ערן, לטיפולך

ערן, לטיפולך

בדרכי הביתה היום באוטובוס, הופתעתי לגלות שאוטובוסי מותקף ע"י מיידי אבנים. אני אומר הופתעתי, כיוון שזו בכל זאת נתניה, ולא אום אל פחם. מיידי האבנים היו בני תשחורת תפארת הארץ (13-14 אני מעריך). עכשיו, בתור אזרח שומר חוק וחובב צחוק, אני לא מצליח לחשוב על שום דרך שבה אדם מן היישוב יכול לטפל בתופעה הזו ולצאת מזה בשן ועין, פיזית ו/או משפטית. האם על האדם הקטן לשכור ילדים שיידו חזרה אבנים ? מה עושים ?

כלום, גם אם תתלונן נאדא.

ערבים כבושים מעל החוק. טאבו. תתעסק איתם - תשב בכלא. זה הכיבוש הראשון שמדחיקים אותו, וכמו שהשמלאנים אומרים הכיבוש הוא לא על אדמה אלא על אנשים... אכן 1.5 מליון פלסטינים אזרחי ישראל לא הולכים ברגל...
אחרי שיתנו לפלסטינים מדינה, גם האחים שלהם יקחו את החלק השני. בחסות ההומניזם חופש הביטוי והמוסריות, וכבוד הערבי וחירותו במולדת אבותיו משחררים אותם ""יש שופטים בירושלים"" את אלו האחרונים ואוי לשוטר אשר יגע בהם, או חלילה יכנס לכפרם. שים לב שלא נכנסים לכפרים שלהם, יש מריבה בין חמולות? שישחטו, כמו שהם יודעים...המשטרה זה רק לנקות את השאריות באמצעות נכבדי הכפר והאמבולנסים שמחכים בחוץ... ככה החוק עובד.

אני מסכים, אבל פספסת משהו

לא בערבים עסקינן. סתם, ילדים ישראלים מבית רע, שזו דרכם להעביר את הזמן כשאין אלכוהול באזור, כנראה (אולי הם לא לומדים מקצועות ליבהמספיק וזה הדיח אותם לפשע, לא יודע). ואני שואל - מה עושה אזרח שומר חוק במקרה כזה ? למשטרה אני מבין שאין טעם לקרוא, פרט לשוטרים מסוימים שכנראה עצורים כרגע, להגן על עצמי אקטיבית לא בא בחשבון, כי הם קטינים וקטנים אז מה ? ילד הוא ילד אבל אבן לראש היא בכל זאת אבן לראש, לכל הדעות... האם צריך אוטובוסים ממוגנים גם פה ? ומה אם אני הולך לי לתומי ברחוב ? אני מתעמק בשאלה ואיני מוצא תשובה. אני בקרוב הולך להוציא רשיון לנשק, וחבר שלי הציע לי, לאור פשיטת הרגל הכללית, שעדיף רוגטקה. למה רוגטקה ? כי פחות סביר שתהרוג מישהו (במקרה שתגן על עצמך יותר מדי) וכי בכל מקרה אי אפשר להתאים אבן שירית לרוגטקה בבעלותך...

זה בעייה...

במשטרה עסוקים בלתת דוחו"ת בד"כ. יש את המש"ק האיזורי, לפני שאתה קונה רובה אוויר, או מתיז עליהם מים מצינור כיבוי אש או תשלום لزرئر شباب العربى מהזן נטול התשחורת שיעבדו אצלך כסוכנים כפולים ומתאבדים וכאלו יש כמו... אצלכם שמה...בעצם לא רק
בקיצר המש"ק האיזורי הוא אופציה לא רעה לדעתי, השתמשתי בשירותיו שכן גם אצלנו מתחרד יש שבאב ומיני דוייסלך וכשהם משועממים...והם משועממים חבל"ז... בכל איזור יש שיטור קהילתי, אם יש מקום מסויים שמועד לפורענות, דווח לו על כך. אם מדובר באירוע חד פעמי - תבליג, ממילא נראים אותו הדבר ולא תדע מי זה מי. אם המש"ק רציני - מה טוב. יחסוך לך רובה אוויר יקר או צינור מים באורך הגלות. אבל אם המש"ק בטלן ולא רציני קח את העיצות של הנריף: נפגע החופש הלאומי שלך ליסוע באוטובוס? תהיה אנארכיסט וכאוטי

למעלה