדון

New member
מכון שאין למצוא את המעביד

והחברה לא פעילה יש לפנות לבית המישפט שיתן לחברת הביטוח אישור להעביר את הפוליסה לבעלותך

קטיה27

New member
תודה רבה.איך אני פונה

דרך עו"ד או שיש דרך לפנות טלפונית? ומה הפרוצדורה בכל דרך?

מדון

New member
אם יש לך את הפרטים של החברה + שם ותז

של בעלי החברה יש לגשת לבית הדין האזור האסק לדוגמא ת-א אז ת-א ןלהגיש בקשה הכתב אם כל הפרטים רצוי שיה לך גם כתובת של הבעלים כל מידע אפשרי אם יש לך מספר ח.פ של החברה יש אפשרות בבנק הדואר לקבל את רשימת בעלי המניות ותז שלהם וכתובותם תמורת תשלום עבור שרותים אלה יש תשלום

קטיה27

New member
שוב תודה רבה רבה שאלה אחרונה בנושא

האם כעבור תקופה מסויימת(אפילו כמה שנים לצורך העיניין) בלי לעבור את כל הפרוצדורה(בלי אישור העסיק ובלי לפנות לבית משפט.)הפוליסה תעבור לרשותי?האם קיים כזה דבר בכלל או שזה פשוט תמיד ישאר אצל חבת הביטוח?

momo500

New member
את לא צריכה לפנות לבית המשפט..

נעים מאוד קטיה, ראיתי את המקרה שלך ואני שמח שאני יכול לעזור, אני ממליץ לך בחום לפנות בהקדם אל רשם החברות (משרד ממשלתי ) את יכולה למצוא את הטל' שלהם שאתר של הממשלה. ולבקש ממנו אישור על כך שהחברה כבר נסגרה. את האישור את מעבירה אל חברת הביטוח וכך את מעבירה את הבעלות על הכסף אליך במקרה ומדובר בכספי תגמולים. אם בנוסף יש לך כספי פיצויים אז צריכה(בנוסף לאישור מרשם החברות) לבקש מחברת הביטוח שיתנו לך אישור שאיתו את פונה לעורך דין והוא חותם עליו ולאחר מכן תקבלי אישור שאיתו את צריכה לפנות לפקיד השומה (מס הכנסה) בכדי שיודיע לחברת הביטוח על אחוזי המיסוי בגין הפיצויים. נ.ב. אני עובד חברת ביטוח ויש לי קשרים בכל חברות הביטוח הגדולות אם תרצי עוד עזרה אז בשמחה.

מדון

New member
עד שלא יהיה שחרור והעברת בעלים

הכסף נשאר הנהול חברת הביטוח והוא של הבעלים של העסק יש להדוק האם יש שם תגמולים או גם פיצויים בקרן

למעלה