עשרת השירים האהובים עליכם?

Hell is beige

New member
עשרת השירים האהובים עליכם?

כפי שנשאל בפורום תיכוניסטים ואני מעביר את השאלה לפה.. מהם עשרת השירים האהובים עליכם שלי הם (ולא נורא שיש לי טעם מעוות): 1) Scorpions - Send me an angel 2) מוניקה סקס - סאן חוזה 3) Led zeppelin - Black dog 4) (Guns and roses - Move to the city (Live jazz redo 5) Iron Maiden - Can I play with madness? 6) Meat puppets - Lake of fire 7) Spin doctors - Jimmy olsen`s blues 8) Ugly kid Joe - Jesus rode a harley 9) Suede - Filmstar 10) Nirvana - Serve the servents

the real flea

New member
אני לא ממש בטוח אבל כנראה

nirvana-dumb pink floyd-comfortably numb led zeppelin-stairway t heaven r.h.c.p-suck my kiss queen-bohemian rephsty pearl jam-jeremy jimmy hendrix-all along the warth tower black sebbath-iron man nirvana-laundry room bob dylan-horricane אני לא בטוח שזה זה אבל זה הכי קרוב קשה מאוד למצוא את העשרה הכי טובים אני יכול בלי בעיה לתת את השלושים הכי טובים וגם אז זה בעיה לסדר אותם ואני רוצה לציין שמקום 11 מקבלים U2

the real flea

New member
לא יודע בעצם

יש שירים שלא הכנסתי וגם אותם אני ממש אוהב, אי אפשר לענות על השאלה הזאת מיצטער

אם למישהו יש בעיות עם הטעם שלי ...

ששידבר איתי באיי סי קיו ... :) או שיכתוב לי אי מייל ... בכל מקרה .. זאת הרשימה .. והיא לא כמו בפורום תיכונסטים .. כי בתיכוניסטים רשמתי איזה שירים אני שם בפסקול לסרט על החיים שלי או משהו כזה .. 1. Pink Floyd - Comfortably Numb 2. Roger Waters - Amused To Death 3. Led Zeppelin - Stairway To heaven 4. Scorpions - Wind Of Change 5. Queen - Bohemian Raphsody 6. Dream Theater - Take The Time 7. Dream Theater - Pull Me Under 8. Jethro Tull - Thick As A Brick 9. Pink Floyd - Time 10. Jimi Hendrix - Purple Haze השירים לא לפי דירוג .. וגם אני לא בטוח שהם הכי יפים בעולם .. זה מיד משתנה אצלי .. זה מה שעלה לי בראש כרגע ..

taya

New member
אממממ....

הפייבוריטים שלי: 1. לית`יום- נירוונה 2. RAPE ME- נירוונה 3. COME AS YOU ARE- נירוונה 4. ALL APOLOGIES- נירוונה 5. ABOUT A GIRL - נירוונה 6. THE MAN WHO SOLD THE WORLD- זה של נירוונה? אני אוהבת את זה בגירסה שלהם. 7. STRAWBERRY FILDS FOREVER- ביטלס 8. IMAGINE- ג`ון לנון 9. OH ME- נירוונה 10. WHERE DID YOU SLEEP LAST NIGHT- נירוונה דיי יש כל כך הרבה... אני אוהבת גם את פינק פלויד, ושיט איך לא הכנסתי כמה רדיוהד?! אז אני מוסיפה עוד. 11. ANY ONE CAN PLAY GUITAR- רדיוהד זה פשוט שיר מאוד חשוב בשבילי, למרות שאני לא יכולה לנגן על גיטרה... וכמובן יש גם ישראלים, אבל בהזדמנות אחרת....

z.StarDust

New member
nop,

THE MAN WHO SOLD THE WORLD-כמו שירים נוספים מה-unplaged(שראויי לציין שהוא מצויין!)לא של נירוונה. השיר הספיצפי הזה הוא של דיוויד בואי הענק!!! והמממ... שיר שאהוב עליי במיוחד-של רדיוהד-שאוכל לשמוע בכמה לופים שהמערכת תוכל לסבול:JUST,פשוט ענק. כמובן שהרשימה עוד ארוכה,אבל חשתי צורך להדגיש את זה. ואם כבר הלכנו על נירוונה(ובצדק)-שכחת לציין את polly.

taya

New member
ציפיתי לזה

לא הכנסתי את פולי ו... זה היה בכוונה, יש לי בעיה עם פולי וסמלס לייק טין ספיריט, הם באמת שירים מצויינים. אבל אני לא מסוגלת לשמוע אותם יותר משתי סיבות- הראשונה: לפני בערך שנה הייתי שומעת כל אחד מהם חמישים פעם ביום השניה: רוב האנשים מתלהבים מהם יותר מידיי, והרבה אנשים מחשיבים אותם לשירים שמייצגים את נירוונה, אבל זה לא נכון!! כפיש?

the real flea

New member
תני לנחש..

את אוהבת נירוונה.. אבל למרות שהם להקה מצויינת לא כדיי להגביל את עצמך למוזיקה שלהם וזהו יש הרבה אחרים טובים בסגנון שלהם, תישמעי גם מיט פפטס, פרל ג`ם, דרים טיאטר (אין לי כוח לאנגלית מיצטער) ותיראי שהרשימה שלך תשתנה קצת

Hell is beige

New member
בובות בשר לא אותו סגנון

הם הרבה יותר גוט`-מודרני כזה ועם הרבה יותר דגש על אינסטורמנטציה - הם גם פחות קאטשי כאלה...

Hell is beige

New member
בליץ` צועק - ``אני קאטשי``

וחוץמזה בובות בשר הררררבבבהה יותר אינסטרומנטליים והרבה פחות ליריים... הם גם לא אותו סיגנון, אני לא אכנס לתאוריה אבל הם פשוט לא אותו צליל...

ללא ספק,

1. Stairway To Heaven - Led Zeppelin 2. Wish You Were Here - Pink Floyd 3. Lucy In The Sky With Diamonds - Beatles 4. In The Court Of The Crimson King - King Crimson 5. אחד אלוהים - איפה הילד 6. System Of A Down - Spiders 7. מכה אפורה - מוניקה סקס 8. American Pie - Don McLean 9. Children Of The Grave - Black Sabbath 10. כמה שזה נשמע מצוץ מהאצבע: Sweet Dreams - Marilyn Mason.... מיכל נ.ב. זה עלול להשתנות, חוץ מה2 הראשונים...

למעלה