ערב

mimor2

New member
גם אני מבינה קצת...

את מוזמנת לשלוח לי מסר - ואם אוכל לעזור, אשמח. <a target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/tapuzForum/images/Emo9.gif>

shmupie

New member
אני משתגעת...

מרגישה איך השכל זורם בטיפות עדינות אל הדעת...

בסילאן תוסס - יצא לכן להיתקל??

מוזר פתחתי אותו אחרי באמת לא מעט זמן, אבל עדיין הפג תוקף שלו רחוק... הריח? מודגש בליווי ניחוח אלכוהולי קל. יכול להיות שייצרתי ליקר חדש??? סטארט אפ??? מישו מתנדב לטעום?

הי../images/Emo178.gif

מנצלשת,כי אין מצב שמצליחה להתעדכן ממש במה שהולך פה..רק שואלת את הדרומיות אם מכירות מקום בשרי כשר כמובן באזור מצפה רמון צפונה,כי מחר אנחנו בטקס של גיסי היקר ,סוף קק"צ,וחייבים לאכול משו אחריו..
רצוי שיהיה לא גורמה מידי אבל גם לא מסעדת פועלים... חוץ מזה הכל בסדר,חזרנו לשגרה כאילו לא היו חגים,לימודים-עבודה, ב"ה הכל כרגיל
הקטנצ'יק שלנו הגיע לגיל שנתיים,ואין לו צל של מושג מה זה יומולדת,כרגע דוחים או בכלל לא..אבל אושר גדול איך הוא מדבר איתנו ונהיה עצמאי
.הבעל לא בבית למרות שדי אמור להיות..(מתכונן למרתון) אבל לא מתלוננת פה כי בחגים היה ירח דבש אחד ענק...

יעלבז

New member
גם אני חשבתי בדיוק על זה...

איך בא לי פסטייה ואני אפילו לא בהריון...

נ ט ש ה

New member
יש לך בבאר שבע את קאסה דה-ברזיל

וזה עם הכרטיס טעמים. היינו שבוע שעבר והיה לי טעים מאוד!! יש גם את ערביקה. לא הייתי שם, אבל שמעתי דברים טובים.. אולי בדימונה יש משו?? אני מכירה רק את ארומה. אבל אולי שולה וזיגי מכירות...

למעלה