פגישה עיוורת

satin

New member
פגישה עיוורת ../images/Emo11.gif

לפעמים קופידון משתעמם ואז הוא מזווג לעצמו זיווגים אבסורדיים, בלתי הגיוניים לחלוטין רק לצורך השעשוע שבדבר. הכל התחיל כאשר חברה שלי החליטה להפוך ביום אחד לשדכנית שלי, פשוט לא מצליחה להבין מה כל כך רע לאנשים לראות אדם חי לבדו וטוב לו ? "הוא בדיוק הגבר שאת צריכה, תאמיני לי" היא הסבירה. נכון אני אומנם לבד אבל מרגישה נפלא עם הבחירה שלי אבל זו לא ויתרה ואחרי כמה שטיפות מוח שלה על זה שאני גרושה מיובשת ולא מתפשרת , זקנה רקובה ועלובה במיטה ריקה!" וכך מצאתי את עצמי מאמינה לה ונותנת לה ....כמה קיללתי בליבי את הרגע הזה שהנחתי לה לחבל בחירותי. לאחר יומיים כבר דברתי בטלפון עם "אייל", האמת היא שהוא היה נשמע נחמד בהתחלה, העניין הוא שאני מטבעי טיפוס די חשדן וזהיר בנושאים רגישים כאלה - ניסיתי למשוך זמן כדי למנוע פגישה, רציתי עוד קצת "לתהות על קנקנו" ובאמת משהו אצלו לא נשמע לי , אבל הוא התעקש שניפגש מיד. "למה שלא ניפגש ונתהה יחדיו ?" הוא שאל אותי בקול מפתה..... ובכן, חשבתי לעצמי למה לא באמת ? אולי באמת אני מחמירה עם עצמי כל הזמן בחיפוש אחר תוכן ומשיכה אינטלקטואלית במקום לזרום ? קבענו למחרת פגישה (כמובן שחברתי "הנדיבה" הציעה מיד לשמור לי על הילד כדי שדבר לא יפריע לתוכנית הנפלאה שלה), כעת אני צוחקת בלעג עצמי, איך כל אותו יום לא הכנסתי דבר לפה כדי שהמכנס הצמוד במידה 36 יעלה עלי כמו שאני אוהבת ולפני שיצאתי מהבית סקרתי את עצמי - הייתי מרוצה. כאשר התקרבתי למקום המפגש הבחנתי בג'יפ אדום חדש ומבריק והתקרבתי אליו. בתוך הרכב ישב בחור אשר אני בטוחה כי רוב בנות הפורום אם לא כולן יחשבו שהוא נאה מאוד כי מבחינה חיצונית הוא בהחלט לא נראה רע, אבל הוא היה נראה כל כך נפוח ומרוצה מעצמו, האף שלו היה כל כך בתקרה (עד שחששתי שיווצר חור בגג הרכב) והחיוך שלו היה בסגנון פלצני משהו.... באותו הרגע נקרעתי בין שני רצונות, האחד-רצון עז למחוק את החיוך האווילי מעל פניו והשני להמשיך לנוע הלאה כאילו דבר לא קרה ואני במקרה עברתי כאן, אבל היה מאוחר מידי והוא כבר קלט שזו אני, כך שנשארתי תקועה במקום עם חיוך מטופש (איך לכל הרוחות אני נעלמת מכאן ?) "נעים מאוד אני אייל" הוא הציג את עצמו , הוא התחיל לדבר ולהסביר לאן אנו הולכים, אבל אני לא רוצה לנסוע אתו, מה אני עושה כאן בכלל, איך, איך זה תמיד קורה לי ? על מה חטאתי ? הבעיה שלי היא שאני מידי מנומסת ונחמדה, אני חייבת לחתוך, להימלט , זה הולך להיות אסון ממש.... "הבט, אני עובדת מחר ואני חושבת שכבר אנו מכירים כעת, נהיה בקשר טוב ?" "גם אני עובד מחר, אני פשוט חייב לקחת אותך למקום מדהים" המשכנו לנסוע כשהוא לא מפסיק לספר לי על כך שהוא כלכלן מצליח בחברת היטק ידועה ומצליחה, ועל