ערפאת מת!!!!!!!!

אריק ל

New member
מקורות בטחוניים בישראל אמרו

שהידיעה על מותו הגיעה אליהם כבר לפני שעה - שעה ורבע ממקור צרפתי אמין מאוד.

the man is back

New member
בשבוע האחרון העולם נחשף למסכת

השקרים של אש"ף. אש"ף עוד טען שלערפאת יש שפעת
ואבו עלא עוד מכחיש

אריק ל

New member
רה"מ לוקסמבורג גם מאשר את ההודעה

נראה שאש"ף ממשיך לחיות באשליות

the man is back

New member
הצפרדעים טוענים שהם ינתנו לו טיפול

חלופי.... מעניין איזה טיפולים מעניקים בחדרי המתים בצרפת
מעניין אם זה קשור איכשהו לנקרופיליה

אתה שמח ??? אתה צריך לבכות

כי השותף שלך בחסימת הדרך לשלום הולך לעולמו מה יהיה ? לאחר לכתו יפתח פתח להסדר וכל התאוריות שלך יעלמו אז מה לך לשמוח ? תבכה .

אני מבסוט לאללה ואם אתה מבסוט

אתה לא חי במציאות במקרה הטוב . בוש מדבר על מדינה פלסטינית לרווחת הפלסטינים זה בשביל האהבל ששמח על בחירתו של בוש THE BOY IS BACK ועראפאת היה הפקק בדרך להסדר מדיני ומדינה פלסטינית עובדה שהוא לא הכריז עליה למרות שנתן כמה תאריכים לכך . אז קודם התנתקות בכדי שאני אקבל פיצויים ואחר כך מדינה פלסטינית בכדי שיהיה לי היכן להשקיע אותם וקבלני השמאל עובדים בלי לקבל תמורה..... פריירים ו

מוטי שי

New member
אני לא מאמין

ככה משמיצים חבר של יצחק ולאה? ככה מדברים על סמל השלום? המורשת זה הוא! נהיית ימני? או שהצער על מותו הטריפה את דעתך,

רבין היה ימני לא פחות ממך .

ממש חוכמה גדולה לעשות שלום עם ירדן ללא הגדה המערבית עוד מהלך שהכשיל הימין מכתב לונדון של פרס שנתן למלך חוסיין את האפשרות לטפל בפלסטינים במקומנו נו מה הפלא הימין מטרתו להוביל אותנו מדי אל דחי ותמיד עדיף פתרון גרוע בעתיד ולא פתרון טוב בהווה

MS6

New member
אתה מדבר שטויות

אל תשווה בכלל בין שני האנשים האלה. גם אני לא הסכמתי עם רבין אבל רבין שיחרר את ירושלים, רבין הוא אחד האנשים הגדולים בתולדות מדינת ישראל (שגם גרם לאסון גדול אבל זה לא סותר) ולכן צריך לכבד אותו. עראפת מתאים שיושם בקבוצה של אנשים כמו נבוכדנצאר, סנחריב, המן, טיטוס והיטלר... צוררי העם היהודי.

למעלה