ערוץ הספורט ומכבי תל אביב

ערוץ הספורט ומכבי תל אביב

אני לא יודע למה וכיצד אבל תשימו לב שהנהלת ערוץ הספורט נמנעת מלשדר את מכבי ת"א בליגה או עושה הכל כדי שהשידור יהיה כמה שפחות רציף. אתמול זה היה ממש שיא, בזמן שהמשחק במלחה יצא למחצית, עברו בספורט 5 לשדר את המשחק של מכבי חיפה-חולון, שדרך אגב שודר במלואו בערוץ ספורט 5+, כלומר, שידרו את המשחק של מכבי חיפה בשני ערוצים במקביל במקום להעביר את השידור למשחק של מכבי ת"א, שזכה לפריצה או שניים סה"כ במהלך הזמן הנ"ל, וגם הן של לכל היותר דקה. אני גם זוכר שכשהמשחק של מכבי היה המשחק המרכזי, היו כמעט כל 5 דקות פריצות לכל משחק אחר ולרוב, פריצות למשך כמה דקות, כך שכמעט לא ניתן היה לראות את המשחק של מכבי. האם אתמול המשחק של מכבי שודר ב ספורט 5 HD? מה אפשר לעשותנגד העיוולת הזאת?

Roy M

New member
מה הבעיה בדיוק? אני רחוק מלהיות חסיד

של הזבלות מערוץ הספורט, אבל כאן הם צודקים. מה בדיוק מעניין במשחק של מכבי נגד ר"ג, שצריך לשדר אותו כמשחק מרכזי?

waviram

New member
לא צריך לשדר כמשחק מרכזי

אבל לפחות שיזרקו איזה עצם. זה מאוד מאכזב שאפשר לראות רק דקה וחצי מהמשחק הזה. זה אמנם לא משחק גדול נגד יריבה שקולה, אבל לאוהדי מכבי (שהם לדעתי לא פחות מ- 50% מהצופים של ערב הכדורסל של ישראל) מגיע קצת יותר מדקה וחצי... לפחות שישדרו את המשחק בשידור חוזר (במקום לשים את המשחקים האחרים שלוש פעמים ביום).

דרוmי

New member
מסכים איתך

אחרי 5 דקות צפיה כשראיתי שלא מעבירים תמשחק של מכבי.נטשתי את הטלויזיה

lb22

New member
עזוב אותך...

היה משעמם ביותר! לא ראיתי את המשחק כמעט ועוד הייתי בהיכל..

יו45

New member
אפשר להבין אותם

מדובר עבורם בעינוי מתמשך לראות את מכבי בפלוס 25 , והם פשוט לא מסוגלים לעמוד בזה.

זאת לא הנקודה

הבעיה היא, איך משדרים את אותו המשחק בשני הערוצים ולא משדרים משחק אחר שרץ במקביל?

ifa1111

New member
אבל 5+ לא פתוח לכולם

אם ערב הכדורסל היה משודר ב5+ והמשחק בין חולון לחיפה היה משודר בספורט5 דבריך היו מתקבלים ביתר הבנה. אך מכיוון ש5+ הוא לא ערוץ שפתוח לכולם ואילו ספורט5 כן אז אפשר להבין את ערוץ הספורט שבחרו לשדר במחצית הערוץ הפתוח את המשחק שהיה נראה להם היותר מעניין מבין משחקי הערב שהתנהלו באותה העת. אני לא חושב שכאוהדי מכבי תל אביב אנחנו יכולים להתלונן על היחס מערוץ הספורט. לא פעם ולא פעמיים ערוץ הספורט שידר משחקים של מכבי תל אביב גם כששיחקה נגד קבוצות חלשות מאד. באשר לפריצות אני אמנם לא ראיתי, אבל לפי מה שאני שומע מדובר היה במשחק שממש לא התעלה לרמה גבוהה, מכבי לא נתנה שואו- טיים וגם מתח לא היה. בקיצור לא היו הרבה סיבות לעבור בכלל למשחק הזה...

אני חושב שאתה טועה

אני חושב שלכל אחד שיש לו חבילת ספורט יש לו גם ספורט 5 וגם ספורט 5+ אם כי אני לא בטוח בדברי ב 100%

gambit forever

New member
בתור אוהד מכבי, שרוצה לראות כמה שיותר מכבי

אני חושב שאתה טועה. רוב המשחקים המרכזיים הם משחקים שמכבי מעורבת בהם, גם אם מדובר במכבי מול קבוצות די חלשות כמו ראשון לציון. כאשר משחק כל כך חלש כמו המשחק מול ר"ג או ראשון, אז אני מקבל בהבנה שערוץ הספורט מעביר למשחקים מעט יותר מותחים...

למעלה