עתודאים שנה ב הפדלאות

עתודאים שנה ב הפדלאות

הידעתם שכל העתודאים הללו שהתקבלו בחסד ללימודי הרפואה עברו טירונות בקיץ. מיצי היה פשוט קטסטרופה, שי היה יפיפיה הנרדמת בשטחים, אביתר היה המתפלל הסדרתי, ולדי לא היה, אביעד היה מצחיק, וטל טל יש לו אחות

עם מי הכבוד?!

קודם כל, נעים מאוד, אני ולדי - נעים להכיר, אבל את מי? ספרי קצת על-עצמך (אני מבין שאת עתודאית מתל-אביב, ושכנראה נפגשנו אם את מדברת עליי בכזו חופשיות, אבל קצת יותר פרטים מזה יתקבלו בברכה). דבר שני: מי שעוד לא יודע בכיתה שלנו שכל הקרביים שלנו עברו טירונות בקיץ (מרוב הקשבים והצדעות שהם נותנים אחד לשני כל היום וכל הלילה) - כנראה שפשוט לא שם לב למה שקורה סביבו. ואני לא הייתי, כי במחנה 80 הרבה יותר כיף ופחות חול.

dimitry

New member
מיצי היה קטסטרופה???!!!!!

מיצי קיבל את הנשק של המפקדת (עינב אפללו, לא המתחזה) במטווח האחרון של הטירונות!!!! זה כבוד גדול ומציין שמיצי בהחלט לא היה קטסטרופה. מיצי

למי קראתם פדלאה

התרשמתי שמישהו זוכר את שמי הפרטי כיוון שכל הטירונות קראו לי בשם המשפחה מיצי היה בהחלט קטסטרופה ואני מבשר שהוא ממשיך בביזיון גם באוניברסיטה אבל כיצד ייתכן שאת העתודאי הירושלמי הכי בולט מר טוביאס לא ציינתם כאחד מהפדלאות?

dimitry

New member
מה קורה עם האחות של ליבינזון???

שמעתי שהיא בחורה משהו משהו!!! בכל אופן, אם מישהו הבריז מהשיעור שבו דיברו על רעות זה הצנחן/שייט שלנו טוראי ליבנזון!!!

טוראי במיל´

ואם כבר מדברים, אז לדעתי זה ביזיון שעתודאים נאלצים להחיות את הפורום הזה. דווקא אנחנו...

laorana

New member
בהצלחה

באמת כל הכבוד על החייאת הפורום הזה וכל הכבוד על שרידת הטירונות בשלום (שמעתי על כמה שלא כ"כ עברו בשלום) והמון המון הצלחה בתקופת המבחנים... גם אני עתודאית כמובן... מהטכניון...

טוביאס היה גבר

טוביאס היה היחיד שלא ניצנץ כמו מיצי, טל וכדומה לדעתי צריך למנות אותו למשק שירותים

למעלה