פאשלות ב"כוורת בפארק"...

יובלי א

New member
פאשלות ב"כוורת בפארק"...

היי. אני יובל, מעריץ של כוורת מגיל 9 (כיום בן 25 ושבוע). זוכרים את ההופעה של כוורת בפארק? הם עשו שם כמה פשלות שצרובות לי בזכרון, וסתם רציתי לדעת אם עוד מישהו שם לב לזה. 1. ב"הבלדה על ארי ודרצ'י" - בקטע דיבור של מאיר בתור פוגי (אם אני זוכר נכון זה היה הקטע של "ובינתיים ממש מתחתיה..."), הוא שכח להגיד את המשפט האחרון - והמוסיקה שהתנגנה ברקע המשיכה, כשבמקור היא אמורה להסתיים בדיוק כשהוא מסיים... 2. באחד השירים, גידי גוב בלע את הרוק שלו בזמן שהוא שר (מה שגרם לו לקטוע משפט באמצע) ודני סנדרסון נעץ בו במבט של: "מה אתה מפגר או משהו כזה??) 3. היה עוד משהו, שאני לא זוכר כרגע... (מצטער שההודעה הראשונה שלי בפורום היא "הודעת תלונה" כזאת, אני מאוד אוהב ומעריך את כל כוורת מן הסתם. פשוט תמיד רציתי לדעת שלא "דמיינתי" את הדברים האלה והם באמת קרו ושעוד מישהו שם לב חוץ ממני..) - יובל

YulaShpil

New member
אווו, היו עוד הרבה...

יובל, לא גילך המתקדם משפיע על דמיונך וזיכרונך (ואל תיעלב, הקדמת אותי ביום ההולדת רק ב-3 שבועות...) היו עוד הרבה מאוד "פאשלות" בהופעה הנ"ל, כמו למשל שגידי שכח את מילות אחד הסיפורים, והקהל השלים לו אותן (מה שהשאיר את גידי די נפעם, נוכח העובדה שממוצע הגילאים של הקהל במופע הנ"ל עמד על 20 בערך)... או שירים שפתאום חלק מהמלים "הפכו במקרה" למלים אחרות... אין מה לעשות, החברים בכוורת כבר הזדקנו, וזכרונם לא מה שהיה פעם (ונדמה לי שגידי אף הצהיר קבל עם באיזו הזדמנות ראיונית כלשהי שמאוד קשה לו לזכור שירים בע"פ). ככה זה, זה קורה לטובים ביותר. יום טוב, יעל

porky169

New member
גם בהופעה של 84 יש פאשלות

למשל הוא אומר אביו שהיה אלוף ארצה בדוק במקום אסיה אבל הוא הספיק לשנות את זה בזמן מה שלא מנע מהקהל להתפקע מצחוק

למעלה