פאולוס הקדוש...

mars4

New member
פאולוס הקדוש...

בתור מטרו סקסואל גאה שמזמן יצא מהארון, אני מחכה שנים לתשובה הגברית להצגה "מונולוגים מהוגינה". שעה וחצי יושבות 3 שחקניות (גילה אלמגור ואיילת זורר המדהימות ) ומדברות אל , על ומתוך הכוס שלהן. כשיצאתי מההצגה התחלתי לכתוב סקיצות למחזה שרציתי לקרוא לו "דיאלוגים מהפינס" "רוצי שמוליק קורא לך" "הזין ושיברו" . אבל המוזה לא שרתה במעוני והתוכניות נשארו במגירה. לא עוד! מסתבר שהיו כן יוצרים חרוצים ומוכשרים שהרימו את הכפפה והתוצאה : ההצגה המלבבת בשם הכל כך פאלי "פאולוס הקדוש". אתמול יצא לי לראות אותה ומה אגיד... אני הייתי מכניס אותה כחובה בתוכנית הלימודים. מומלץ לכל מי שמסוכסך עם הזין שלו ולכל אישה שרוצה להבין מה זה באמת הדבר הזה שהיא מקבלת מדי פעם. איך לנהוג בו, איך לטפח אותו ועוד כהנה וכהנה . אם נהנתם ספרו לחברכם.. שיהיה סופ"ש טוב ומהנה טהכי חשוב בהצלחה למכבי הגד התורכים!

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

הצגה שנונה, מבריקה, מצחיקה, אמיתית ו- 3 שחקניות שעושות אותה כמו שהיא במיוחד מפתיעה גילה אלמגור

d a n i e l s 5

New member
הבנת חצי מהנקרא....

הוא כמובן המליץ על ההצגה שהרמת לכבודה ידיים. אבל, אבל אבל.....הוא בעיקר המליץ על ההצגה "פאולוס הקדוש"שזה כמו "שיחות מהויגה" רק בזכר "שיחות מהפין". ושלח את כל בנות ישראל ללמוד על "הפין" וסגולותיו.

mars4

New member
לא לא... סופי דווקה הבינה

מאד נהנתי מההצגה ואכן גילה האלמגור ענקית בישירות ובפתיחות שלה. קצת מוזר לראות סבתא מדברת ככה על איבר מינה. אבל, תמיד יש אבל... בתור אחד שדוגל בשוויון מוחלט, סברתי שאי צדק היסטורי משווע יגרם אם לא תכתב יצירה שתלמד אתכם הנשים, מהוא אותו איבר , קטן (טוב אני מדבר מניסיוני כמובן) שובב , שחי לו מנותק מכל שאר הגוף, בעיקר השכל, וגורם לכל כך הרבה צרות. העוול ההיסטורי תוקן!

d a n i e l s 5

New member
אז, אני זאת שהבינה רק חצי.

או שבכלל לא. ולעניין.... ההצגה ההיא (הווגינה ) מדהימה. ההצגה ההיא (הפין) הרבה פחות.

mars4

New member
נו בטח.. ואת אוביקטיבית לחלוטין...

אבל האמת שאת צודקת. ההיא (הווגינה) נכתבה ע"י יוצר זר (לא זוכר את שמו) והועלתה בכל העולם וההוא (עם הפינס) נכתבה ע"י ישראלי והרבה פחות טובה. אבל באין ציפור שיר גם התחת הוא זמיר. בכל זאת ממליץ לראות!

ברוך השם ../images/Emo178.gif מישהו הבין אותי

ערסlight

New member
פאולוס הקדוש

אני מריץ כבר יותר משלושים שנה הצגת יחיד ועוד לא כתבו עלי...

מקפיצים

New member
אז בפעם הבאה שהיא תגיד

או זה כל כך טוב, או אלוהים, אווווווו...... תבקש את זה בכתב, אם לא קשה לה. אולי אחרי כזו ביקורת גם יעשו מזה סרט... מקפיצה ...

למעלה