פאקינג אין לאב ב-2003!

פאקינג אין לאב ב-2003!../images/Emo44.gif ../images/Emo23.gif

הערב ב-19:00 זה קורה בצ'ט של פורום אקזיט: קאמילה פאליי מ"פרוייקט Y" מארחת את ידין חורב מ"אקזיט" וביחד הם מסכמים את שנת 2003 בטלוויזיה. אתם יכולים כבר עכשיו להכניס את השאלות שלכם בפורום: שאלות לידין חורב, שאלות על תוכניות טלוויזיה שהייתם רוצים שיתייחסו אליהם במהלך השידור, וכמובן... שאלות על "אקזיט"...
היום זוהי ההזדמנות האחרונה שלכם להצביע למצעד השנתי של האינטרנט: הקופסא השנתית לשנת 2003: מי היה זמר השנה? זמרת השנה? להקת השנה? פרסי סינגלים יוגרלו בין המדרגים אז...קדימה!
עם מי תתנשקו היום ב-12:00 בלילה? מה עוד אין עם מי??? כנסו לפורום סינגלס, לפרוייקט הדייטינג המיוחד לערב השנה החדשה!

א ג ם 2 2

New member
../images/Emo24.gifשלום רפול ...../images/Emo24.gif

מה שלומך??? שיהיה לך אחלה שנה ממני אגם

refael165

New member
../images/Emo14.gifאגם

שיהיה לך שנה טובה ומלא הפתעות טובות ושתמצאי את אהבת חייך ושתתאהבי אהבה אמיתית ,ואצלחה במבחנים

צומיש

New member
שתיהיה לכם שנה מצויינת...

ומלאה באהבה בגלל שאני לא אהיה פה עד יום שישי... אז אני רושמת עכשיו... אני מאחלת לכולכם למצוא את החצי השני שלכם... ולכל אלו שמצאו אותו אז לשמור ולהמשיך לאהוב להשקיע בו... ואל תשכו... רק למד להעריך את עצמך.. ואחרים יעריכו אותך.. (לכל הבודדים
)

א ג ם 2 2

New member
../images/Emo13.gifשנה טובה../images/Emo13.gif

לכולם ... תהנו היום בערב , אני לא אוהבת לצאת כל כך בסילסבטר . אז כנראה שאני אמשיך להיות לי כאן באתר הנחמד הזה... שלכם תמיד אגם

refael ruso

New member
אגם את מקסימה

ולכן, אני מאחל לך שנה אזרחית נפלאה, מלאה באהבה, רק אושר ובריאות מכיוון שלא אנשק אף בחורה בחצות, אני מעניק לך את הנשיקה שלי דרך מסך המחשב בשל היותך מקסימה כל כך ומפרגנת בלי הפסקה לכל אנשי הפורום. ממממממוווווווווואאאאאאאאאאהההההההההההה

א ג ם 2 2

New member
רפול המקסים ../images/Emo41.gif

תודה רבה לך ... שולחת אני נשיקה אחת גדולה לכל אנשי הפורום המקסימים האלה..
ןחיבוקים
אוהבת תמיד תמיד שלכם אגם... רפול תודה על היחס

refael ruso

New member
מי זה רפול? ../images/Emo12.gif

אני מבקש לא לשחק עם השם שלי עם כל הכבוד לכולכם, קוראים לי רפאל (רפי) אמנם הקדשתי לך נשיקה, אבל לא צריך להסחף

א ג ם 2 2

New member
סליחה רפאל (רפי)

חשבתי שזה שם חיבה חמוד בשבילך .... בכל מקרה איך תעדיף שאני יקרא לך רפאל או רפי? לא רציתי להיסחף.....ולפגוע בך... מה עשית בשעה 12 בלילה בסוף??? אני הייתי בבית לבד אפילו לא היה מעניין בטלויזה ? ממני אגם

refael165

New member
../images/Emo14.gifתודה על הנשיקה

חברה חמודים לא להתבלבל אני רפול ,אני מבין שיש פה עוד רפאל בקיצור אני רפול ותודה לך אגם המקסימה אני שולח לך נשיקה באויר ותודה לכל החברים פה מת עליכם דרך אגב לצורך הזיהוי אני יהיה רפול עם הלב השבור

תרשו לי להדחף לשיחה...

"לצורך הזיהוי אני יהיה רפול עם הלב השבור " לב שבור כסימן זיהוי? לא היית רוצה להיות מזוהה עם אייקיון קצת אופטימי? במקום שנראה אותך כ"רפול עם הלב השבור".. תהיה "רפול עם ה
" או אפילו "רפול עם ה
" קצת יומרני
אבל ניתן לך... זה אומנם פרט שולי קטן.. אבל זה פסיכולוגי.. ואיך שאתה מציג את עצמך..ככה גם תרגיש.. לא יודעת.. לי זה דיי בלט בעיין.. שלך דקלה

../images/Emo32.gif../images/Emo124.gifHAPPY NEW YEAR!

לכל הפורום המקסים הזה!!! לאלה שאני מכירה יותר ופחות שתהיה לכולנו שנה נפלאה
אהבה
!!! אושר, שקט!!! ושגשוג בכל התחומים אוהבת, אני.

למעלה