עשרות חיילי צה"ל הפכו נערה בדווית לשפחת מין!

עשרות חיילי צה"ל הפכו נערה בדווית לשפחת מין!

עשרות חיילי צה"ל חטפו נערה בדווית, אנסוה אין ספור פעמים, כל אחד בתורו, רצחו אותה ואחר כך קברו אותה בחולות הנגב.

http://www.haaretz.co.il/misc/1.920403

הכל בגלל אקיבוש אסמולני של 1948!!!!!!11

הקצין יפה הבלורית והתואר של המחלקה ממש תכשיט. צולף בערבים על ימין ועל שמאל. טובח בשיירה של 60 גמלים בשל תאבת דם ורצח נטו. נותן פקודה להוציא להורג ילדה/נערה (לא ברור מה גילה) בדווית אחרי שהוא ומחלקתו אנסו אותה אין ספור פעמים. ממש קסם של בחור... אחח, אקיבוש המשחיט אזה... מה יהיה איתו?!?!

אחת הפרשיות המזעזעות בתולדות המדינה

חבל שזה מיתפרסם רק אחרי כל כך הרבה שנים .
אגב ,
גם ברוסיה יש פרשיות מזעזעות שעדיים לא היתפרסמו

CallMeCavanaugh

New member
למרבה הצער, יש פרשיות מזעזעות בהרבה

חפש מידע על צפצאף ומה שקרה שם באוקטובר 1948.

אבל כל המקרים האלה שייכים להיסטוריה. זה לא שהיום לא קורים דברים מזעזעים בשטחים, אבל שום דבר בסדר הגודל של מה שהיה אז.

רק את הטבח בעולי אלטלנה אתם אוהבים

שם לא נטבחו שהידים פילסטינים, אלא לוחמי חירות יהודיים שהגיעו לא"י (סליחה, ל'פלסטינה').

ooopsss

New member
טבח? שכחת שהזהירו ונתנו הזדמנויות לעזוב

1.
אם אתה טוען שזהנחשב טבח, אני מבין מזה שאתה תומך בטענות של הערבים: היו מקרים בהן צה"ל הזהיר לפני התקפת שכונות מגורים. היו שלא פינו ונהרגו, ואח"כ הערבים כרגיל טענו שטבחנו בהם. אם גם לדעתך כשמזהירים זה לא מספיק - אז אתה תומך בטענות הערבים.

2.
וחוץ מזה - מה החלופה?
אם ארגון שמאל או ימין קיצוני יביא לארץ ספינת נשק כדי לחמש את אנשיו - האם תסכים לכך, או שתעשה את הכל כדי לעצור את הספינה? (רק אל תגיד שלימין תרשה ולשמאל לא...)

וחוץ מזה - בן גוריון רצה להעביר מסר ברור. היום "נאורים ותרבותים" אז נוהגים לעצור באופן רגוע יותר - השתלטות על הספינה וכו'. מה שמקבלים בתגובה זה "משט עזה 2" "משט עזה 3" וכו'. עוד מרמרות. פעם נהגו לעשות דברים באופן חותך וחד יותר. מבטיח לך שאם המרמרה היתה מגיעה ב- 48 אז היינו מטביעים אותה ולא היו משטים נוספים. בגללל זה BG דרש להטביע - אחרי שניתנו אזהרות.

ooopsss

New member
נב אין טעם לענות. לא חזר לפורום הזה

מצטער - אני בטוח שאתם נהנים ומפיקים מכאן הרבה, אבל ממה שראיתי יש בפורום הזה יותר מדי שינאה לטעמי.

וגם גברים שמעודדים את תעשיית הזנות בישראל ולא מתביישים בכך.
(אני פמיניסט רדיקאלי ומתנגד לזנות בכלל וסחר בנשים בפרט. אם אתם מניחים מזה שאני גם שמאלני בנוגע ליו"ש ושו"ת - תיקראו את שני הפוסטים שכתבתי עד כה שוב, ואז תחליטו)

Stilletto

New member
CCAנכון או לא,אבל איזה כיף לנבור באשפה הא ?

בארבעים ושמונה וחודשיים, נתחבה אצבע צרידה לעכוזו של ערבי בתואנה
של חיפוש נשק.
כמובן שבתואנת שווא מדובר, ולו רק בגלל העובדה שכל מה שהוצא מעכוזו של הכנעני
היה שעון קיר ודרבוקה שהסתיר האומלל מפחד ביזה של הציונים...
אבל למה לדבר על זה, יש מספיק חרא שאני בטוח שתספקו ברוב הצטדקות ופילבולי עיינים
לשמחת שונאי ישראל.
יישר כח תולעים,
נסו לפתור תשבצים במקום להתפלש בהלקאה עצמית...

bibi50

New member
להתפלש בהלקאה עצמית...

