ערכת חזרה לארץ?

she goes away

New member
ערכת חזרה לארץ?

אני לא ממש בקיאה בחיפוש בתוך הפורום, אבל לפי מה שחיפשתי, לא מצאתי נושאים כאלה... החבר שלי היה חוזר מחודש באנגליה, ואני רוצה להכין לו משהו לכבוד זה. הטיסה שלו נוחתת בשלוש לפנות בוקר ככה, אז אין לי איך להגיע לנתב"ג, מכאן ש- אני נאלצת להשאיר לו דברים בחדר שלו. עם המשפחה אין בעיה, דיברתי כבר עם אבא שלו וזה בסדר גמור מבחינתם. השאלה היא רק מה לשים שם... :) בלונים, ושלטים, ומכתב, ועוגה, ו...? דברים שקשורים בעובדה שהוא חוזר לארץ, לא פטריוטים מדיי, כי הוא פשוט לא כזה. אני אשמח אם תעזרו לי. =] תודה!

ShirShir

New member
ערכת חזרה לארץ../images/Emo77.gif

ערכת חטיפים וממתקים ישראליים שבטח לא היו לו באנגליה
קלטת עם תוכניות מהארץ ("משחק מכור" וכו'), DVD עיתונים מהיום נעלי בית כיפיות עוד.

ShirShir

New member
וגם....

דיסק עם מצגת ובה תמונות וברכות ו/או דיסק מוזיקה ישראלית.

כמה רעיונות

1. להצטלם בכמה מקומות מפורסמים בארץ כשאת מחזיקה שלט: התגעגעתי או משהו כזה... 2. מתנות שמסמלות מקומות שונים בארץ. באופן כללי או משהו שהוא רק ביניכם. דרך מגניבה להגיש את זה: מפת ארץ ישראל ועליה נקודות בצבעים שונים. למשל ירושלים באדום, אז לעטוף את המתנה שמסמלת את ירושליים בעטיפה אדומה וככה הוא יזהה. 3. השוואה של ישראל לבריטניה, משהו מצחיק כזה. למשל בתחום האוכל מתכון של פלאפל ואיזה ספל תה עם הקדשה או משהו כזה.. יש לי רעיון איך לעצב את זה... אם זה מעניין אותך כתבי לי. זה הכיוון?!

למעלה