ערוץ אם טי וי

xtina 4 ever

New member
אתה סותר את עצמך!

אתה מפטפט על כמה שMTV מושחת וכ' וכ'ו...ואז אומר "אם כבר ערוץ מוסיקה אז זה vh1" אתה יודע למה זה דפוק??? כי בVH1 מראים חצי מהקליפים שמראים בMTV!!!! וחוץ מזה בכל השאר צדקת
אבל זה לא רק אמטיוי...זה גם סרטים..אם אין סצינת סקס/סמים או אלימות בסרט-הוא נחשב לסרט "תינוקי"

אממ לא בדיוק.

נכון, VH1 גם לא הכי תמים, אבל הוא לא שם קליפים מזעזעים כמו ש-MTV שם. הוא יותר מתון. וכלל, MTV בקושי משדר קליפים, לא כמו VH1 ש-85% מהזמן הוא משדר קליפים. MTV שם תוכניות ממש דבילות, אבל מה לעשות, למנהלים של הערוץ "חסר" כסף אז הם יעשו הכל בשביל לעלות את הרייטינג.

mandarin3

New member
מה אתה אומר ?

כאילו שלערוץ 24 חסר מהפרובוקטיביות ? הצחקת אותי רק שאנחנו עוד "בחיתולים" מה שנקרא - רק פתחו פה את העיניים אבל לא חסר פה את כל הזבל הזה

פש.. איזה שיחה התפתחה פה...../images/Emo108.gif

אז... דבר ראשון.. אני מסכימה ב-100% שיש הרבה קליפים כאלה של סקס, דם או אלימות... אבל לצערי אני כבר התרגלתי... מחוסר ברירה... זה לא רק ב-MTV המצב ככה... זה בכל מקום שאתה נמצא בו כמעט תראה ת'דברים האלה... אני לא מבינה למה העלתם ת'נושא רק עכשיו?... זה כבר מלא זמן ככה.. מה קרה פתאום?.....חח... אז... בקיצור.. אם אתה לא נהנה לראות MTV אף אחד לא מכריח אותך.. אתה יכול פשוט לשמוע רדיו כמוני
....חח...

dor307

New member
מה רע בסקס?

בכל מקרה יש קליפים שMTV לא משדר בשעות היום אלא רק בלילה כדי למנוע מילדים קטנים אלימות\סקס\סמים\טל מוסרי. ולמה לך להשתעמם בVH1? פשוט לעצום עניים אם זה מפריע.

mix drix

New member
מה רע בסקס ???????

בוא אני אגיד לך מה רע בסקס סקס כשלעצמו זו אחת המתנות הכי מופלאות שקיבלנו מאלוהים אבל אתה בטח יודע שסקס כשהוא לא ב"שימוש" נכון הוא אחד הדברים הכי הרסניים בעולם ! סקס בהקשר של: זנות, אונס, גילוי עריות, סחר בנשים, רצח, סמים, שחיתות, אלימות , להמשיך ? כמה דברים כאלה אתה מכיר שקשורים לסקס ? וסוג הסקס שמשדרים בערוץ המדהים הזה הוא לאו דווקא בהקשר החיובי שלו זה מה שרע בסקס כשהוא לא "נכון" הוא הורס ! הוא משחית ! הוא מטנף כל חלקה טובה ! הוא זורע הרס בכל מקום וכל מטרתי בהודעה זו לנסות ולצמצם את ההרס ולא להיכנע לו וזה לא נכון שזה מה שמעניין את כל האנשים כי אותי זה דוחה ובטח יש עוד הרבה שמרגישים כמוני אך נכנעים ל"מודרניזציה" ול"מציאות" את המציאות אנו יוצרים, מעצבים ומשפיעים על אופייה אנו זה אני אתה את וכל אחד וכפי שכבר אמרתי זה הכל עניין של טוב נגד הרע @ אור נגד החושך ומי שמדבר פה על בועות וורודות ברור בהחלט שהוא לא מכיר אותי ואת עיסוקי כי עיסוקי רחוק מאוד מלהיות "רחפן" והזוי ואני דווקא ממש ממש בתוך המציאות העכשווית ודווקא זה מה שמניע אותי להילחם ולצמצם את הנזקים שנעשים בחברה ! ועוד הערה לסיכום : מי שמחמפש סיפוק וריגושים אינסופיים לא ימצא אותם ב"התפרעות " כזו או אחרת אלא דווקא במסגרות שלכאורה נראות משעממות וחסרות עניין למשל: הסקס הכי מרגש ומספק זה הסקס שנעשה מתוך אהבה !!!!!!!! הכסף הכי מבורך ושופע הוא הכסף שנעשה ביושר !!!!!!!!! ועוד ועוד אז כל אלה שמחפשים ריגושים בדברים החריגים כדוגמת סקס חריג סוטה וכסף מושחת ימצא הרבה מאוד ריגושים זולים שיביאו אותו לבסוף להרס ושוב - מי שמרגיש שהוא אדם טוב שיאמין בזה שלטוב יש סיכוי לנצח ולא להיכנע לרע בצורת אמירות כמו: זו המציאות ! ככה זה כל העולם , כולם עושים את זה, כל ילד בן חמש יכול לספר לך איך עושים ילדים , ועוד כאלה אמירות תבוסתניות ומזיקות ! להאמין בכוח של הטוב !!!!!!!!! ומוסיקה ! זה אחד הדברים שעושים לי הכי הכי הכי הכי טוב ! ודווקא בגלל זה אני ככה ! כמו אומן שרואה יצירת אמנות טובה שהורסים אותה, מלכלכים אותה , מקשקשים עליה ! כך אני עם המוסיקה ! ביי לכם ותודה על ההתחייחסות שלכם לעניין !

