פגישות יקרות

חושבת25

New member
פגישות יקרות

תגידו בנים איך אתם מרגישים עם העניין הכספי בפגישות?ואתן בנות יש לכן לפעמים הרגשה כזו של חוסר נעימות שהבחור מוציא עליכן הרבה כסף?כשמדובר בפגישה אחת או שתיים זה סביר.כשזה מתמשך כמו שעברתי לאחרונה הרגשתי כבר לא נעים שהבחור מוציא ככ הרבה.אמרתי את זה לבחור והוא כזה גבר אמר שהוא נהנה מזה.בכא זו הוצאה כספית כבדה ובמיוחד שאני לא הראשונה וגם לא האחרונה שלו.

Benii25

New member
אצלי אני משלם

על הבחורה. והיא לא מוציאה גרוש. זה המנטליות שלנו שלתת לבחורה הרגשה של בחורה! ובקשר לדירה הבחורה לא מביאה. אלא קונים ביחד. מה אני סמרטוט שהבחורה תביא לי דירה? לא!

Benii25

New member
זאת אומרת,

שבחורה צריכה להרגיש שהיא בחורה והגבר הוא הגבר. זה קשה להסביר

גזעץ

New member
זה באמת הוצאה גדולה..

אבל אם נבקש כסף מהבנות נהפוך לקמצנים.. אז אנחנו ממשיכים לספוג..

אוי, זה שטויות.

אני לא אתן לאף אחד. אולי-אולי פגישה ראשונה על שתיה אם הוא ממש יתעקש על המחווה האבירית, וזהו. זו הוצאה שלא צריכה לבוא על חשבון אחד, בייחוד אם יש רפרטואר פגישות. מבחינתי, גבר שמתעקש לשלם, למרות שהבחורה רוצה לשלם אף היא את חלקה, רק כי הוא פוחד מתדמית כלשהי, יאבד נקודות זכות

דרוmי

New member
רוב הבנות

לא משלמות בפגישה על השתיה.רק בפגישות מתקדמות אז הם מציעות

דרוmי

New member
אצלי כמעט כל פגישה

נגמרת ב100שקל ...אני לוקח אתזה בקלילות כמו עוד יציאה שיצאתי עם חברים.גם אם לא יצא שום דבר.אז לפחות יצאתי והיה נחמד לשבת ולהכיר אדם שונה ממך

גם לי זה לא נעים שמשלמים עלי.. אך

אך יותר לא נעים לשלם על עצמי. חוץ מזה השתיה זה לא הפסד לבחור כמו הנסיעות. היו בחורים שבאו לפגישה איתי מחיפה (אני ירושלמית) התלבטתי יותר אם כדאי להמשיך כי זה מאמץ גדול מידי

באותו זמן שיש אוטובוס ישיר

אז לא ככ מפריע.אני אישית גר בצפון ויותר צפון מחיפה ואני לרוב נפגש בירושלים לי זה לא מפריע כי יש אוטובוס ישיר

קליט

New member
אני בכיף מוכן לשלם על

נניח קפה ועוגה, או אפילו ארוחה , ואחרי זה מונית מתל-אביב לבני-ברק - בכיף ! לצאת איתה במונית מב``ב לת``א וחזרה עם מונית, + ארוחה -זה כבר נראה לי ניצול , כי מותר לה לנסיכה להגיע לת``א בכוחות עצמה .

חושבת25

New member
אם אתה מגיע ברכב?

לפגישה,לא טבעי יותר לאסוף מהבית את הבחורה?ברור שאם אתה מגיע מירושלים לתל אביב ולא ברכב פרטי,אינך צריך לקחת אותה מהבית,אני הרבה פעמים כשנפגשתי עם בחור מעיר אחרת וידעתי שאם יחזיר אותי הביתה זה יאריך לו מאד את הדרך,שלחתי אותו לדרכו ואני חזרתי לבד.

קליט

New member
נכון ! כדאי להדגיש

שגברים משלמים בכיף ! והבחורה לא צריכה לתחמן כדי לחסוך בהוצאות סבירות, כמו שכתבתי לעיל .

למעלה