המשכורת השמנה שלו ונדמה שהבחור לא יכול להפסיק לספר ולהתפעל מעצמו (כמובן שמי שמאוהב בעצמו, אין לו מתחרים). ברור היה לי כי הבחור בעל אינטליגנציה והשכלה גבוהה, אולם הוא היה רברבן בצורה מעוררת בחילה ממש, כל כך היה מרוכז בעצמו. הוא לקח אותי למסעדה יקרה להחריד בת"א, מעולם לא הייתי שם (כעת גם ברור לי מדוע), אולם ממון מעולם לא הרשים אותי אלא דברים פשוטים ועמוקים הרבה יותר..... לדאבוני הרב המקום היה מלא בגברים אשר קרצו לי, אבל אני הייתי תקועה עם הגולם המגונדר והמנופח הזה. כל שנותר לי הוא לשאת תפילה "אשא עיניי אל ההרים... מאין יבוא עזרי...." "ספרי לי על עצמך" הוא חייך ממולי , יכולתי לראות את השתקפות הנרות שעל השולחן במשקפיו (בדמיוני ראיתי את עצמי מרסקת את משקפיו בפניו בהנאה רבה). שאני אספר לך ? מה הטעם ? צחקתי לעצמי , אין סיכוי שנתראה שוב ! רגע... חשבתי, אם זהו שם המשחק, אני אהנה גם אני. "אולי אם נרים כוסית אוכל לספר לך מעט על עצמי" לחשתי לו. וכאשר הופיע המלצר הזמנתי לא פחות ולא יותר את הויסקי המשובח והאהוב עלי מכל (שאני לא מעיזה לעולם להזמין בגלל שהוא יקר ) "ג'ק דניאלס, בבקשה" הזמנתי במתק שפתיים. הערב הסתיים לא לפני שהוא הציע שניפגש שוב, וכל מיני קלישאות כמו "את יודעת, יש לי דפיקות לב את מרגשת אותי", פשוט לא יאמן מה גבר מסוגל לומר כדי להכניס בחורה למיטתו. כבר התחלתי לחשוש כי לעולם לא אצליח לצאת מהרכב, (וכאן יכולתי להזדהות איתו שכן גם הלב שלי דפק... אם כי מסיבות שונות בתכלית, הרגשתי כמו קרפדה על אוטוסטרדה). חזרתי הביתה לאחר שעה וחצי, עדיין לא מאמינה ששרדתי את הערב הזה, הייתי מסוחררת מהויסקי, הראש שלי כאב , הבטן שלי נדבקה לגב , הייתי כל כך רעבה..... (כי הרי לא אכלתי כל היום...) "את נראית מהופטת" קיבלה חברתי את פני "נו, ספרי כבר מה היה" אבל אני לא יכולתי להוציא הגה מפי, הייתי כל כך מסוחררת , גוועת ממש, עצבנית. בצעדים נחרצים הלכתי ישירות למטבח והוצאתי את כל המקרר החוצה, "רגע, אולי את רוצה סלט חסה ? " היא הציעה איזו חסה ואיזה נעלים הסתערתי על האוכל ממש, יכולתי לטרוף עדר שלם בעצבים שלי..... לאחר שנרגעתי התחלתי לחשוב מה אני הולכת לומר לה.... (אני עדיין לא בוגרת מבחינה אמוציונאלית לקשר כל כך קריטי ומחייב באופו פיזיולוגי אשר עלול לעורר אסוציאציות טראומטיות מנקודת ראות אובייקטיבית לנערה שכמותי הבאה ממעמד סוציו-אקנומי כה פרובלמטי.... בלה בלה בלה) .. לבסוף הצלחתי לומר כמה מילים "זה היה ערב בלתי נשכח, טראגי, מעורר רחמים, סתמי ומיותר לחלוטין!" פגישה עיוורת – כשמה כן היא כי הפעם הבאה שאלך לפגישה כזו אני אקח איתי מסיכת ריתוך ! באותו הערב הלכתי לישון במיטתי הרכה וחלמתי על פגישות עיוורות, נאדים נפוחים ומסיכות ריתוך. satin

קופידון....

