עשיתי הפלה...

עשיתי הפלה...

עכשיו אני עוד יותר מבולבלת... ואני הולכת לסבול משבועיים של דימומים פיזיים ונפשיים.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אבל אנחנו איתך...

מצטערים לשמוע על הכאב, תחושת האובדן. אנחנו בטוחים שזה לא קל, בעיקר מהבחינה הפשית. הכאב הפיזי יעבור מהר, הצלקת הנפשית תישאר עוד זמן... אבל, אבל גם היא תלך ותדעך... והחיים ימשיכו, ונקווה שמחכים לך גם דברים משמחים, שיעזרו להשכיח את החוויה הקשה הזו...

kaban

New member
:(

הרבה פעמים יש לי דברים להגיד, חכמים יותר או פחות אבל יש עכשיו אין לי את עברת אירוע מהקשים שאדם יכול לעבור בחייו וניכר כי השפעתו עלייך רבה. נכון - ההיבטים הפיזיים יעברו, הנפשיים... אני יכול רק לקוות בשבילך כי תוכלי למצוא את הדברים שיעזרו לך להתמודד, להשתקם ולחזור להיות את אני - איתך בכאבך

kaban

New member
זו אכן הרגשה קשה

הרגשתך הקשה בהחלט מתאימה למה שעברת, אם היית כותבת או אומרת שאת לא מרגישה כלום אז הייתי חושב שמשהו לא בסדר, את מרגישה מה שמי שעברה הפלה "צריכה" להרגיש. וכפי שכבר נכתב עם הזמן ובעיקר כאשר תהיי בקשר חזק, זה יעבור לאט לאט עכשיו את בהחלט יכולה להיות עם הקושי ועם הכאב - כי זה באמת כואב, בעיקר נפשית. את מוזמנת לשתף בהרגשתך ובכלל במה שקורה איתך - אנחנו כאן

לא הרגת! אל תחשבי כך!

לא הרגת אף אחד. התנהגת לפי הנסיבות ולפי הדבר שנראה היה כנכון באותה תקופה. האם עדיף היה לך להביא את הילד לעולמנו ולא להיות מסוגלת לטפל בו? עשית את הדבר הנכון. אל תייסרי את עצמך. בהצלחה לך:)

pomelit

New member
עברתי משהו דומה

לפני בערך חודש. הסימום הפיזי דווקא לא היה נורא... הדימום הנפשי היה יותר כואב, וגם לוקח לו יותר זמן להחלים. את מוזמנת לדבר קצת אם בא לך (כאן או במסרים)

היי

למרות תחושת האובדן,והכאב, אני שולחת לך חיבוקי
גדול ו
, מאלה שעושים טוב בפנים-עד כמה שאפשר... שלך, מאיה "אני רוצה להאמין בעצמי,כי אין אחרת..." ה+הוד+ם

למעלה