פגישת מחזור?

פגישת מחזור? ../images/Emo17.gif

היתה לכם? הלכתם? ואם תהיה - תלכו? עברו עשר שנים מאז שסיימתי את התיכון. היו לי אז חברים טובים, עם חלקם הקשר נשמר עוד כמה שנים אחר כך, אבל בסופו של דבר כיום אין לי קשר עם אף אחד שלמד איתי, או היה איתי בבית הספר. ומדי פעם אני תוהה על הקונספט הזה של פגישת מחזור, וחושבת אם היתה לי כזו, האם הייתי הולכת. כן, מסקרן אותי לשמוע מה אנשים עשו וחוו בזמן הזה שלא היינו בקשר. ומדי פעם גם שומעים סיפורים על אנשים שבעבר לא היו קרובים במיוחדף אבל דווקא בפגישת מחזור הם גילו שבתור אנשים בוגרים ש להם הרבה יותר במשותף. מצד שני, זה לא קצת לחיות את העבר, אם זה אנשים שממילא אין להם מגע לחיים היום? חציש, שאמנם לא הולכת לארגן פגישת מחזור, אבל כנראה שדווקא היתה שמחה אם אחת כזו היתה מתקיימת.

7יעלה

New member
האמת , כבר שנים אני מתה לארגן כזו

חולה על הדברים האלה . נראה לי שכשיהיה לי קצת יותר זמן אני באמת אפנה לביה"ס שלי ואארגן .כל כך אהבתי את הילדים ביסודי ובתיכון , שעד עכשיו אני חולמת עליהם קבוע.

אני התחתנתי עם מישהו מהשכבה שלי

בעלי למד איתי בכיתות ה'-ו' נשארו לנו מהשכבה 4-5 חברים שאנחנו איתם בקשר כזה או אחר אבל נראה לי מוקדם אחרי 10 שנים לארגן פגישת מחזור (גם אני בת 28) אבל בעוד 10 שנים בערך אני יותר מאשמח ללכת לפגישת מחזור כזו, להתעדכן מה קרה עם מלכת הכיתה, החתיך, הספורטאי, החנון והמקובלים.

למה מוקדם?

אני שואלת כי נראה לי שאת נוגעת בעצם העניין של פגישת מחזור: לפעמים אני מרגישה שכל הפואנטה שלהן היא סוג של השוואתיות, בדיוק כמו שאמרת, לראות מה נהיה ממלכת השכבה, מהמקובלים, מהחנונים. ואז כאילו 10 שנים זה לא מספיק זמן כדי "להספיק". ואם זו כל הפואנטה, אז בשביל מה? (ובהערה מוסגרת, אחד הדברים שהעלו אצלי את השאלה הזו היא כשגיליתי שאנשים, אבל אני לא יודעת מי, שאלו באינטרנט אם מישהו יודע מה עלה בגורלי...)

אימאנקה

New member
לבעלי היתה השבוע פגישת מחזור

עם כיתה א' והוא בן 42! אז כמה שנים עברו? והם זכרו את כולם מנצלש"ת לשוויץ על עוגת קובי המשודרגת שהכנתי להם למפגש

100vardit

New member
איזה יופי!!!!

כל הכבוד להם שהצליחו לארגן!! אני לא חושבת שהייתי זוכרת ומזהה את כל מי שלמד איתי בכיתה א.[ואני 20 שנה פחות מהם בגיל...] העוגה נראית מעולה, ואהבתי את ה"שלום כיתה א"....

נדמה לי שהיה משהו פעם, לא הכלתי

לעומת זאת, אמא שלי הלכה לא מזמן לפגישה של ביה"ס היסודי שלה- כלומר משהו כמו 40 שנה אחרי היא ספרה שהיה מרגש עד דמעות, זה נמשך עד השעות הקטנות של הלילה

40 שנה?!

זה מפחיד אותי! זה דבר אחד לראות אנשים שלמדו איתך בתיכון וכולם פחות או יותר *נראים* אותו הדבר, אבל אחרי 40 שנה, לא יודעת, תזכורת לא נעימה לזמן שעובר....

ובכל זאת, היה להם נעים ../images/Emo13.gif

נראה לי שזה בערך 40 שנה- אמא שלי בת 51 וזה בי"ס יסודי (שאז היה עד גיל 14) אז בעצם טיפה פחות

בנניטה

New member
בבי"ס שלי היה כנס מחזורים

כשהייתי בצבא. מבחינתי זה היה קרוב מדי למועד סיום הלימודים- מי שלא ענין אותי, לא ענין אותי, ומי שעניין אותי- הייתי איתו עדיין בקשר. זה לא מנע ממני לקבל אפטר מהקק"צ כדי ללכת לכנס, ובמקום זה ללכת לטיפול אצל הקוסמטיקאית
לאמא שלי היה כנס מחזור של ביה"ס היסודי כשהיתה בת 50, והיא נהנתה מאד ושמחה לפגוש את האנשים. כל מיני דברים מפתיעים בסגנון- סמי המסריח הוא היום מנהל סניף בנק וכד'.

לא תודה.

אני לא אדם נוסטלגי (או שאין לי למה לחוש נוסטלגיה - שאלה מעניינת
), ומפגשים מהעבר מעוררים בי בעיקר אי נוחות.

קליספרה

New member
הלכתי לשלי

למעשה של התנועה - לא של התיכון, אבל לא נהייה קטנוניים... זאת הייתה חוויה מאלפת אחרי ההתרגשות הראשונית היה מדהים לצפות איך כל אחד גלש לתפקידו הטבעי מאז כאילו השנים לא עשו דבר
המופרעים הרעישו הקוטריות קיטרו הקשקשניות קישקשו והיפה (שכבר לא ממש) עשתה עיניים לכולם אני פשוט ישבתי מוקסמת וצפיתי בדינמיקה (גם אז הייתי מהצופות זה לא שאני ממש יוצאת דופן
אחר כך הם עוד חזרו וניפגשו כמה פעמים- אבל החלטתי שהספיק לי אלה שהמשיכו להיות חלק מחיי שרדו את הזמן ואלה שהתרחקנו במשך השנים - לא מצאתי סיבה מדוע להחזירם. בכל אופן בעייני חוויה מומלצת

hag70

New member
היתה לפני כמה שנים

אבל זה יותר מפגש בית ספר - 20 שנים להווסדו או משהו. לא הלכתי בסוף. לא נראה לי מספיק מעניין. ואפילו נפגשתי עם מישהי כדי לחשוב מה אפשר לארגן למשהו כזה. אם יהיה עכשיו - אולי אלך.

ytzuk

New member
לנו יש בספטמבר של היסודי

ויצמן בהרצליה!! ניסיתי להיזכר איך הייתי ביסודי כנראה חננה טורבו כמו היום ת'אמת שנאתי את היסודי את החטיבה מאוד מאוד אהבתי

למעלה