מחבר לבבות...לא מתעסק במראה או פוליטיקה.וכנראה שגם לא תמיד פוגע.ביצירה המקורית,מגולם לו קופידון מכוסה עניים.מכוון את חציו על פי התחושה.חופש לרגשות בכוון התנועה.בשביל לא לתת למראה הכללי להטעות.צודק או לא מחציוו לא מתנערים.הם התשובה לכל אותם אהבות לא הגיוניות שרואים מסביב...שלך נראה לי מכסימום,מתלמד...תגידי לו,שיתאמן...

deena

New member
כל זה בגלל שאת

חושבת שהוא "נראה כל כך נפוח ומרוצה מעצמו, האף שלו היה כל כך בתקרה (עד שחששתי שיווצר חור בגג הרכב) והחיוך שלו היה בסגנון פלצני משהו"- רק נראה???? למה לא בדקת אם זה לא רק חיצוני אלא גם פנימי- או לחלוטין ההיפך? לא חבל? הבחור המסכן ניסה כל כך להרשים, ואת היית סגורה מלכתחילה לכך שזה לא ילך לו. בגלל שהיה נדמה לך שהוא כזה? איזה בזבוז. זה היה יכול להיות מדהים אם היית מאפשרת לזה לקרות. אולי.

את חרצת את גורל הפגישה עוד לפני

שהתחילה.... פסלת אותו בחצי דקה הראשונה.... את יודעת לא תמיד מה שרואים זה מה שמקבלים..... אני פעם יצאתי לפגישה עיוורת הבחור לא מצא חן בעיניי במראה אבל מסיבות שלא חשובות כרגע נאלצתי לשבת ולדבר איתו דיברנו ודיברנו ואני רוצה להגיד לך שבוף הערב הייתי מוקסמת.... הוא היה איש מקסים.... ואני יודעת שאם לא הייתי חייבת לשבת ולדבר איתו הוא היה נפסל על הסף והייתי הורסת לעצמי הזדמנות להכיר איש מקסים.....

"מה גבר מסוגל לעשות כדי להכניס

בחורה למיטתו" תגידי נראה לך שזו כל המטרה שלהם??? נכון שיש המון כאלה (יותר מדיי אם תשאלי אותי) נכון שיש הרבה גברים שזו המטרה מלכתחילה.... אבל מצטערת לאכזב אותך... לא כולם כאלה... יש כאלה שמחמיאים לך כי באמת זה מה שהם חושבים... יש כאלה שבאמת מחפשים קשר ולא סטוץ..... אני יודעת שזה מוזר אבל באמת יש כאלה....

satin

New member
הבהרה

למען הסר ספק, אני באמת ניסיתי ולא חרצתי גורל, עובדה שכן נסעתי איתו. הדברים נכתבו בנימה הומוריסטית מעט כי אני צוחקת על עצמי, אבל במציאות לא תמיד אני כזו, להיפך אני ביישנית ומאופקת ובאמת ניסיתי, אבל לפעמים הייתי צריכה להזכיר שגם אני כאן, הוא אפילו לא שאל אותי שאלה אחת, וכשניסיתי בעצמי הוא המשיך לנפנף בעצמו כאילו אני עציץ. אגב, הבחור לא מסכן, אני נהגתי בו ברכות ובנימוס (ההערות הבוטות נאמרו בצחוק)וברגע זה אין לי ספק כי מסביבו יש שפע של נשים אשר תעתרנה לו בשמחה רבה. satin

רברבנים

גם לי קצת קשה איתם. אחד אפילו התעלה על עצמו ולקח אותי לראות את בית הנופש שהוא בונה בהרצליה פיתוח. היה לי קשה להתאפק ושאלתי אותו האם זה מה שעוזר לו... להשיג זיון.

