ערכת איפור לכלה של מאק

blue eyes angel

New member
מארז לחג של מאק

האם גם על הערכה של מאק של ה 4 ליפ ג'לי יש 35% הנחה בעזרת הכרטיס ? או שזה לא תקף ? ועוד שאלה, משהי כבר הגיעה לשם על הבוקר ?

tokit

New member
על כל הסטים לחג אין הנחה

וגם על הערכה של הליפ ג'לי אין שום הנחה, גם לא לעובדות החנות. בכל מקרה, הליפ ג'לי לא יוצא היום, אלא רק בעוד כחודש.

blue eyes angel

New member
סבבה, עדיין שווה קנייה, האם הוא

מגיע יחד עם הפיגמנטים החמים המוקטנים ?

tokit

New member
כן

הקולקציה כוללת את הפיגמנטים החמים, הקרים, השיידסטיקים וליפ ג'לי. כולם בגודל מוקטן.

blue eyes angel

New member
יודעת את הכמות בליפ ג'לי ? ומה

מיוחד בליפ ג'לי לעומת גלוסים אחרים ? או שהוא לא גלוס בכלל ?

tokit

New member
לא יודעת מה הכמות

הוא שונה מגלוסים אחרים במרקם שלו. הוא פחות דביק והפיגמנט בו מאוד עדין ולא אינטנסיבי.

בלונד23

New member
ערכת איפור לכלה של מאק

בשיטוט מקרי ראיתי את הדבר המהמם הזה http://www.maccosmetics.com/templates/products/sp.tmpl?CATEGORY_ID=CATEGORY16722&PRODUCT_ID=PROD10123 יש את זה בארץ? אם כן, כמה עולה? תודה, אחלה פורום יש לכם כאן- אני בסכנת התמכרות (אפילו שאני לא מאפרת אלא סתם מתאפרת בבית)

pie and cactus

New member
הון תועפות!

היה כתובת בסביבות 550$ ואת זה צריך להכפיל ב-5.5 (לדברי תוקית). לא נראה לי משתלם - אני חושבת שבחו"ל יותר מקובל שהכלה מארגנת את עצמה וזו ערכה שאמורה לכלול את כל מה שהיא (אולי) תזדקק לו.

sh12sh

New member
הנחת מאפר ב-MAC

הבנתי שבשביל לקבל הנחת מאפר במאק לא מספיקה רק התעודה אלא גם צריך כרטיס ביקור או איזשהי הוכחה לכך שאני עובדת במקצוע. האם ביום שאני מבקשת להצטרף כחברה במאק עם עם הצגת התעודה וכרטיס הביקור אני מקבלת הנחה מיידית? או שזו פרוצדורה שלוקחת זמן?

tokit

New member
את מקבלת את ההנחה מיידית

אבל לוקח זמן עד שמקבלים את הכרטיס.

tokit

New member
אין את הערכה בישראל

אבל את יכולה לקנות את כל המוצרים האלה אחד אחד, לא כערכה.

בלונד23

New member
כן אבל תכננתי

שמישהו יביא לי את זה כמתנת חתונה מישהו עשיר אולי?... הא הא זו ערכה שיכולה לגרום לי לחייך במשך שנתיים לפחות

tokit

New member
אז שיקנה לך את כל המוצרים בנפרד..

בכל מקרה, באתר רשום שזה sold out ואני לא חושבת שניתן להשיג את הערכה במקום אחר..

למעלה