ע-ו-פ-ר ש-כ-ט-ר, כמה דברים.....

GILGUL998

New member
ע-ו-פ-ר ש-כ-ט-ר, כמה דברים.....

עופר שכטר הוא מעמק חפר? כי אם כן אז אני מכירה אותו מילדות.... שנית מה הגובה שלו?(הוא נראה ממש נמוך) בן מה הוא? איפה הוא גר כרגע? הוא עדיין מנחה באקזיט? עדיין יש לו חיפושית ישנה שמוציאה עשן? תודה! :)

anat234

New member
::::

קודם כל זה עפר. בלי ו'. הוא גר (בעבר) בהדר עם, שזה ליד עמק חפר.. הוא עבר לא מזמן לת"א עדיין מנחה באקזיט
בקשר לחיפושית, אני כבר לא בטוחה.. יש לו סקייטבורד מגניבב
[והמבין יבין]

שכטרית1

New member
מסכן כולם רוצים לדעת מה הגובה שלו..

עפר בא מעמק חפר..... עכשיו הוא גר בת"א.... מאיפה את מכירה אותו?

GILGUL998

New member
חחח אני מכפר חיים.....

זה ממש ליד הדר עם איפה שעפר גר... ואני מכירה את אבא שלו- יוסי, ואמא שלו מתה מסרטן :( לפני כמה שנים, ופעם היא הייתה שרה במושב בלהקה האזורית "עפרוני".... ידעתי שיש להם הרבה ילדים, ואף פעם לא הכרתי אותם, ואני זוכרת שהיה ילד בלונדיני ורק עכשיו ירד לי האסימן שהוא מנחה באקזיט... חחח אחותו החורגת למדה איתי ביסודי בכיתה, היא הייתה חמודה והוא גם בא כמה פעמים לקחת אותה על טוסטוס... ואני גם זוכרת שהייתה להם חיפושית ישנה ופעם אחת כדי לצאת לכיון דרום הוא עבר דרך המושב שלנו עם החיפושית והיא נתקעה לו אצלנו ויצא לו המון עשן וכולם באו לראות מה קרה... חחח רק עכשיו ירד לי האסימון שזה הוא... אבל יפה איך הוא הצליח.. כל הכבוד לו! :)

שכטרית1

New member
איזה כיף לך!!!!!!!!!!!

אתה עדיין רואה אותו או מישהו מהשפחה שלו??????? הם עדיין גרים שם נכון? (משפח' שכטר), תגידי כמה ילדים יש להם בערך?

אנונה2

New member
עפר גבוה!

פשוט כולם עומדים על קופסאות קשורות לנעליים והמצלמה לא מצלמת את זה... עפר גבוה!!!!!!!!!!!!!

anat234

New member
../images/Emo98.gifלא...

זה ידוע שהוא נמוך
נמוכים שליטה.
1.5-

GILGUL998

New member
יש לו אח קטן בשם ושתי אחיות

ועוד 2 אחיות חורגות אני חושבת... אח שלו חקלאי גם אבא שלו.... מגדלים עגבניות ואפרסמונים....

למעלה