פג שבוע 26

פג שבוע 26

בתאריך 15.03.05 נולד לי תינוק פג בשבוע 26 לאחר דימומים קשים וירידת מים וצירים חזקים בבי"ח תל-השומר . לאחר שבוע אמרו לנו שיש לו דימום במוח בדרגה 4 שזה דרגה קשה ולא יודעים מה יהיה בעתיד . לאחר כשבועיים נאמר לנו כי הדימום נספג ונהיה ציסטה אחת גדולה והרחבת חדרים כיום אנחנו בבית לאחר כחודש וחצי ובמעקבים בתל השומר אצל נירולוג , התפתחות הילד , ריאות שוחררנו עים מוניטור ביתי עים מיד שרה כי הא היה עושה בב"ח ברדקרדיות אשמח לשמוע תגובות בנושא בתודה רויטל הדר

ברוכה הבאה../images/Emo39.gif

מי זה מאור?
(ראיתי בכרטיס שלך שהוא של מאור,זכר בן תשע...) קשה להגיב "סתם" בנושא,אם יש לך שאלות ספציפיות,את מוזמנת לשאול, יש כאן ילדים שעברו דימומים במח,יש כאן ילדים ששוחררו הביתה עם מוניטור ו/או עם חמצן,רב הילדים כאן נמצאים במעקבים כאלה או אחרים. לא מכירה מצב שבו דמום נספג אבל נשאר ציסטה. הרחבת חדרים יש לבן שלי,אבל ללא צורך בנקז. מאחלת לגוזל שלך המון בריאות,התפתחות תקינה ושלווה.

דימום

יש לי המון שאלות רציתי לדעת לשמוע על פגים שיש להם את זה ואיך הם עכשיו אשמח לשמוע עוד תגובה

פגית

New member
לי היה דימום דרגה 3 נראה לי

והוא נספג והכל בסדר(אני בת 18 ו8 חודשים,נולדתי בשבוע 23+6 משקל 600 גרם)..יש כמובן שרידים מהפגות אך הם קלים..

קודם כל ברוכים המצטרפים ומזל טוב

נשמע שמאוד לא קל לכם. איך ההתפתחות שלו כרגע? איך הברדיקרדיות? באיזו פגיה הייתם? בנוגע לדימום- יש כאן כאלו בעלי נסיון- אני בטוח שתוכלו ללמוד מהם לא מעט. העיקר שיהיה טוב. ברוכים המצטרפים

doritya2

New member
../images/Emo24.gif ברוכים הבאים

אני מקווה שהכל יסתדר ובנך יגדל ויתפתח למרות ההתחלה הקשה.

שלום לך../images/Emo140.gif

אני אמא לתאומים שנולדו בשבוע 25+3, גם כן בתל השומר, גם כן אחרי דימומים וירידת מים, כיום בני 14 חודש ומדהימים
. יש לי רק פירור מידע קטן להוסיף למה שכבר נכתב כאן בנוגע לדימום: האולטרסאונד ראש שנחשב כחשוב וקריטי ביותר הוא זה שנעשה בגיל חודש. אז אם הבנתי נכון מדבריך, ואם אכן חל שיפור אחרי הדימום דרגה 4 שאובחן בגיל שבוע, הרי שיש מקום לתקווה. בכל מקרה אני מכירה היטב את תחושת חוסר הוודאות הקשה, שלצערנו תמשך אצלכם עוד זמן מה. אצלנו היה לאיתמר דימום דרגה 1, שזה אמנם קל יותר אבל נאמר לי במפורש שבדברים האלו אי אפשר לדעת ב-100% בשלבים מוקדמים, יש הפתעות לכאן ולכאן. רק בגיל שנה קיבלתי אישור סופי לכך ששניהם לא סובלים מ-CP . עד אז, חשוב מאוד, לדעתי, לשמור על אופטימיות, לאהוב, לשמוח ולבלות עם הילד כמה שיותר. אין לי ספק שזה עוזר להתפתחותו התקינה בצורה משמעותית ביותר. כדאי ללכת לכל המעקבים אליהם נשלחתם, אבל בין מעקב למעקב להשתדל לשים את החרדות בצד ולהתייחס לתינוקכם כאל תינוק רגיל לכל דבר. מחזיקה לכם אצבעות

למעלה