פאשה - ארוחה עם חיוך

• פותח הנושא DS9
  • פורסם בתאריך

DS9

New member
פאשה - ארוחה עם חיוך../images/Emo13.gif

אז כמו שאמרתי לננה לפני כמה ימים, פאשה, הלא פלצנית, בלי יציאות מפונטזות בתחום התיבלון הצליחה להוציא ממני החודש חיוך גדול. הלכנו שניים, אני והקורבן שלי לנושא הפסקת צהריים. לטעמי עיסקית בצהריים צריכה להיות מתוקתקת - בלי הרבה הפסקה אבל בלי שילחצו לך לסיים מהצלחת. בתור לקטוזית גאה פאשה הכשרה בשרית היא אופציה אהובה עלי. הגענו שני ותיקים, איך שהתישבנו הגיעו כל הפנכות הקטנות ושפע הסלטים, עם קציצות הכרישה האהובות עלינו (למה 3 קציצות לזוג? תמיד יש לנו חלוקה מאתגרת), טחינה, כרובית וכל השאר. פשוט אבל חביב. ישר הזמנו את המנות האהובות עלינו (אפילו לא נתנו למלצר להתרחק), קובה חמוסטה לראשונה ומאלובה לעיקרית. באותו יום היה גם סוג נוסף של קובה מחוץ לתפריט. שנגיד לא לגיוון? הלכנו על זה. המלצר לא הספיק להתרחק הרבה ואני כבר התזתי על עצמי טחינה. עד שהלכתי לשירותים וניקיתי את הטפטוף הגיעו המנות הראשונות. באותו יום הביש מזל היה גדול, וגם מהרוטב של הקובה הצלחתי להתלכלך. המלצר זיהה את המצוקה הגיע עם מגבון לח ובאותה הזדמנות הציע למלא לנו את הסלטים והלחם. בפוזת עגבניה סמוקה אמרתי המון תודה ושאין צורך. לא נורא, בעיקריות הוא זיהה מה רוקנו והביא צלוחיות חדשות. 100 ש"ח לזוג, שעה מרגע היציאה מהעבודה ועד היציאה מהחניון. עוד 30 ש"ח טיפ, כי היה לנו פשוט כיף. וגם כי למרות שמלצר "האישי" שלנו היה עסוק עם קבוצה של 15 איש שהגיעה באמצע והסביר לכולם על המנות, מלצרים אחרים דאגו לנו. בקיצור, כיף גדול, אוכל פשוט וטוב, הקובה חמוסטה עדין מנצחת לטעמי. מקום שחוזרים אליו. (ולא זה לא פרסומת אני מבטיחה, אני אוכלת בכל מקום מדאדא הגוססת ועד קופי בר המסורתי, פשוט על שירות כזה שהוא מעל ומעבר, כיף לי לכתוב)

ננה f

New member
זה בסדר.

לא זכור לי איפה דיברנו על זה, אנחנו מקשקשים פה כל הזמן...
אבל ממש לא אמרתי שאסור לאכול בפאשה. זה על בטוח

Levinzone

New member
הממ...

אני דווקא לא התלהבתי מפאשה בכלל (בלשון המעטה). לא הייתי חוזרת לשם.

kartisia

New member
אולי השירות טוב, אבל האוכל לא ממש.

בפאשה התקשיתי למצוא מנה שלא טבעה בשמן, כולל קציצות הכרישה. כל צלוחית שלא הכילה משהו מוחמץ, הכילה משהו ספוג שמן. התבאסתי קשות מרוב המנות, ביקשתי פעמיים להחליף עד שהתייאשתי וויתרתי. את הארוחה השלמתי במקום אחר. השירות היה באמת מאוד אדיב, אבל כשלא מוצאים ולו מנה אחת שאפשר לאכול, זה לא כל כך עוזר.

נֵנָה

New member
אני לא מבינה איך למסעדה יש את

את היומרה לקרוא לעצמה "מסעדה טורקית". אכלנו במסעדות בטורקיה והאוכל היה מעולה לאין שיעור... בעיקר הסלטים, הדגים והקינוחים המיוחדים והאותנטיים שלהם... על הבשר לא אתווכח כי לא אכלנו בשר בטורקיה מהסיבה שלכל הבשרים והעופות שלהם יש ריח של כבש בוגר ובשבילנו זה היה ממש בלתי אכיל... אגב, אם מישהו מכם שמע על מסעדת/ביסטרו אנג'לינה בהוד-השרון, אז גם זה אותו סיפור. פשוט יומרה בלתי מוצדקת להשוות את עצמם לאנג'לינה המקורית בפריז... ביקרנו שם אמש, אכלנו פאטה כבד עוף שהיה סביר אבל לא יותר מזה ובין פירורי האגוזים שקישטו אותו היו המון חתיכות קטנות של קליפות אגוזים... פאי התפוחים הכיל אמנם אגוזים בתוספת מילוי לא מזוהה, רק לא מספיק תפוחים, והיה מתוק וכבד מדי, בקושי אכלנו שנינו מנה אחת, כי ממש נחנקנו... על טארט טאטן לא שמעו שם. ומשקה השוקולד שלהם שטעמו לא יותר מסביר ואינו יכול להשתוות לאנג'לינההמקורית או למקס ברנר הנפלאים, מוגש בספלול פיצפון להחריד, כמה לגימות וגמרנו... את המנות העיקריות לא ניסינו וכנראה שגם לא ננסה... כגודל הציפיות שלנו כן היו גם גודל האכזבות... חבל... כדאי שישתפרו במהרה אם הם רוצים ליצור להם קלינטורה מספיקה...

maya100

New member
אני אהבתי מאוד את פאשה

אולי לא גורמה אבל אוכל טעים ולא יקר (לפחות בצהריים) וביד רחבה (הסלטים וקציצות הכרישה הוזרמו לשולחן שוב ושוב עד שאמרנו די).

../images/Emo66.gif הארוחה שלנו שם היתה יותר

מורגשת כאוכל בייתי בסגנון> ולאו דוקא "טורקי" אסלי. וכמה אני אוהבת קציצות כרישה

למעלה