עשינו הזמנת לידה!!!

ענברי10

New member
עשינו הזמנת לידה!!!

איזה התרגשות!!! כמעט בכיתי כשבחרנו דברים לאפרוח שמגיע אלינו בקרוב...

ענברי10

New member
עשינו ב"מוצצים"

אחרי סקרים והשוואות מחירים, הרגשנו אצלהם הכי בנוח. מה שכן - מהמלצות של חברים, החלטנו שאת כל מה שקשור לשמפו, משחות וכו', נקנה בסופר-פארם, כי שם זה יוצא הכי זול. מעבר לזה, לא השתוללנו עם הפיצ'פקס בכלל, כי נחכה לראות קודם מה נקבל במתנות. אבל זה כיף לא נורמאלי...

בובה מזל טוב, גם אנחנו עשינו היום

הזמנה בטוב לי לתינוק ברעננה וקצת התבאסתי כי עד כמה שהבנתי על הזמנה מלאה צריך לקבל איזו שהיא הנחה ולא קיבלנו כלום ... מצד שני אני חושבת שהמחירים סבירים והובלה חינם, איך היה אצלכם?

alechcop

New member
אוווף

היייי אנחנו אמורים להפוך להורים בעוד כ-3 חודשים. ( בעזרת השם...) התחלנו להכנס לחנויות לתינוקות ולבדוק מחירים ומה בכלל יש- מיטות, שידות וכאלה. רק מה, האשה המתוקה שלי, אם למשפחתי לעתיד, נכנסת לפאניקה............ היא לא יודעת בדיוק מה אנחנו צריכים, ולפי רשימה שהכינה לנו אחותי שילדה לא מזמן היא לא מוכנה ללכת כי היא לא סובלת אותה...... אווווווווףףףףף אני חשבתי שזו אמורה להיות חוויה מרגשת..........

buba300

New member
לא אני עשיתי קניות... אלא ענברי10

וגם אני רוצה לעשות.... אבל זה קצת מוקדם.

עשיתי חיפוש ולא מצאתי ../images/Emo4.gif

קצת התבאסתי. כלומר גם אני חיפשתי את הקובץ של אמאאור. איך אפשר למצוא את הקובץ המדובר?

../images/Emo26.gifפצפונת בשביל אני משקיעה...

פשוט לא יודעת איך מצרפים, אבל תנסי בדרך הזאת: http://img2.tapuz.co.il/forums/60871747.doc בהצלחה!

../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif תודה ../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif

!!! כבר רצה להדפיס את הקובץ במקום לחפש אותו כל פעם מחדש
.

ענברי10

New member
גם לי היה מוזר שאין הנחה על קניה

מרוכזת... אבל אני מניחה שכל היולדות עושות קניה פחות או יותר מרוכזת אז כנראה נמאס להם לתת הנחות... בכל מקרה, הרגשנו בסדר לגבי המחירים והכי כיף לגבי הקנייה הזו בכלל...

הכי זול - שמפו ומשחות

בסופר רגיל - זה שאת עושה בו את הקניות לבית , בסופר פארם בהחלט לא זול ובטוח שלא הכי זול (אלא אם כן יש מבצע על מוצר ספציפי באותו הרגע! - כן כדאי לעקוב אחרי המבצעים)

noga30

New member
דווקא במוצצים יותר זול מבסופרפארם

ואני מתכוונת למוצרים של ג'ונסון: לשמפו, למשחה לטוסיק ואם את מהאזור אז את הסבון הסגול של ג'ונסון הכי זול לקנות כרגע בחצי-חינם (10 ש"ח)

../images/Emo124.gif עכשיו ראיתי בעיתון שיש מבצע

"חורף" במוצצים על חדרים- נראה שווה למרות שלא כתוב של איזו חברה (אני מניחה משכל...) וגם תיק לב"ח ב50 ש"ח עם כל מיני דברים שימושיים בו...גם נראה שווה!

למעלה