ערוץ 5+(מינוס) מה דעתכם ???

BlackAdder1976

New member
ערוץ 5+(מינוס) מה דעתכם ???

מה דעתכם על ערוץ חדש,ערוץ 5+(מינוס) שמשדר בדיוק את מה שערוץ 5+ משדר רק שהערוץ הזה הוא מינוס שגיא כהן....מה דעתכם על הערוץ הזה ??? אני אישית הייתי מוכן לשלם יותר כסף ממה שאני משלם על ערוץ 5+ המקורי.... ואני גם מוכן לשלם יותר אם ערוץ 5+ ישר רק 80% ממשחקי היונייטד במקום ה-95% שהם משדרים היום.....שלא לדבר על המשחקים של הסיטי שדופקים לנו.....במקום לשדר ארסנל-לידס משדרים לנו סיטי-מידלסבורו..... מזל שיש לי צלחת לווין פרטית ואני יכול לראות מה שאני רוצה.

muzza

New member
שכח מזה

אם שגיא כהן רוצה אני מוכן לנדב את הפרט האוטוביוגרפי הבא- לפחות חמש פעמים כשהורי התבלטו איזה עיתון לקנות בסוף השבוע (בין מעריב לידיעות, להארץ יש מנוי גם ככה), הסטתי אותם (על אף שמדובר בעיתון צהוב) ל'מעריב'. נראה לי שעם המידע הזה באמתחתו שגיא יוכל לגרד לפחות 35 שקלים נוספים בחוזה הבא שלו עם החבר'ה של נמרודי. ואת ההערות שלך לגבי הכדורגל האנגלי אתה מוזמן לשמור לעצמך, לפחות שזה יהיה מנומק כמו שצריך. נאדה, אתה סתם זורק את הדבר הראשון שעולה לך לראש (אני מקווה).

BlackAdder1976

New member
muzza חביבי.....

העניין הזה שלפחות חמש פעמים טעית והטעית את ההורים שלך וקנית את העיתון הנכון מהסיבות הלא נכונות לא מעניין אותי..... אני יכול לקרוא את הכתבות של שגיא כהן בחינם באינטרנט ולא עושה זאת...אתה חושב שאני צריך עוד 11 תאוריות חדשות בכתבה אחת ??? בקשר לליגה האנגלית- אתה מוזמן להיכנס לאתר של ערוץ 5+ ולראות מה הם משדרים ולגלות שאני צודק לחלוטין.

BlackAdder1976

New member
חולמת עלייך,תגובה

רק עכשיו קראתי את התגובה שלך על התיאוריות של שגיא,ולזה בדיוק גם אני התכוונתי !!!! במשחק אחד הבחור יכול להמציא 38 תאוריות שונות שלא קשורות האחת בשנייה.....
בקשר לזידאן,אני כ"כ מסכים איתך בכל מה שכתבת(טוב....חוץ מהקטע שהוא הטוב ביותר מאז ומעולם,כנראה לא ראית את מרדונה משחק...) חבל שריאל מדריד לא משחקת כל יום.

muzza

New member
"הבט"

זה היה לפני שהאינטרנט הפך להיות שופרו להבעת דעותיו של כל פרחח חסר שכל. כלומר- לפני איזה חמש-שש שנים.

את מראדונה דווקא ראיתי לא מעט

ואכן הוא המועמד האחרון שנשאר אצלי בראש מול זידאן . ואולי אפילו הוא עשה דברים מדהימים יותר מזידאן , אבל האצילות התנועתית של זידאן והמגע המושלם שלו בכדור נתנו לו אצלי את המקום הראשון . אצל מראדונה זה בא יותר בהתפרצויות מדהימות ונראה כשזה קרה, שהוא ממש על הקצה . אצל זידאן ,כמעט כל תנועה וכדרור שלו מעוררים בי עקצוצים של עונג .מניה בטוחה .

BlackAdder1976

New member
מראדונה

תראי,לי כאוהד מושבע של נבחרת ברזיל זה לא כ"כ קל לכתוב שהכדורגלן הטוב ביותר שראיתי הוא דווקא ארגנטינאי....אבל אני לא יכול לשקר את עצמי....וחוץ מזה עם 5 אליפויות עולם מול 2 מסכנות(שאחד מהם זה של 78 הוא בכלל לא כשר !!! וכולם יודעים זאת) של ארגנטינה אני יכול להיות לארג'
את כותבת שאצל מראדונה זה היה יותא בהתפרצויות מדהימות,אז זהו שלא !!! אני מניח שאת חושבת כך בגלל שכל פעם שמדברים על מראדונה מראים את השערים המדהימים שלו מהמונדיאל של 86 ובגלל זה הרבה חושבים כמוך,אבל זה בכלל לא היה כך,מראדונה שלט במשחק כמו שאף אחד אחר לא שלט בו מעולם,ב86 הוא לקח על הגב שלו נבחרת ארגנטימאית מאוד מוגבלת ולקח איתה אליפות עולם תוך תצוגות כדורגל שלא נראו עד ואז וכמעט בטוח שלא יחזרו תצוגות כאלה,ב-90 הוא לקח נבחרת עוד יותר מוגבלת עד הגמר,שלא לדבר על נאפולי שעד שהוא הגיע הייתה כלום והוא הפך אותה לקבוצה הכי טובה בעולם ומאז שהכוא הלך היא חזרה למקומה הטבעי,בקיצור מה שרציתי להגיד הוא שעם התפרצויות מדהימות אתה לא משיג את הדברים הנ"ל,מראדונה היה הכל בכל במשחקים ששיחק. נכון גם זידאן הוא מושלם והתנועות שלו הרבה יותר אליגנטיות משל מראדונה ובנוסף זידאן שולט בכדור בשתי רגליו בניגוד לרגל השמאלית מראדונה,אבל אני חייב שוב לציין למרות שזה קצת כואב....מראדונה היה הטוב מכולם,נקודה.

יודע מה ?

אני אחלק את זה לשחקן הכי טוב ולשחקן שהכי כיף לי לראות . בקטגוריה הראשונה אני אקבל את מראדונה ,ובשניה אני משאירה את זיזו .

BlackAdder1976

New member
מקובל עלי !!! ../images/Emo13.gif

בעצם את יכולה לבחור את זיזו גם לקטגוריה הראשונה.....כל אחד והטעם שלו.... אני אישית- השחקן הטוב ביותר-מראדונה השחקן שאני הכי אוהב לראות משחק-רונאלדיניו,לפעמים יש לשחקן הזה הברקות גאונית שהם לא מהעולם הזה. השחקן שאני הכי אוהב-רונאלדו

למעלה