blonda3

New member
../images/Emo24.gifסאטין

מכל דבר לומדים בחיים. הבחור לא מתאים לך, את זה ראית מהרגע הראשון.יכולת לא להשאר אבל נשארת...באמת לא נעים ללכת.... הוא ימצא אחרת, ואת תמשיכי בדרכך. ואל תתני לאף חברה להלחיץ אותך או לנסות לשדך לך. אם לא זאת הדרך שלך להכיר בחורים אל תלכי לפגישות עיוורות. או-שתקבעי מראש פגישה בבית קפה שאת אוהבת ומכירה, פגישה של חצי שעה ואם יהיה נחמד...תמשיכי.... פגישה עיוורת יכולה להערך גם בשעות היום ד"א. או אחרי העבודה, או חצי שעה בהפסקת צהרים. בקיצור-תארת חוויה לא מרנינה... הרבה עוברים את זה. לא סוף העולם. תסיקי מסקנות. שיהיה לך בהצלחה. אני-באופן אישי-לא אוהבת פגישות כאלו, לא יוצאת לבלינדייטים, ומאמינה שאפשר להכיר אנשים גם בדרכים אחרות, ואפילו במקריות.... אבל-כל אחד וטעמו הוא. יאללה-תעבירי לבנות הפורום את הטלפון שלו.... נשמע שיש פה קופצות.....

החתולית

New member
אוי את גדולה

זה בכלל לא חשוב מה אני חושבת על הדייט הזה, מה שחשוב הוא שכתבת הכל בצורה כל כך אמיתית וכל כך מצחיקה. נפלא :)))))

*יערית

New member
הפיספוס הגדול../images/Emo70.gif

כ"כ הרבה דשנו בזה.. כ"כ הרבה רוצות את זה, למה כשזה קרוב לאחת..היא מעיפה את זה בהנף יד"לא מתאים לי" הרי זה משהו כ"כ חלומי...... הג'יפ הזה ...האדום......אחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מסתפקת אפילו בחיפושית אדומה...העיקר ממנוע
נכון שלזה התכוונת סטין באומרך"אני בטוחה שהרבה נשים מהפורום תקפוצנה עליו?"
אחחחחחחח הג'יפ...הלך הג'יפ..........

*יערית

New member
נכון מאוד../images/Emo24.gif

זה כמובן היה בהומור
את צריכה להרגיש את הנוחות עוד מהדק' הראשונות של השיחה..ואם לא מצאת שם מקום...לדעתי אכן נתת צ'אנס וניפגשת איתו, ועד שיתאים לך...תהני עם הלבד שממלא אותך, ורק כשתמצי את זה ...אולי רק אז יהייה לך מקום להכיל אדם נוסף בחייך. אבל..לא לשכוח לחיות

blonda3

New member
רגע אחד-../images/Emo124.gifאיפה שני???

ידעתי שיש פה מישהי שמחפשת אחד עם ג'יפ, רק שבבוקר לא זכרתי מי. אז סאטין,
את יכולה להעביר לשני את הטלפון שלו.

מיכאל44

New member
חברה עם כוונות טובות

אבל מה לעשות..... כולנו יודעים לאן כוונות טובות עלולות להוביל. תתנחמי שיש לך חברה שאוהבת אותך ודואגת לך ולרווחתך בצורה הטובה ביותר שהיא יודעת ומכירה. ואשר לבליינדים - אין מה לעשות - יש צורך בהרבה מאד מזל. אבל כמו שהמוכר בדוכן הלוטו אומר: מי שלא קונה כרטיס לעולם לא יזכה. יום אחד המזל יגיע מיכאל

dganit32

New member
עלמת חן...

אני שמעתי ג'פ? חתיך? שנראה שממון בחלקו?. נו למי את מחכה.. תני מספר... הספקת לבדוק כף יד..?

למעלה