עשינו את זה, אנחנו אחרי.קרדיטים.

zivnataly

New member
עשינו את זה, אנחנו אחרי.קרדיטים.

המקום- שמיים כחולים,מקום מדהים ביופיו במיוחד הגן עצמו,נראה כמו גן עדן. חבל שיצא לנו יום גשום ולא יכולנו להנות מהגן. לקחנו את האולם הגדול למרות שהיו לנו רק 350 איש. האוכל היה ממש טעים האורחים לא מפסיקים להתקשר ולהחמיאעל האוכל וגם על הקינוחים הטעימים די ג'יי- קובי bpm . מדהים הרקיד את כל החברה עד ארבע בבוקר, אני לא מגזימה הכל אמת. מדהים מדהים. צלם - צ'יק צ'ק. מדהימיח אחד אחד. במיוחד הצלם שליווה אותי במשך היום. והתלווה אלינו לכל הצילומים המקדימים.דפק תמונות שחבל על הזמן. עצר את התנועה וצילם אותנו באמצע פקק. עצר אוטובוס וביקש ממני לעלות לתוך האוטובוס וצילם אותי בתוכו לקול מחיאות הכפיים של הנוסעים. אני עוד לא יודעת איך יצאו התמונות אבל הרעיונות של הצלם מאוד מקוריים. שמלות- נינה ודני דבש המקסימים,העיצוב של השמלות היצירתיות המושקעת, ובנוסף יחס חם ולבבי .קראתי כאן בפורום המון המלצות עליהם וגם בפורום השכן הייתי בטוחה שהגזימו,אני חייבת להודותשאין מילים לתאר את ההרגשה הטובה שמרגישים ברגע שנכנסים לנינה ודני. אני חייבת לציין לשבח את התופרת גלעדה מקסימה אין אין עליה מקצועית ישירה ומבינה עניין. לקחתי שתי שמלות מדהימות בעיצוב אישי .החלטתי להכנס עם השנהב המלכותית. אנשים היו פעורי פה כשנכנסתי. ילדים קטנים לא הפסיקו למשש אותי. ולאחר מכן החלפתי לשמלה לבנה סקסית בטרוף עם בטן שקופה.

franko74

New member
כמה חיפשתי....

ביקורות על צ'יק צ'אק. וכששאלתי אף אחד לא ענה לי:( טוב לדעת שיש עוד שהשתמשו בהם. אשמח לשמוע עליהם עוד (גם במסרים). חוץ מזה...המון מזל טוב. קרן

למעלה