(פאק)
טופיק...

Uv Kruvi

New member
(פאק) ../images/Emo32.gif טופיק...

היי אנשים ממ... למבוגרים שבנינו... יש למישהו ציוני בגרויות? סתם תשרשרו לכאן מי מעניין אותי... אני מתחיל חקלאות - 70 הסטוריה - 49 ביוטכנולוגיה - 87 כימיה ביוטכנולוגית א - 89 כימיה ביוטכנולוגית ב - 91 עכשיו... הסטוריה...זין...אחרי המגן יש לי 60...זה עובר...אני רגוע... :) וכל הביוטכ´ וכשני הכימיה זה במסגרת ביוטכנולוגיה 10 יחידות...

NiGa

New member
כן באמת שרשרו!

ספקו אותנו! מי שלא יודע, ציוני בגרות ניתן למצוא באתר משרד החינוך... הסטוריה - 82 חקלאות - 70 ביולוגיה - 98 מחשבים - 92 מתמטיקה - 90 עוד משהו היה, ג´ףף? לא נראה לי.. כל הציונים לפני מגן כי אני לא זוכר מגנים חוץ מבמתמטיקה- 100 צ´יא

cha ching

New member
הו! כן!

אני הכי מושלם! קיבלתי 100 במתמטיקה 5 יח"ל!! אווווו........ אוף! גם אני רוצה!

skid girl

New member
אצלי זה קצת ישן..

אני כתוב את העיקרי:כלכלה:85 פילוסופיה 5 יחל:89 אנגלית 5 יחל:80 מתמטיקה 3 יחל:60 עוד כמה חודשים תוכלו לקבל פירוט של הציוני שלי באוניברסיטה.. אבל אתם לא באמת רוצים...

tomato

New member
ולתלמידי י´ לשעבר..

הסטוריה- 91. לשון- 95. וקצת יעלה לי עם ציוני ההגשה. וזהו.

electricGirl

New member
מה זה הציונים האלה שאתם מפציצים

אצלי היסטוריה מוגבר 70 אזרחות 73 תנך 69 ספרות 76 חיבור 76 הבעה 73 אנגלית 5 יח´ 87 זה בלי שקלול ציוני מגן

cha ching

New member
הציון הכי נמוך אצלי בתעודה

היה במתמטיקה ובתנ"ך-80 ננה בננה :) (המורות פשוט אהבו אותי) והציון הכי גבוה 100..אבל במקצוע הכי קל! אומנות... כולם קיבלו בזה 90-100 ככה... אז זה לא שווה.....

PurpleGoat

New member
השרשור הקשור =)

טוב אז.. זה מה יש לי בינתיים לשון- 86 אנגלית- 93 וזייהו אה, כן.. דרים הם להקה טובה הנה הצלתי =)

NiGa

New member
וואי היום שמעתי להקה שקוראים לה

דרים ת´יאטר - איזה סוסים הם! (גם אני מציל...)

למעלה