פאקינג משו מוזר קרה לי אתמול...

freee kit

New member
פאקינג משו מוזר קרה לי אתמול...

אוקיי אז החבר המתוק שלי ואני התחרמנו לנו בכיף (אנחנו לא שוכבים עד שאני לא מקבלת מחזור- סיפור ארוךךך, אז הסתפקנו בלהתמזמזזזז) עכשיו לדע כללי, עוד לא גמרתי בחחיים, אחרי כל הניסיונות שיש- עדיין לא חוויתי את זה... אתמול הרגשתי משו שלא הרגשתי בחיים, היו לי מן כיווצים בבטן התחתונה וכאלה.. והייתה לי הרגשה כזו של "אני לא יכולה יותרררר"
חחח אבלללללל אני חושבת שלא גמרתי.. אבל לא זה העיניין... העיניין הוא שאחר כך , פשוט ככה בלי שום סיבה התחלתי לבכותתתת אבל לבכות בטירוףףףףףףף ופשוט לא הבנתי למה!! זה היה מפחיייייד כי בחיים זה לא קרה לי... יש למישו מושג מה קרה לי?!?! האם זה קרה למישו פעם?!? (ולא סתם פתאום, אלא אחרי סקס או משו כזה?) תודה...

Jehash

New member
בכיתי.....

אחרי שעשיתי את זה בפעם הראשונה ולא ירד לי דם וחבר שלי חשב ששיקרתי לו בנוגע לבתולין שלי...... אבל כנירא שיש לנו מצבים שונים, אצלי הייתה סיבה......

freee kit

New member
לאאא זה משו אחר לגמרי... ../images/Emo4.gif

את בכית מסיבה מסויימת... אני פשוט התחלתי לבכות ככה פתאום באמצע החיים בלי שום סיבה..

Jehash

New member
לא נורא.....

זה קורה, איך החבר שלך הגיב לבכי?! תגידי את אוהבת אותו?

freee kit

New member
אממממ

ברוררררררררררררררר אני הכי אוהבת אותו בעולםםםםםםם
הוא קצת נבהל אבל שטויות.... הוא הכי מתוק שיש והוא תמך בי... ואני רוצה להבהיר לך- כבר עשינו דברים כאלה בעבר... חחח זו לא פעם ראשונה.. כך שזה לא נבע מסיבה מסויימת- וזה מה שמוזר

Jehash

New member
אולי סתם היית צריכה לשחחר לחצים....

היו לך איזה מתחים בזמן האחרון???? כמה זמן אתם ביחד? מתי את מתכוונת לשכב איתו?

freee kit

New member
תשובות:

לא היו לי מתחים... חחח חופש- למה לחצים!??! אנחנו ביחד 5 חודשים נפלאיםםםם
אנחנו לא מתכננים לשכב, ולא קובעים תאריכים..חחח אבל אחרי שאני אקבל מחזור (כי היה משו לא מזמן ) אז קרוב לודאי שנשכב..

הסיפור הזה כל כך מוכר לי

גם הכיווצים, אבל אני האמת מדברת על *כאב ביצים* של בנות.... והבכי משום מה גם לי קרה משהו כזה שסתם התחלתי בלי סיבה לבכות למישהו והוא לא הבין מה קורה נראה לי שזה קשור להורמונים או השיט הזה.. שיעני הריגשי של הבנות בלה בלה בלה לא יודעת בקיצור אין לי מושג.. אבל קרה לי זה היה מוזרררררררררררררררררררררררררר

freee kit

New member
לאאאאאא זה לא

כיווצים של כאב... זה כיווצים כאלה שבאים לפני הגמירה לא?? (אין לי מושג כי אף פעם לא גמרתי
) אז אני לא מוזרה!?!?

The Cat Woman

New member
../images/Emo45.gifמסכימה../images/Emo15.gif

קרה לי הרבה שמרוב התרגשות וסערת רגשות התחלתי לבכות סתם ככה... וזה לא בכי של ממש- אלא דמעות שמרגיעות את כל הגוף, זה ממש עושה טוב לגוף ולנפש! דרך אגב- זה בגלל זרימת אדרנלין ברמה גבוהה מאוד ולחץ דם שעולה. אם אני לא טועה.

KillerQueen2

New member
גם לי זה קרה!

אחרי שעשינו כמה דברים בפעם הראשונה(לא שכבנו אבל רציני למדי..) התחלתי לבכות לא שלא היה לי טוב או משהו כזה.. ולא יללתי או משהו פשוט ירדו לי דמעות אני לא יודעת למה..אולי בגלל שזה היה מוזר לי בכלל אני בקושי בוכה.. אז כנראה שזה קורה לעוד אנשים..

benny afro

New member
שאלה יש לי,כושיה האמת...

שלבחורה יורד דמעות שהיא יורדת לך,מה זה אומר? שהיא נחנקת?

GimiKi

New member
עזוב אותה מותק אחרת ...

ייצא לך הרבה כסף הפסיכולוג.... חחחח....מה זה לבכות באמצע?!? לא קרה לי מעולם...

למעלה