ערכי בטא גבוהים (מידי?)

eve12345

New member
ערכי בטא גבוהים (מידי?)

היי בנות,

אני אחרי החזרת עובר מוקפא אחד בן 4 ימים.. סה"כ עברו 14 ימים מיום ההחזרה (שבוע 4+4 בערך).
ביום שישי האחרון עשיתי בדיקת בטא ראשונה (12 יום לאחר ההחזרה) ויצא 806.
היום חזרתי על הבדיקה (14 יום אחרי החזרה) ויצא 2469 (פי 3 מלפני יומיים).
חייבת לשמוע את דעתן בנושא.. האם לא גבוה מידי?? יכול להיות שנקלט עובר נוסף (מניסיון טבעי)? האם זה מגיע למדדים של הריון מולארי? אני בלחץץץץץץץץץ!
תודה לכן, מדהימות!

מזל טוב!

לדעתי הלא מלומדת, הריון מולרי מאוד לא סביר בIVF, שבוחנים את העובר במעבדה ורואים גופיפים פולארים תקינים.
עובר בן 4 ימים, 12 ימים אחרי החזרה> סה"כ נראה שהבטא יפה ובנורמה!
תמיק קיים סיכוי לתאומים גם החזרת עובר אחד (זהים)
לא להיות בלחץ ותעדכני :))

eve12345

New member
תודה רבה! השאלה אם זה תקין שהבטא שילשה את עצמה (ולא הכפילה)

נועה312

New member
זה יכול להיות תקין

ויכול להיות שהעובר התחלק לתאומים זהים.
לדעתי תתייעצי עם הרופא ותשאלי אותו איך להמשיך לבדוק.
לגבי הריון מולארי או לא, הריון מולארי קורה כשיש סט נוסף של כרומוזומים מהאב ואי אפשר בשלב התחלתי לדעת אם ההריון מולארי או לא גם בIVF כי בודקים את הביציות המופרות מבחוץ ולא את המטען הכרומוזומלי שלהן.

גוגו 888

New member
אצלי ערכים יותר גבוהים

בשני הריונות. בראשון היה 955 - 14 יום מהביוץ ואחרי יומיים מעל 3,000 - הריון יחיד תקין שהסתיים בידיים מלאות.
בהריון השני 14 יום מהביוץ הביטא היתה 1250. כעת שבוע 20, עוברית אחת.
גם אני נלחצתי בזמנו וחשבתי על מולארי אבל יש בנות עם ערכים גבוהים פשוט

הסירי דאגה מליבך

אלה ערכים מהממים, במולרי מדברים על סדר גודל של מאות אלפים.
בשעה טובה וידיים מלאות:)

היא321

New member
זה לא גבוה, רגיל לגמרי

לי היו קפיצות פי 4 בבטא עם עובר אחד

eve12345

New member
הרופא הזמין אותו לאולטרסואנד שבוע הבא

תודה לכולן על התשובות.. הרופא אמר לי להגיע בשבוע הבא לאולטרסאונד ולא ברור לי למה. הרי דופק למיטב הבנתי אפשר לראות רק משבוע 6 ומעלה (ולפי החישוב שלי שבוע הבא יתחיל שבוע 5). יכול להיות שהוא רוצה לראות שק הריון ושבוע לאחר מכן אצטרך לחזור לבדוק דופק?

היי

גם לי היו בטאות גבוהות והכפלןת גבוהות בהחזרת בלצסטו ,גם אני מאודד חששתי ממולארי ,ופשוט טסתי ליחידה ששם צחקו איתי וכמובן שעליי,
ואמרו לי ללכת לבית ולהפסיק לחטט באינטרנט, הריון מולארי הוא הריון עם בטאות בהרבה יותר גבוהות והכפלות מטורפות.
אז אל תדאגי נשמה, מאחלת לך הריון תקין עגול ומשעמם שיסתיים בידיים מלאות.
הרופא בטח רוצה לראות שק לפני הדופק ,יש רופאים שמעדיפים כך ויש שפשןט מחכים עד לדופק..

היא321

New member
כן כנראה מזמין לראות שק

הרופא שלי הזמין אותי לשק ב 5+2 ואחר כך ב 7+2 לדופק

eve12345

New member
2 שקי הריון- תאומים

היי בנות,
אז אני מעדכנת שהבוקר הייתי באולטרסאונד וראו 2 שקי הריון (תאומים לא זהים). אני לא מבינה האם מדובר בעובר הקפוא שהחזירו (והתפצל) או שבמקביל לעובר הקפוא הצלחו לעשות עוד עובר באופן טבעי (בעיות זרע ולכן אני בספק).

תלתלית20

New member
וואו !!!!

תקנו אותי אם אני טועה אבל אם מדובר בתאומים לא זהים אז זה לא עובר שהוחזר והתפצל..עובר שמתפצל זה תאומים זהים....
הלוואי ויהיה דופק והכל ימשיך תקין! מזל טוב!

PAND76

New member
יכול להיות שבנוסף להחזרה

גם חגגת עם הבעלול?
תנסי להיזכר! כי אם הם לא זהים, זה לא מה שהוחזר שהתפצל לשניים. ואין מצב שהחזירו לך שניים, בלי שידעת. זה סיכוי קלוש. וגם אם יש בעיות זרע, אלוקים גדול!!! (זרע של גבר מתחדש כל כמה חודשים. גם לבעלי יש בעיות זרע ויש חודשים שהערכים שלו משופרים).

ועוד משהו - קולולושששששששששששששששששששששש
)))))))))))))))))))
מתרגשת ושמחה עבורך.

שיעבור משעמם ובע"ה בידיים מלאות, מלאות
.

eve12345

New member
בדיוק על זה חשבתי

שבנוסף לקפוא החמוד שהחזירו הניסיון שלנו בימי הביוץ יצר עוד עובר . אני עדיין בהלם... למרות שהבנתי שזה לא אומר כלום עד שבודקים שיש דופק לשניהם. תודה רבה

יההה! איזה יופי!

אני לא בטוחה אבל חושבת שיש פה כמה אופציות-
אם הביצית התחלקה בשלב מאוד מוקדם, אז יכולים להיות תאומים זהים-
מונוזיגוטים (ביצית אחת), דיכוריונים דיאמניונים (שני שקים נפרדים), ולכן ראו שני שקי הריון.
חלוקה כזו היא בשלב מאוד מוקדם של הביצית, יום 1-3, אז אם החזירו מוקפא בן יותר ימים זה פחות סביר.
או שבאמת תאומים לא זהים.
בכל מקרה זה מדהים ומשמח מאוד!

למעלה