פאשלה בפרומו של ערוץ 10 ?

פאשלה בפרומו של ערוץ 10 ?

מי ששם לב בפרומו לתוכנית ביום שבת האחרון (וילת המושבעים) הראו שיחה בין טל אנגלנדר , חנוך וזיו בה אנגלנדר אמר: אני מצביע או שי או טלכו ואז זיו אמר - רגע ולמה לא טומי זה לא אומר לדעתכם שהם "פלטו" מוקדם מדי מי בגמר : שי , טלכו וטומי ? הלוואי ואני טועה .. שונא ספוילרים מה דעתכם?

shay keran21

New member
אם זה באמת ככה,לא רק שלא אצפה בגמר אלא

אני לא אלך לשם! זיו השיג לנו כרטיסים ליד אליהו..אנחנו אמורים לנסוע..במידה וליאורה לא בגמר,אני לא מתכוון לנסוע!

agroise broider

New member
הפוך גוטה , הפוך. ../images/Emo58.gif

מי שמנצחת במשימת החסינות לא יכולה להיות מודחת.

לילו 2001

New member
יש לי תשובה בשבילך

מה שהבנתי מהפרומו שהמודחים צריכים להחליט מי השלישיה, ולמעשה את מי הם רוצים להדיח מהרביעיה. אני לא יודעת אם הם יחליטו ב- 100% או שיהיה גם SMS. לדעתי, ליאורה מנצחת במשימה- והיא בטוח בגמר,לא ראית איך היא מחזיקה חזק עם המדיטציה שלה. ואז זיו שואל את אנגלנדר, למי אתה מצביע- הכוונה להדיח, והוא אמר שהוא מצביע או שי או טלכו.

או שזה פשוט אומר שברור מאליו שהוא לא יצביע

ליאורה
לדעתי בכל אופן הם הימרו על המודח בכלל.

cunilemel

New member
הם סתם ניחשו מי יודח באותו יום

כבר צפיתי בקטע הזה ממזמן באתר נענע

inbalri

New member
לפי דעתי זו לא טעות

אבל מצד שני אי אפשר לדעת בכל זאת... ערוץ 10 ובלי קשר טל בחיים לא יצביע לטומי בגלל שהוא ניצח אותו יותר מידי פעמים במשימות אחד על אחד ונראה לי שהוא עדיין נוטר לו טינה

1Shir

New member
למה הודעת הספוילר בכותרת בשרשור הזה לא נמחקת?

נחמד שסימן ספוילר בכותרת אבל גם הכותרת עצמה היא ספוילר אני לא יודעת אם זה ספוילר נכון או לא אבל זה לא משנה, זה לא בסדר שיש ספוילר גלוי בפורום שלא נמחק!

yellow38

New member
זה ממש לא ספוילר

כמו שכבר אמרו כאן בשירשור, הם דיברו על ההדחה באותו ערב

1Shir

New member
אוקיי אבל זה עדיין צריך להימחק כי יש סימן

ספוילר אז זה מטעה אנשים, בלי קשר לכך שכרגע אנחנו לא יודעים אם ההטעיה יצאה בסוף נכונה או לא. ספוילר גלוי צריך למחוק גם כאשר הוא ספוילר לא נכון או מוטל בספק. זה סתם הורס לאנשים.

למעלה