פאק פאק פאק פאקקקקק

פאק פאק פאק פאקקקקק ../images/Emo53.gif

הקאתי עכשיו (עוד פאק לרשימה) והקאתי גם קצת דם. פאקקקקק אני ממש מפחדת.בחיים זה לא קרה לי. אני יודעת שהחומצות קיבה שעולות בזמן ההקאה מעכלות וגורמות לפצעים בוושט. זה זה?? לא עושים כלום וזה עובר? קרה למישהי פעם? תרגיעו אותי בבקשההה

berr

New member
לא ממש יכולה להרגיע אותך

לבולימיה יש נזקים רציניים לגוף. את נעזרת במישהו? את בטיפול? כתבת שאת קוראת פאסיבית של הפורום כבר הרבה זמן. את בטח יודעת על הנזקים והרצינות של המחלה. אל תמשיכי ככה..........

CRAZYIT

New member
טריגר בהודעה הראשונה.

אני מקווה שזה ייגרום לך לעצור... ולהבין שאת גורמת נזק לעצמך!!! אני לא יכולה להרגיע אותך, את צריכה לעזור לעצמך ולטפל בעצמך, זה הדבר שיכול להיות הכי נכון בשבילך, ויכול להרגיע אותך.

נרגעתי כבר. תודה.

אולי בטעות שרטתי את עצמי עם הציפורניים, או משהו כזה. אח"כ גם מאוד שרף לי הגרון... :/ אבל בסדר, עבר כבר והספקתי גם לשכוח מזה :0 יום מסריח למדי.

snooPPiT

New member
ואולי זאת קריאת אזהרה ?

הטענה שהדם נבע מפציעה בלתי מכוונת מהציפורניים שלך לא אמורה להרגיע אותך זה עדיין לא בסדר זה שהציפורניים שלך בכלל הגיעו לתוך הושת..זה לא דבר טבעי בבקשה ממך - אל תשכחי מזה.. יום טוב

Svetlana BH

New member
rememmber

Don't forget it Don't think that every think is fine cause it's not If I were you I would rememmber this feer and every time you go to the bat room and you want to throw up rememmber this feer and tell your self it's not worth it cause its really not

Pure SilenCe

New member
להרגיע אותך?

האמת? עד כמה שאני מבינה שאת רוצה להיות רגועה, עד כמה שזכור לי שהתחייבנו לתת מענה הולם, עדיין יש בי חשק עצום שלא להרגיע אותך, אלא להיפך, להכניס אותך להסטריה. לגרור אותך לבתי חולים שתסתכלי שם על ילדים כמוך שהרגיעו אותם בטעות... איפה את מותחת את הגבול? איפה תתחילי לשמור על עצמך?

../images/Emo46.gif יכול להיות

ש "רק" שרטת את עצמך עם הציפורן. פאקינג גיז'ס, מה בדיוק מרגיע בזה?????????????????????? חמודית, אנא, כולנו יודעות הרי שבתוך המחלה, אין שום דבר מרגיע. אין מנוחה, אין שקט, אין רוגע, אין שלווה. יש רק מרדף בילתי פוסק אחרי מטרות בילתי מושגות והרסניות, את הרגיעה חפשי בהבראה, לא בעיוורון אל מול מה שאת גורמת לעצמך. אוהבת אותך.

למעלה