מגמה חדשה
לחטט בעבר ! לשער השערות, להסיק מסקנות אולי מוטעות.
רוב הנוגעים בדבר כבר קבורים מזמן אלא שללכלך על המדינה לעולם לא מאוחר וזה בטוח כתוצאה מחיבת ציון.
שכנינו כבר יכינו מטעמים מסיפור זה ומסיפורים יבואו מה שבטוח הוא שהם יצניעו את הידיעה שכל המשתתפים נענשו כדין
מדינה מזוכיסטית אנו

גוטרמן

New member
ימנים

Pitzuk

New member
דווקא לא

שכחת שיש תזה שלמה שמוכיחה שצהל גזעני ולכן הוא לא אונס נשים
אם כדבריך הגזענים הם בימין ושי הוכחה מדעית שזה לא הם
מה נשאר.....

http://www.zeevgalili.com/2008/01/560

יצא לי לצפות בסרט דוקומנטרי על מלחמת לבנון 1

וראו שם איך בחורות לבנוניות מתחילות עם חיילי צה"ל, והאחרונים אינם נשארים אדישים, בלשון המעטה...

היו לא מעט קשרים זוגיים בין בחורות לבנוניות לבין חיילי צה"ל בשנים 1982-2000, חלקם אף הבשילו לנישואין כאשר הבחורה הלבנונית מתגיירת ועוברת לגור בישראל עם בעלה היהודי.

חלק מאותן לבנוניות הכירו את בעליהן היהודיים כאשר עבדו בישראל במסגרת "הגדר הטובה".

אני, רק סימן
אחד עולה לי בראש.....

מה המטרה של עיתון 'אל-ארד' וה"כתבן" שלו אביב לביא
בפירסום הפרשה הזאת 54 שנים אחרי שהתרחשה???
(אם יש בכלל שמץ של אמת בדברים - אני מציע לא לקנות
על בליינד כל מה ש'אל-ארד' "מפרסם"....).

האם זה מין נקמה, או קונטרה, על ההחלטה להעמיד לדין
את אורי בלאו......??????

Stilletto

New member
פרק ב"עבודה ערבית" שמסביר דפ"ע של עיתונאי..

אם היה כותב ב"אוייקלט" היית שומע עליו ?

סוהי

New member
נשמע מנופח,מוגזם ולא אמין.

אני מאמין שבמלחמות נעשים מעשי עוולה.אבל אפילו היום,אחרי 54 שנים לא מציינים את שמו המלא של המ"מ או האנסים האכזרים האחרים?.......למה?....."מסיבות משפטיות"?......לי נראה שמישהו לקח עוד סיפור שהתנפח למימדי אירוע המוני ולא מתבייש לפרסם אותו בעיתון וסיבותיו (הפוליטיות) עימו.

בן גוריון בעצמו הודה בזה...

התובע במשפט הודה שאכן זה נכון.. היום קשה לך להאמין שדברים כאלו יכולים לקרות כי בשלטון הבג"צ ואירגוני השמאל אסור לחייל צה"ל לירות מרובה. מי יכול להאמין היום שבתחילת מלחמת סיני, במבצע תחת השם "חפרפרת", ניתנה פקודה לירות על מנת להרוג בערבים שיסתובבו בחוץ אחרי תחילת העוצר, בשעה 5, זה בידיעה גמורה שהפלאחים צריכים לחזור מהשדות בשעות הערב והם אינם יודעים על הטלת האוצר. המטרה במבצע ההרג ההוא, שאגב, אמור היה להתרחש לא רק בכפר קאסם, אלא גם בג'לג'וליה, טייבה, כפר ברא ויתר הכפרים שבסביבה, על מנת להבריח את ערביי המשולש לירדן. הפקודה הייתה לירות כדי להרוג גם על נשים וילדים. גם הפקודות שניתנו בזמנו לירות על כל ערבי (בדווי) שמתגלה לעין כדי להבריח אותם למצרים, נשמעות לי הגיוניות לחלוטין.

בגלל זה, עוד שנים רבות לאחר מכן ערביי ישראל פחדו לצייץ והיו אסירי תודה על כל עצם שנזרקה לכיוונם. אירועים כמו מהומות אוקטובר יכלו להתרחש רק אחרי שנולד דור חדש ש"לא ידע את בן גוריון" ולאחר שמדינת ישראל נחלשה מאוד.

סוהי

New member
לא אמרתי שזה לא קרה.

אבל זה נשמע לי מנופח ואני שוב שואל - למה אין פרוט של שמות האנשים האלה?...האם מישהו צריך לזכור אותם כלוחמי מלחמת השיחרור שבדמם נתנו לנו מדינה?

בעיני,מי שעושה מעשים כאלה איבד כל זכות וכל אפשרות ליחס אנושי מהחברה.

למעלה