פאטץ' 0.69

Ramin Tarbush

New member
פרטים מהאתר הרשמי:

ברשותכם אני אפתח את השרשור של פאטץ' 0.69 - יש לי הרבה לכתוב ולא הייתי רוצה לכתוב את הכל בפיזור. תאריך: 8 באפריל 2009 משך: 6.5 שעות שעות: בין 8 בבוקר ל-14:30 (בלי הארכות) תוספות לפארטי קווסט: ----------------------------- * מקבלים הודעה קופצת כאשר השלב שלך מתאים לעשות פיקיו. * מידע על פארטי קווסט מתקבל 5 רמות לפני השלב של אותו פיקיו * ההיסטוריה של הפארטי קווסט נרשמת בחלק"התקדמות" של המשחק * יש עכשיו כפתור מיוחד שאפשר ללחוץ בשביל חיפוש פארטי - זה באות O כברירת מחדל * השיטה שבה מחפשים השתפרה מחיפוש של דמויות רשומות בחיפוש פארטי לחיפוש כל המשתתפים באותה המפה * אפשרות לדחייה אוטומטית של חיפוש פארטי באופציות של המשחק * אפשר לדבר עם ה-NPC בלחיצה אחת במקום ב-2. חלון ציוד: ----------- * חלון הציוד יכול להיות מוגדל או מוקטן על שימוש בכפתורי הגדלה או הקטנה שיפורים למערכת הקווסטים: ----------------------------------- * במקרה של שרשרת קווסטים, זה יוצג באייקון שונה, ואתה תמיד יכול לבדוק את מיקומך בשרשרת בחלון האינפורמציה של הקווסטים. * כפתור שמראה את ה-NPC של נותן המשימה נוסף לחלק של Available במערכת. * בחלון הקווסט הלפר - הזה שנוסף על המסך נוסף כפתור Q שפותח אינפורמציה על הקווסט * כאשר קווסט חדש שאתה יכול לעשות נוסף לרשימה ה-Q יהבהב * נוספה קטגוריה למערכת הקווסטים : "קווסטים שאפשר לסיים" * בחלון השיחה של הקווסט נוסף הכפתור NEXT * אתה יכול לנווט עם המקלדת בין האופציות של הקווסט בחלון השיחה לפי מה שהם אומרים יש הרבה יותר מזה * האוניות אוויר שמביאות אותנו מיבשת ליבשת יהיו חינם עכשיו (לא הגיוני לדעתי, אם כבר אז שיבטלו את הזמן המתנה של הנסיעה...) * מפות רבות שונו והספאון בהן שופר וסודר למשחק יותר טוב. באגים: --------- * הפיקיו של הנסיס תוקן - אם תביא עוד עוגות של המון באני לטורי הוא ייתן לך עוגת אורז על הראש. * הבאג של אפשר למשתמשים להשלים את הפסל באורביס פיקיו תוקן * בפארטי קווסט של אורביס דרישות הטרייד ירדו * בפארטי קווסט של רומיאו ויוליה דרישות הטרייד ירדו * אתה יכול לחפש אחרי תיבת האוצר ברכבת התחתית של קרנינג פעם ביום בלבד אחרי סיום הקווסט * עבודה רביעית של פיראט - בוקייוניר תוקן הבאג שבו אתה תקבל נזק בזמן התקפה של מפלצת שעומדת במקום בזמן שאתה משתמש באגרוף. * שינוי בפרס: מארק אוף נריקאן - אי אפשר לעשות טרייד לתליון הזה יותר. קווסטים חדשים: --------------------- * שלב 20 ומעלה: גרנטל מבקש עזרה בלהרוג את את פאוסט קוף ענקי שעושה בלגן בסביבת אלניה. * שלב 35 ומעלה: חייזרים מאיימים להשתלט על עולם מייפל עם החייזר הכי חזק זנו - ד"ר קים מבקש עזרה * שלב 38 ומעלה: דיאו קווסט, מפלצת חזקה וכועסת הורסת את המדבר של אריאנט - סירין מבקש עזרה * שלב 59 ומעלה: עזור לצייד הרוחות בוב שנמצא בלודיבריום לצוד את הטיימר במגדל השעון של לודי * שלב 65 ומעלה: קרנינג סיטי מאויימת על ידי קרוקודיל ענק - JM מבקש עזרה * האדמין של מייפל סטורי יכול לעזור לך ליצור סל ביצי פסחא * הארנב המשוגע יכול לתת לך פרסים מסויימים אם תעזור לו * הם אומרים שיש עוד הרבה הרבה משימות שנוספו לרשימה מערכת המשפחה: ----------------------- עכשיו אתה יכול להתחיל משפחה משלך ולאמן ולהתאמן עם הילדים שלך ולקבל נקודות ולפדות אותן בכל מיני פרסים נחמדים. אתה יכול להיות ראש המשפחה ושהילדים שלך יהיו "החסידים" שלך בזמן שהם יוכלו להיות הורים לילדים משלהם - קפטן אל בליט הרבור דואג לכל העניינים האלה. ספר המפלצות: ------------------- אסוף קלפי מפלצות מיוחדים לכל מפלצת ומפלצת במשחק וסדר אותם בספר המפלצות החדש לשימושך הפרטי, אתה יכול לחפש באינפומרציה והתמונות שאספת, זה יכול להיות ממכר למדי - נסה זאת! האם תוכל לאסוף את כולם ? כנס למשחק והתחל את הספר שלך קאש שופ: ------------- * ספטי צ'ארמס - ברגע שאתה מת אתה תחזור לחיים עם 30% מה-HP וה-MP שלך. * ניתוח פלסטי חדש נוסף לכל הערים * הבעות פנים חדשות, חפצים, כובעים ועוד * סגנונות שיער חדשים. גאשפון: ---------- אין צורך יותר ללכת לגאשפון מסויים בדרך לפגוש את נתן בשבקין להבין שאין גברים כאלה באמת במציאות לחטוף דכאון וללכת לראות "אודטה" בתוכנית על "סינדרלה - רק באגדות" רק כדי לנסות לקבל ממנו דברים נחמדים - אפשר להשתמש בקופון גשפון מרוחק כדי להשתמש בגאשפון שנמצא בעיר שאתה לא נמצא בה כרגע

