ע-נ-ק! שירותים ציבוריים!

Paranoid Eyes

New member
חחחחחח זה פשוט ענק

אבל, מי לעזאזל יושב בשירותים ציבוריים!? בעע

סיון..

על מי את באה לעבוד כאן? את בעצמך סיפרת לי שאת חובבת שירותים ציבוריים. את פשוט צבועה, זה הכל. (אגב, הקטע ההוא היה טוב, מזדהה על כל מה שנאמר).

Paranoid Eyes

New member
למה אתה קורא לי סיון?

מה קרה? לא בכבוד ש'ך לקרוא לי כמו שתמיד? חוצמזה, אני לעולם לא שיתפתי אותך בחוויותי מהשירותים. זה שאתה עקבת אחריי כלל מקום בקניון זו לא אשמתי. וזה שאתה ממציא דברים על דעת עצמך זו גם לא אשמתי. עמותת "גג ליל המפגר" איתך בכל שעה עייף יקר. עכשיו תחזור לעצמך!

הלו הלו..

את השובל של העשן שהשארת אחרייך מהיציאה בשירותים אני לא אשכח בחיים! זו היתה זוועה! חלאס לאכול סיבים תזונתיים, זה עושה לך גזים. בסדר? C ו ן ?

Paranoid Eyes

New member
עברת טראומה honey?

צלצל לער"ן.. יתמכו בך בכל שעה. עכשיו תגיד לי משהו, בא לך על עוד "מפגש" בקניון? תחכה לי באותה הפוזיציה, עם הפלאפון? כן?

Paranoid Eyes

New member
מצוין!

תעשה בדיוק כמו שעשית אז, כשראית אותי ואמרת לפלאפון " אני אדבר איתך עוד מעט". גרמת לי לחשוב שיש לך חברים, גם הפוזה שבה נשענת על המעקה, אין ספק, עשתה לי את זה.

אוח Cון

זה היה על מנת שאוכל לפנות ליצר החייתי שלך, לעורר אותך ולגרות אותך. אין ספק שהצלחתי. בפעם הבאה אני בא עם תחתון מנומר. תהיי בכוננות.

Paranoid Eyes

New member
אוח כן Aייף!

שש-בש קולור מנומר!!!

Purple Mushroom

New member
מרגש לקרוא את סיפור האהבה הנרקם....

ביניכם . מצפה בכיליון עיניים לעידכונים בנושא .

אני../images/Emo70.gif

א. כשזה ממש ממש דחוף. ב. אחרי ניגוב וציפוי של האסלה בטואלט. כמובן, אם השירותים ממש מסריחים, אני אתאפק.

Paranoid Eyes

New member
התכוונתי

מי יושב.. ממש יושב.. ברור כשזה ממש ממש דחוף אני גם כמוך.. ואם זה לא ממש דחוף.. אז אני אעדיף לא להכנס.. או שזה אני אצטרך לעשות באויר. אוח זה סיוט להיות בת.

Paranoid Eyes

New member
אני שונאת

בגלל זה אם זה ממש דחוף אני דופקת שם את האמא של הריפוד חחחחחח

duduamar

New member
אני רק למספר 1

כי זה לא כולל שום מגע.. בחיים לא יצא לי ממש לכנס שם ישיבה...

למעלה