עשיתם לי חשק לשרשור תמונות וקרדיטים

../images/Emo20.gifחזרתי ../images/Emo13.gif

והנה שתי אחיותי המקסימות עם האחיינית המתוקה שלי, שהיתה גם נערת הפרחים

כניסה לחופה

כשיר כניסה לחופה בחרנו את "יש אי שם" של גידי גוב. אורן נכנס לצלילי השיר המקורי, וכשהגיע לחופה, השיר התחלף בפלייבק ואורן הזמין אותי בנגינת חליל, כשלצד החופה הוקרנה מצגת של תמונות שלנו מהילדות ועד היום, שהוכנה ע"י חבר טוב

../images/Emo20.gifמסתער על הכוס במלוא המרץ

ולפני שאני שוכחת - הרב שהשיא אותנו הוא הרב שלמה דרהין מכ"ס והיה בסדר גמור, קצר ולעניין בלי יותר מידי קשקושים.

../images/Emo20.gifקצת קרדיט ל-DJ, שהיה מצוין../images/Emo140.gif

בחרנו לקחת את ה-DJ (אורן) של החברה שעושה את התאורה וההגברה באולם (מרשמלו), ולא הצטערנו! אורן היה מאוד קשוב לרצונות והבקשות שלנו וזרם עם הקהל בצורה נפלאה, תוך שילוב כל הסגנונות שביקשנו היה תענוג לראות המון מבוגרים רוקדים ונהנים, ולא רק צעירים ברחבה - ורקדנו כמעט עד 2 בלילה היה מצויין!!!

../images/Emo20.gifמהצלם קצת התאכזבנו

בחרנו באולפני רם, מרמלה, ואני די מצטערת שנכנענו ללחצי הזמן ולא חיפשנו יותר טוב. מבחינת הצוות - הבחור שהביא את המסך הגיע רק ב-19:00 (שעה שבה התחילו להגיע האורחים), ובסופו של דבר החתן נאלץ לעזור ולהרכיב את המסך, שלא לדבר על הלחץ כשראינו שהוא לא מגיע... מבחינת התמונות - כבר כתבתי על זה בשרשור החרטות, אך אחזור בקיצור: למרות שבתחילת האירוע ביקשתי מצלם הסטילס במפורש לצלם את כל השולחנות, איתי או בלעדי (כי לא הייתי בטוחה שאספיק לעבור בכולם, למרות שבסופו של דבר כן עברנו) והוא אמר שזה ברור ואני בכלל לא צריכה להגיד לו. בסופו של דבר, אין אפילו תמונה אחת מהשולחנות, ומעט מאוד תמונות מקבלת הפנים, כך שהרבה מאוד אורחים חסרים בתמונות (כמעט כל מי שלא רקד), והוא העדיף בהפסקות לנוח בבר במקום "להתרוצץ" בין השולחנות ולצלם. חצוף! (יאמר לזכותו שלפחות את מה שהוא כן צילם, הוא צילם טוב) את הוידאו עדיין לא קיבלנו - מקווה שיהיה יותר טוב מהתמונות...

veredtered

New member
אולי תוכלו להוציא תמונות סטילס

מהוידאו - אם יהיו שם האורחים החסרים... ורד

זה בדיוק מה שחשבתי לבקש ממנו

מקווה שנצליח, כי ממש אין לי כוח או אנרגיות למלחמות

../images/Emo20.gifהמצאת המאה - "כפכפי כלה" ../images/Emo8.gif

האמת - סתם כפכפי ים של גלי, אבל השתלבו יפה עם השימלה (במיוחד כשלא ראו אותם
), וללא ספק - הצילו אותי בשלב שכבר לא יכולתי לרקוד עם הנעליים, וממש לא רציתי לרקוד יחפה כי היו זכוכיות על הריצפה

../images/Emo20.gifריקוד אחרון../images/Emo10.gif (מה, כבר נגמר?)

ועוד קרדיט אחד וחשוב - השימלה מ"לני", דיזנגוף, והייתי מאוד מרוצה מהתוצאה

למעלה