פאק פאק פאקקקק!!!!@#$%^&

Hip Hop 4 ever

New member
פאק פאק פאקקקק!!!!@#$%^&

אה היום טוקיו הוטל התראיינו והם אמרו ת'דברים הבאים.. קיצר שודרה כתבה קצרצרה על טוקיו הוטל ב-RTL, והם אמרו שהם ממש שמחים שיש להם מערציים בישראל ושהם מתכננים להגיע הנה, אבל עדיין לא יודעים מתי! אעאעאעאעאעאע!!! אם שמעתי נכון, זה ב-RTL, בשעה 21:45 (בגרמניה.. בישראל, אין לי מושג מתי זה התחיל.. אני חושבת 22:45 אבל ראיתי רק את הסוף.. ולא ראיתי את טוקיו הוטל
). ועוד משהו: the fans can be calm: "…you can count on a Tokio Hotel concert in our country"!. תרגום: המעריצים יכולים להיות רגועים: "אתם יכולים להיות בטוחים שתראו את טוקיו הוטל בארץ שלכם!" (אהמאהמ..) זה מה שהם אמרו!!$%^@#$%^ ועוד משהו.. אני ממממממש מקווה שכול זה נכון והם דיברו על ישראל. חברה של חברה שלי העבירה לי את כול המידע, אז כול מי שיכול להוציא עוד מידע על התוכנית הזו (Die 70er Show) אז בבקשה שתכתוב כאן..

dorkiflitz

New member
ראיתי את הכתבה

טוקיו עצמם לא דיברו. קריינית אחת אמרה.. אבל עשו כתבה על זה שטוקיו מאוד מצליחים פה ושמו תמונה של ירושלים ועפרה חזה ברקע.. ומהכתבה בראש 1 עשו איזה משהו ענק! בקיצור, זה לא כזה שווה.. הם לא אמרו כלום..

YuviR

New member
הם לא אמרו את מה שטוקיו אמרו?

שהם מתכוונים להגיע לפה??

Hip Hop 4 ever

New member
הממ.. יש לך את הסרטון של זה?../images/Emo13.gif

או משהו? אני פשוט ראיתי רק בסוף...

3has3

New member
../images/Emo69.gif כן.. ראיתי את זה בקומונה אתמול בערב

והתחלתי לצרוח כמו משוגעת ולקפוץ ולהשתגע וזה היה שישי בערב
עכשיו אני צריכה לנשום. עמוק DDD: נשמתי. אעאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאעעעעעעעעעעעאעאעאעעעע

סנפ XD

New member
*לא מתלהבת* ../images/Emo214.gif../images/Emo11.gif

מיי גאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאד ^______________________________^ ועל זה נגיד ?! שיואו ליייק הם באים המושים האלה XD *נו זה בצחוק!!!* יאי :]

dorkiflitz

New member
דפיר! הם באים! אבל רק תדעי שהם שלייייי

ורק שלייייייייייייי ואפחד לא יקיח לי אותםםםםםםםםם בטח שלא איזה פקאצצצצצצצה ממטומטמממתת ולא איזה פרחה כי הם שלילייליליליייי

Rock This Party

New member
יאאאאאא בנות!!!

אנחנו המעריצות היחידות שעשו עלינו כתבה בRTL לא?! וגם!!! המעריצים יכולים להיות רגועים: "אתם יכולים להיות בטוחים שתראו את טוקיו הוטל בארץ שלכם!" עאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

רק עכשיו ראיתי תהודעה אההההההההההההההההההההההההההההההההה גאדדד זה כמו חלום שמתגשםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם אני מתרגשתתתתתתתת חחח למרות שהכתבת היא זו שדיברה אבל אסור לה להגיד דברים סתם, אתם מבינים אם היא אמרה את זה סימן שיש לזה בסיס רשמי! איזה התרגשותת מעכשיו אני רק רואה rtl exclisuv!!!

tissue

New member
OMFG !! ../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

הם ממש ממש אמרו שהם מתכננים להגיע לכאן ?!
זה קורה? זה באמת קורה? אעהאהעההעהעהעהעהאהעהע !!!!!
אני לא מאמינה !! יאיי
איזה כיף !!!

למעלה