ע-ו-פ-ר ש-כ-ט-ר, כמה דברים.....

shirkan21

New member
תודה על המידע!?!?!../images/Emo12.gif

GILGUL998

New member
בבקשה...

הטלנובלה שלו זה ב 8 נכון? זה מצחיק לראות אותו ....

GILGUL998

New member
הם גרים בהדר עם...

שתי האחיות של עפר לא גרות בבית והוא עזב... לא ידעתי שהוא עזב, אבל בזמן האחרון הוא נעלם...

GILGUL998

New member
לא הייתי איתם בקשר...

אנחנו גרים פשוט במושבים מאוד קרובים.... זה כמעט כמו מושב אחד גדול... אז אני רואה אותם לפעמים... אני זוכרת שפעם הוא עבד בחנות ספורט בעמק...

GILGUL998

New member
חח הוא מדד לאנשים את הרגליים..

אמר להם איזה מידת נעליים הם צריכים, וגם כל מיני מוצרי גלישה....

anat234

New member
אהה אוקיי... ../images/Emo9.gif

יאללה מתחיל ט"ב שלא תשכחי לראות

GILGUL998

New member
אוי כמעט שכחתי.... תודה! :)

הלכתי לצחוק עליו קצת... חחח צפייה מהנה!

GILGUL998

New member
לא ראיתי אותו היום, הוא כנראה לא הי

ה.... :( מחר נראה לכם הוא יהיה?

GILGUL998

New member
כן :0 למה?

חחח אפרסמונים זה דוקא טעים.... לנו בחצר יש תותים, תפוחים ועגבניות צ'רי... את השיחים של העגבניות קנינו מיוסי... הוא עבד פעם במשתלה של הדר עם... הוא איש טוב..

chen456

New member
עגבניות ואפרסמונים? אבל אני לא

אוהבת אפרסמונים!!!! טעמתם את זה פעם? יש לזה מרקם זוועתי וטעם של תרופה...בעעעע... למה לא תותים? או מיקשת אבטיחים? או אפרסקים? זה נשמע כמו אפרסמונים! ואפשר לעשות שילוב...אפרסקונים...חחחחחחחח.... עם עגבניות דווקא אין לי בעיה...

GILGUL998

New member
אני לא מתלהבת מלדבר איתו...

הוא לא הטעם שלי וזה כמו שישאלו אותך אם דברת פעם עם ילד מהשכונה שלך.... היו כמה פעמים שהוא היה לפני בטור בצרכנייה.. ושראיתי אותו משחק כדורסל במתנס... אבל אין כל כך על מה לדבר איתו הוא גם יותר גדול ממני ככה שאין לנו נושאים משותפים... אחותו הייתה איתי בכיתה... פעם אחרונה שראיתי אותו לא זוכרת אולי לפני חודש... הוא כבר לא נמצא הרבה במושב.. בגלל זה שאלתי איפה הוא מתגורר עכשיו...

boopymylife

New member
חחחחחחחחחחחחחח טוב תמציאייייי

ברור שאת מכירה אותו מילדות... גמני... הוא גם פה לידי... רגע.. חחח הוא בן 24 והוא גר בצפון תל אביב והוא מנחה באקזיט ומאיפה לי אם יש לו
ישנה שמוציאה עשן?!?!?!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה