פאשקוויל לאיספקלריא

פאשקוויל לאיספקלריא

בס"ד לכל ק"ק בארעא דתפוז תובב"א עמ"י עש"יו אור ליום ט"ו בכיסליו התשס"ה התכנסנו כאן מרנן ורבנן דתפוז למסור מסירה מידיעה של מעלה ומפי בית דין של מטה! הרה"ג כ"ק האדמו"רית "תרתי מה שמה" שליט"א ראויה לכהן כמשגיחת ישיבה קטנה בפורום דתפוז תובבב"א ,המחברת הנ"ל ידועה לנו כנהר דע"ה כמוחזקת בקהילות תפוז לרבות "צ'אט תפוז"..שמה יצא למרחוק כמחוללת ניסים ובעלת מופתים רבים, לכן אני קורא לכל מאן דבעי ולכל עלם ועלמה מהררי קודש תפוז לתמוך במועמדותה לכהן כמשגיחת פורום.. תבורכו בכל הברכות , הקטן מו"פ (קריעת שמע:))

קרוקדיל

New member
ובשביל להוציא מדעת הטועים

הפורום הנ"ל יהיה על מבוסס בטהרה מחיצה עמוקה תפריד בין היקים הזכרים לבין הניקות הנקבות מלבד המחיצה הנ"ל יוקם בפורום הנ"ל גם נחל נובע מקור חומה כדי לשמור מפני היקים והניקות שיצליחו לעבור מעל החומה ואם גם כל זה לא יעזור תוקם גם גדר הפרדה חשמלית ולמען הסר ספקות וזיופים באנו על החתום כל באי קודש הקודשים שבכאן גם אני מצטרף להנ"ל קרוק

אי-מייל

New member
סליחה

אבל אתה רומז שהפורום שלנו הוא לדתיים חפיפניקים שלא מקפידים?

דבוש1

New member
תגידו

אני היחידה שלא הבינה מילה ממה שהוא כתב?? אם אפשר לכתוב בעיברית פשוטה כדי שכולם יבינו..

קרוקדיל

New member
חס וחלילה!!!

אלא שאצלינו הפורום מיועד לשיחות חברותיות כדבר איש אל רעהו ולשיחות נפש מעמיקות (שלא ראייתי כאלה בחיים) ולכן נהגו מנהג קדמונים לערב שרשור "זכרי" עם שרשור "נקבי" כי אחרי הכל חיבים לשמוע דיעות שונות אחרת איך נגבש את דעתינו בקשר לגידולי החסות בשטחים? מה שאין כן בפורום החדש שיהיה מבוסס על אספני מפיות (ככה הודלף לנו בסוד) שכידוע שיחה בינהם יכולה מהר מאוד להוביל לדיבורים על קיפולי מפיות ועריכת שולחנות ומי יודע לאן יתגלגלו הדברים משם והלאה חובה קדושה להקים כל המחיצות והמחסומים הנ"ל

למעלה