עתיד

varui

New member
איריש

אולי את תעשי כל חיים שלך מילואים כולל בעלך אבל את עצמי אני לא רוצה לא עושה מילואים ואני די בטוח עוד כמה שנים לא יגור בארץ כי כמו אנשים אמרו אך מדינה היא מתפקדת אני לא יודע מה אהייה פה עוד כמה שנים אזה יחס אני קבלתי בצבא ואני יודע מערכת היא ממש רקובה מבפנים עמוק עמוק אני לא רוצה ילדים בכלל ישרתו במדינה כזאות אני יתן להם טיפות אך לקבל פרופיל 21 או אחרי נישואים שלי ואחרי לימודים שלי אני יעבור לארץ אחרת ואני די בטוח איריש תעשה מילואים

PurPle Elf

New member
תעזוב או לא תעזוב

תעשה מילואים או לא תעשה..! קח קורס עברית!

mAAyAn 1

New member
אמממ..

אני לא יודעת מה יהיה איתי מחר, אז עוד כמה שנים?]; בכל מקרה, אני מתכננת ללמוד פסיכולוגיה, אבל אולי דברים ישתנו עד אז... וכן, אני ככל הנראה אלך בעקבות בת דודה שלי, ואגור בחו"ל בעתיד[למרות שאני תמיד חושבת על כך שבטח יהיה לי קשה לעזוב ובלה בלה בלה...מתרגלים
]. איפה בדיוק? לא יודעת. יש לי זמן להחליט.

samn

New member
המממ..

כרגע הכי רחוק שאני מצליח לראות את עצמי זה *בתקווה* סטודנט בשנקר או בצלאל, עדיין לא ברור במה. ולשאלה השנייה, אז בארץ, אם לא אז ארה"ב או קנדה, סביר להניח..

הבא נראה,

התכנון הוא ללמוד אדריכלות וכימיה, איכשהו S: אז נראה מה יהיה עם זה, ולגור בשוויץ. ולחיות באושר ואושר עד עצם היום הבא, וכל זה גם. סוף. :]

קנדה../images/Emo88.gif

עד הרגע שבו אני הבין שישראל זו המדינה שלי. אופס,נראה לי שכבר הבנתי את זה
לגבי עבודה,לא ידוע עדיין.ויש עוד זמן

Krishi

New member
אמממ

אני בטח עדיין אהיה בטיול באסיה.. אמריקה.. אפריקה.. לא משנה איפה. בטח יהפוך לדרך חיים שלי. מכאן אפשר להסיק שבארץ הדפוקה הזאת אני לא מתכוון להישאר. מקסימום לבקר לפעמים.

וואי, לפנים../images/Emo70.gif

אני... מנצל את כספי הפיצויים על הפציעה בהקמה של יישוב חדש דתיים וחיילונים בבנימין או בגולן, מדריך טיולים כמקצוע, ומכין ראשי נרגילה להנאתי... (ולא לשכוח את הסוס שיהייה לי...).

אני מחפש גרעין שרוצה..

אני לא אלך לממן את כל היישוב... אלא רק את החלקה שלי, + כמה דברים נוספים... בינתיים אנחנו 3 חברים שחולמים יחד

למעלה