ערוץ 10 בעלייה - הסיכום השבועי

dht160

New member
ערוץ 10 בעלייה - הסיכום השבועי

לפניכם הסיכום השבועי ברייטינג לטבלה המלאה של 8-14.8.04 למשקי הבית באוכלוסיה היהודית. מומלץ לפתוח את טבלת 25 הגדולות בקישור נוסף בזמן הקריאה. את הטבלה ניתן לראות כאן באתר הוועדה למדרוג או בקישורי ההודעה. שימו לב: דאגו שאתם פותחים את הטבלה של משקי הבית היהודיים. בגירסה קצת חפוזה בגלל שניסיתי הלתחמק מגמר 'כוכב נולד' והפסדתי 'אפידורל' ומהרתי לפרוייקט עוד כמה דקות. במקום הראשון השבוע מתייצב אירוע הפתיחה של אולמפדיית אתונה 2004 עם 22.9%. במקום השני התוכנית האחרונה של כוכב נולד לפני הגמר הגדול במקום השלישי חיים הכט חתם את 'בין כרכור לסינגפור' עם 21.2% וממוצע כללי לסדרה של 21.8%. 'אסתי המכוערת' במקום החמישי רושמת ירידה ל 20.9%. ערב שלישי של רשת ממשיך לגמגם למרות הלוח החדש שכולל את 'תעביר את זה הלאה' עם יעל בר זוהר שהגיע רק למקום ה 9 עם 17.9% ואילו 'הכול טוב' החדשה של אורי גוטולוב רק במקום ה 15 עם 15.9% וזה כנראה בגלל משחק הכדורגל של מכבי ת"א בערוץ 10 שהביא את הערוץ אחרי שבועות ארוכים שוב לרשימת 25 הגדולות עם 11.6% במקום ה 21. על יום שיש בכל אין מה לדרב כש 'ערב אדיר' בתוכית לקט משיגה רק 14.5%. לערוץ 10 בכלל היה שבוע טוב. חוץ מהכניסה ל 25 הגדולות. פגיעה מוצלחת היית בערב יום רביעי הגדול של ערוץ 2 בשידור בכורה של הסרט 'גלדיאטור' שגרף 7.4% והגיע למקום ה 38 !!. סרטים כידוע זה תחום חזק בערוץ 10: גם הסרט 'המומיה' ששודר ביום שבת השיג 5.4% (מקום 58) נתוני הפריים טיים הגבוהים של הערוץ לא פסקו בזאת וה24 של ערוץ 10 הלא היא מיקי חיימוביץ סיימה את הסדרה 'על המשקל' עם 6.9%, בדיוק כמו המשחק של בני סכנין באירופה ושניהם יחד מתייצבים במקומות 43 ו 44 בהתאמה. בגזרת החדשות של ערוץ 10 נהנתה 'היום שהיה' מהישגי הפריים טים הגבוהים והשיגה 5% במהלך השבוע. ואילו 'האולפן המרכזי בשישי' נפל ל 2.6% אחרי יותר מ 5% בשבוע שעבר. בגזרת סדרות הרכש אפשר לרשום שבוע מוצלח שוב כמובן לערוץ 10. השידור החוזר של 'גו'רדן' השיג 4.4% !!! ב 23:30 !! ו'בנות גילמור' עם 2.8%. הפרקיליטים אחרי שבועיים מוצלחים נופלים למקום 137 עם 2.1% ואילו 'סקראבס' למקום ה 170 עם 1.6%. בוביץ, 'סודות החיים' במקום ה 83 עם 4.1%. 21.8

dht160

New member
שזה לא רק הלקט

כל העונה שלו הוא לא ממש מבריק בנתיים

q1231

New member
חבל

ששוב הרייטינג של "סודות החיים" יורד אבל האמת אני לא מצפה להרבה כי אני יודע כמה הסיכויים של הסדרה להצליח מאוד נמוכים וזה לא רק בגלל השעה אלא גם בגלל שבארץ לא אוהבים כל כך סדרות אוסטרליות רק נקווה ש"רשת" ישדרו גם את 2 העונות האחרונות שיש להם עוד לשדר,זה מה שחשוב לי האמת,הרייטינג קצת פחות.

לא אוהב את הסדרה הזאת

אני אישית חושב שזאת סדרה בנאלית, נוסחתית עד כאב, קלישאית וצפויה. אבל איש בדעתו יחיה...

למעלה