D amaged R oses

New member
../images/Emo45.gif

כבר העלנו את זה וקים תרגמה

Guid

New member
לא נורא~

תמיד טוב לקרוא פעמיים. /tapuzforum/images/emo8.gif

Ramin Tarbush

New member
בדקתי בפורום אם יש שרשור כזה ולא ראיתי

אז החלטתי לעשות את זה בעצמי - עדיף שדברים ייעשו פעמיים מאשר שלא ייעשו בכלל את לא חושבת ?

Ramin Tarbush

New member
טוב ניר זה היה במעמקי שרשור

די אוף טופיקי - אתה מצפה שאני אהיה מעורה בכל שרשור ושרשור? על זה אני עדיין עובד

Don Nirtin

New member
בוא בכל זאת ניתן לקים קרדיט../images/Emo87.gif

תודה קיםםםםםםםםם
וגם לך תודה על שעידכנת בשעות הפאץ'
אגב- יוצאים 8 בוסים אזוריים. מלבד ארבעה שהוזכרו.

Ramin Tarbush

New member
לא ניסיתי לחטוף מאף אחד קרדיט שמגיע לו

פשוט ראיתי שאין אחד אז עשיתי אחד - אם כבר מישהו הכין, אני מתנצל לא הייתה כוונה רעה - (אלא אם כן תרומה נחשבת לכוונה רעה.... טוב היא נחשבת אם מדובר בתרומה גדולה מידי לקמפיין בחירות... אבל טוב אני מניח שזה לא המצב
) אולי בפעם הבאה אם מישהו טורח לתרגם כדאי שהוא ישים את זה בשרשור מיוחד לפאטץ' עצמו ככה כולם יראו מה מה כבר עשו ומה עוד אפשר לעשות.

Don Nirtin

New member
דן... דן...../images/Emo87.gif

מה נעשה איתך?
קודם כל זה פאץ' 0.67. לא 69. אתה מושפע מדי מהמספר הזה
ושנית, נתן בשבקין מיהו?

Guid

New member
אה וואלה! בשבקין!! /tapuzforum/images/emo6.gif

יש לו שם של סופר ארצישראלי זקן... /tapuzforum/images/emo6.gif

Ramin Tarbush

New member
אתה בטוח? אני חושב שזה 0.69

אבל אם אתה אומר כנראה אתה יודע. ב. נראה לי שאני אצטרך לעשות לך סדנת בשבקין כמו שעשיתי לבן דוד שלי ....

Don Nirtin

New member
מספיק תמונה של חצי עירום שלו../images/Emo87.gif

ואז אשפוט. וזה 67. אפילו באתר כתוב.

למעלה