פג ישראל - מכירה קבוצתית...

אימאית

New member
פג ישראל - מכירה קבוצתית...../images/Emo70.gif

התחלתי לרחרח בנושא כסאות בטיחות... אתמול שלחתי להם מייל בנושא רכישות קבוצתיות... היום קיבלתי מייל תשובה שהמחיר מתעדכן עפ"י הכמות. המינימום הוא 5 כיסאות... אז
אני עושה סקר ראשוני - מי שרוצה את האלפא - שתרשום פה. כשנדע כמה אנשים רוצים, נראה מה המחיר שהם מציעים... יש היענות

choopi3

New member
רק תזכירי לי לאיזה משקל מיועד?

אנחנו מתקרבים לאט ובנחישות ל-18 ק"ג ואף פעם לא אהבתי את הכיסא שיש למיקה (איזה כסא צרפתי מאפן ב-200 ש"ח שקנו לנו מתנה) תודה!

אני 25

New member
גם אנחנו מחפשים כיסא בטיחות

וממש לא בקיאים בנושא,אם אפשר לצרף קישור לפרטים על הכיסא ולתמונה,ונשמח מאוד להצטרף למכירה קבוצתית.

choopi3

New member
תודה!

תכניסי אותי אני כבר אתייעץ עם החצי לפי המחיר!

POOH*

New member
כמה שאלות...

אני מבינה שהם מתאימים מגיל 0? ואחד מהם במקרה הופך גם לבוסטר אולי? ותוך כמה זמן זה מגיע? או יותר נכון אם אני רוצה במחיר של המכירה הקבוצתית אבל רוצה את ההספקה רק עוד כמה חודשים, זה אפשרי? POOH

אימאית

New member
עונה לך ../images/Emo13.gif

שניהם מתאימים מגיל 0. שניהם הופכים לבוסטר. אני אברר לך לגבי הזמנה מאוחרת
ההבדלים בין השניים הם : העלית רחב יותר וגבוה יותר, מאחר ומשמש עד למשקל גדול יותר (45 קילו ולא 36 כמו הרגיל). לעלית יש ידיות בצד, ואם אני זוכרת נכון גם מעמד לכוס משקה. שניהם אגב מתאימים לקשירה כנגד כיוון הנסיעה (מתחת לשנה ו-9 ק"ג) וכן לקשירה עם כיוון הנסיעה בשלב השני. שניהם ניתנים לקשירה גם במושב האמצעי.

עינבלית

New member
את יודעת,לא נראה לי שזה מתאים מגיל

אפס... הסתכלתי וזה פשוט לא בזווית נכונה לגוזל שרק נולד... אבל אני מעוניינת באופן עקרוני, אך עלי להתייעץ עם הבנזוג.

POOH*

New member
גם לי לא ... אבל...

מה שאנחנו חשבנו זה במקום לקנות סלקל לקנות את זה.. ולהעביר את גיא לכסא הזה, שגם יחסוך קניית בוסר בהמשך.. ואת הקטן/ה לשים בטריומף שכבר יש לנו.. POOH

אימאית

New member
אני מצרפת לך ../images/Emo26.gif

את השרשור הקודם בנושא.... והכי טוב לדעתי, ללכת לחנות ו"למדוד" את הילד בכסא...

אימאית

New member
צורפת עקרונית ../images/Emo8.gif

מציעה לך לגשת להציץ בו בחנויות... אם את מראשון - יש במוצצים לדוגמא... שם עלותו אגב, 700 ש"ח.

אור 04

New member
אני בדיוק התחלתי לברר,הבן שלי קרוב

ל-9 ק"ג.לפי מה שהבנתי זה או מגיל שנה או מ-9 ק"ג.אם זה נכון אז אני מוכנה להצטרף לקנייה.אשמח לעוד פרטים וכמובן למחיר

אימאית

New member
המחיר תלוי בכמות המזמינות...

כשתהיה לי פחות או יותר הכמות, נדע מחיר ונעדכן

newbaby

New member
אשמח לקבל פרטים לגבי המחיר ואת

מועד ההזמנה כי אנחנו חייבים אוטוטו להחליף את הסל-קל לכסא בטיחות..

אימאית

New member
בינתיים אני מצרפת אותך.

מקווה שכבר בתחילת שבוע הבא תהיה לי הצעת מחיר.

למעלה