Smelly

New member
זו המציאות...../images/Emo60.gif

אתחיל באימרה: מה זה השטויות האלה?! הטלוויזיה משקפת את המציאות שאנחנו חיים בה... וכן, היא מכילה סקס, סמים, אלימות ועוד... אני רואה בדברים שלך תלונה חסרת כל בסיס... אם העיתון היה מבשר רק חדשות טובות היית קורא?! אם היו רק חדשות טובות היית רואה?! ביננו, לא כל מה שטוב מעניין... אז כן, החיים זה לא מה שהבטיחו לך - אז מה?! תתעורר! הבועה שחיית בה שהחיים ורודים ויפים אשר בהם אלימות, סמים וסקס זה רק אצל סוטים ו"שרוטים" התנפצה! SO WHAT?! רוצה טלוויזיה נקייה? ללא אלימות, סמים וסקס? פנה לערוץ התכלת - ערוץ מאוד נקי... רוצה יותר טוב? זרוק את הטלוויזיה מהחלון... ככה לא תצטרך לראות את מה שאתה רואה לו "סדום ועמורה"...

Metal † Heart

New member
אם העיתון היה מבשר רק חדשות טובות

היה הרבה יותר נחמד לקרוא אותו. מה מעניין פה? שאבא אנס את התינוקת שלו וזרק אותה מקומה חמישית?! אם ככה, עדיף שיהיה טוב ולא מעניין.. סמים ואלימות זה לא דבר נורמלי, לפחות זה לא אמור להיות.. ואתה יכול לזרוק את הטלוויזיה מהחלון, זה עדיין לא ישנה את המציאות.. אז יופי, לא ראית אלימות בטלוויזיה, חסר מקומות לראות את זה?

Smelly

New member
הגבתי על התלונה...../images/Emo60.gif

סקר שנערך בשנה האחרונה הראה שרוב הציבור מעדיף לקרוא חדשות רעות על-פני חדשות טובות...
הוא התלונן על מה שהוא רואה בטלוויזיה ומכאן באה ההצעה... אני לא אמרתצי שהוא יכול להתחמק מהמציאות...

Metal † Heart

New member
עזוב אותי מהציבור..

הציבור מזוכיסט ודפוק, מה אני אעשה? מה בדיוק נותן לך לקרוא חדשות רעות? זה מספק לך איזשהו דחף?.. הוא לא התלונן רק על הטלוויזיה, הוא התלונן שכביכול בגללה אנחנו אלימים, מתנהגים כמו בהמות וכו', אז מה זה יעזור אם הוא יפסיק לצפות בטלוויזיה?.. שיצפה 24\7 בערוץ הכנסת.. זה לא ישנה כלום.

Im The Sun

New member
אמממ לי אין בעיה../images/Emo42.gif

עם סקס דם אלימות וכו'... ההורים שחושבים שהילדים שלהם מושפעים מזה אז שיחסמו את התחנה.
*זהירות הגזמה* ובאותו זמן פשוט יזרקו את הטלוויזיה כי בלי MTV למה צריך טלוויזיה

inbal287

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo187.gif../images/Emo28.gifאממ

אתה מוזמן להמשיך לחיות בבועה הורודה שלך כאן

just jenny

New member
יש פורום כזה?!?!../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

חחחח איך לא ידעתי את זה עד עכשיו;[

inbal287

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo187.gif../images/Emo28.gif כי את פ7*ק*ת../images/Emo5.gif

למעלה