פאקינג אין לאב ב-2003!

פאקינג אין לאב ב-2003!../images/Emo44.gif ../images/Emo23.gif

הערב ב-19:00 זה קורה בצ'ט של פורום אקזיט: קאמילה פאליי מ"פרוייקט Y" מארחת את ידין חורב מ"אקזיט" וביחד הם מסכמים את שנת 2003 בטלוויזיה. אתם יכולים כבר עכשיו להכניס את השאלות שלכם בפורום: שאלות לידין חורב, שאלות על תוכניות טלוויזיה שהייתם רוצים שיתייחסו אליהם במהלך השידור, וכמובן... שאלות על "אקזיט"...
היום זוהי ההזדמנות האחרונה שלכם להצביע למצעד השנתי של האינטרנט: הקופסא השנתית לשנת 2003: מי היה זמר השנה? זמרת השנה? להקת השנה? פרסי סינגלים יוגרלו בין המדרגים אז...קדימה!
עם מי תתנשקו היום ב-12:00 בלילה? מה עוד אין עם מי??? כנסו לפורום סינגלס, לפרוייקט הדייטינג המיוחד לערב השנה החדשה!

AsHtOn GiRl 3

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifג'סיקה אלבה עכשיו

בערוץ 7 בתוכנית פאנקד של אשטון קוצ'ר כולם לראות
זה עוד 5 דקות בערך...........

AsHtOn GiRl 3

New member
תיקון../images/Emo26.gif לא לא עכשיו זה כנראה

אחרי היומן של אשטון קוצ'ר

moran14h

New member
ראיתי את זה פעם

זה היה מזה מצחיק..היא היתה מזה מסכנה.. כזה עם עבדו עליה באיזה חנות כשהמוכר היה ערום לגמריי ! והוא כזה מתמתח והולך לידה ככה והיא מזה נלחצה.. חח היא היתה מזה חמודה.

karms20

New member
זה לא היה המוכר

זה היה כאילו קונה. אמרו לה שתבוא למדוד בגדים ולקחת החינם. ופשוט היה שם כאילו קונה שהיסתובב בעירום. והיא ממש היתעצבנה עליו. אבל זה היה ממש מצחיק. וכששאלו אותה אם היא מכירה את PUNKD היא אמרה שאין לה מושג.

../images/Emo42.gif../images/Emo25.gifאיזה חמודה!!1יש לה קעקו

ע ב-ד-י-ו-ק איפה שבסדרה יש לה את הברקוד... איזה חמודה היא הייתה כ"כ מעוצבנת

dark angel 17

New member
הקעקוע של ג'סיקה

זה קעקוע של פרח ועליו חיפושית,ויש אותו גם לאמא של ג'סיקה וגם לסבתא שלה בדיוק באותו מקום

shanyz

New member
ראיתי את זה../images/Emo9.gif איזו חמודה היא הייתה

איזו מסכנה..
איך כל בגד שהיא שמה יושב עליה יפה..
אוף
חחח

123יעל

New member
איזה קטע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני בדיוק החלטתי להוריד את זה בתוכנה שאסור להגיד את שמה, ואני מורידה... ואז אני נכנסת לפה ואתם מדברים על זה!!! חחחחח.... איזה תיזמון!! וכרגיל אני מפספסת הכול בטלויזיה!!

למעלה