פאסטל, מוזיאון תל אביב

dror2311

New member
פאסטל, מוזיאון תל אביב

'אירחנו' את המשפחה לחגיגת יום הולדת במסעדת פאסטל במוזיאון תל אביב. היינו קבוצה של 12 איש ביום שישי בערב. המסעדה היתה מלאה לחלוטין ובכל זאת, לא רועשת. אני מציין זאת לפני ההתייחסות ליתר המרכיבים, בשל החשש 'לארח' את המשפחה ללא יכולת לדבר זה עם זה ולהיות יחד. יכול להיות שזה התקרות הגבוהות של המסעדה עם העיצוב הארכיטקטוני שמתכתב עם עיצוב האגף החדש, בכל מקרה זה עובד. למרות שהמסעדה היתה מלאה, הרגשנו אינטמיות ומשפחתיות.

זאת היתה ארוחה Family Style שבה לקחנו מבחר מנות ראשונות (פטה כבד, סלט קייל, סשימי אינטיאס מצוין, סלט אנדיב מרענן, מרק דלעת, אספרגוס) מבחר מנות עיקריות (מנת פילה בקר, אנטריקוט, לברק, מוסר נהדר, מנת שרימפס נהדרת, ניוקי פטריות אוורירי וטוב) ומבחר מנות אחרונות (איים צפים, עוגת גבינה מושחתת, סאנדיי ובננה ספליט). הכל היה טעים מאוד, מוגש בצורה אסטטית ויפה מאוד!
השירות היה מצוין לאורך כל הארוחה. בהחלט נחזור בעתיד.
 

החתולית

New member
על הדיווח

 

dror2311

New member
עלות

כל מה שציינתי + מנות ילדים + שתיה ויין, 2,000 ש"ח ועוד 200 טיפ
 

אופיר4889

New member
תודה רבה :)

שמח לשמוע שניהניתם בתור מי שמוציא את המנות הראשונות. אני ממליץ לחזור בחודשים הקרובים מנת הסשימי השתנתה מעט ונכנסו מספר ספיישלים טובים מאוד לאחרונה באופן כללי בתור טבח שהולך להרבה מסעדות בעצמו הילל הוא אחד השפים היותר יצירתיים שפגשתי בסגנון שלו
נ.ב. למי שמגיע לעסקית ממליץ על סלט הקלאמרי והקפרזה ולנסות את הקינוח ספומה
 
למעלה