ערב

שולה78

New member
תבדקו את המסעדה של שירי!!

איפשהו באזור ONE. ויש בעיר "אמונה" (כמעט כמעט לגמרי בטוחה)- מסעדת פועלים אבל עמוסה אנשים ומעולה!

אמונה וערביקה לא כשרות../images/Emo4.gif

ושירי-כתבו עליה ברסט ביקורות ממש לא נעימות.. ננסה אולי את קאסה.נעדכן.
ודרך אגב,איך המזג אויר אצלכם היום? ואחרי הצהריים? להביא סווטשרטים?יהיה קר..כי פה ממש מעונן היום.מתלבטת.. והבאסה היא שעשינו חולצות קצרות לטקס
לא נראה לי שיראו אותן אם יהיה קר...

נ ט ש ה

New member
ערביקה עכשיו כשרה.

תתקשרי לוודא. אבל לפי מה שאני יודעת הם עם תעודה עכשיו (יחסית חדש.)

אמאבולי

New member
יש שקט בבית? אם כן- נחשב!

אצלי לפעמים עד 21:00 - 22:00 עוד מרגיש כאן אמצע היום
אבל היום כולן יתחשבו באמא ויהיה כאן שקט מוקדם

רויטלי28

New member
קפץ לפני הסוף

הייתי היום במקום העבודה "שלי" להחזיר משכורת שנכנסה לה בטעות והבוסית ביקשה לשוחח איתי הציעה לי תחום אחר, קשה וטעון מאוד רגשית צריכה לשקול טוב טוב את הענין בשל כך.

נשמע מאתגר, שוחק אבל גם מעניין

איפה היית קודם- כלומר, באיזו מחלקה? ומה על הפרק?

אשת נמש

New member
המלצות

בא לי ממש סרט ויקטוריוני או משהו דומה... איזה סרטים טובים יש? (בסגנון גאווה וגעה קדומה, המוסקטרים, וכו')

נ ט ש ה

New member
אני מול המירוץ למליון...

חולה על זה! רק חולמת על היום שבו החתיך יחשוב שאני מספיק שווה בשביל להרשם איתי לעונה הבאה..

יעל י

New member
../images/Emo77.gifמה קונים למסיבת שחרור לפנסיה?

הרנ"ג הוא חבר של הבעל .סיים שרות ויוצא לפנסיה בגיל כמעט כמעט 50. מתכונן לעבוד בחקלאות בישוב מגוריו. רעיונות התקבלו בשמחה.

יעל י

New member
למה לא טרקטור?

חבר קרוב. משרתים רחוק אחד מהשני אבל בקשרים מצויינים. מאד מכבדים אחד את השני.

shmupie

New member
אוףפ איזה ערב

כבר למעלה משעתיים היא בוכה מה לא עשיתי נתתי גליגם, שמתי טיג'ל, נתתי מים, עשיתי עיסוי בטן, החלפתי חיתול, נתתי אקמול, שמתי טיפות אוזניים, נתתי אוכל. אין לי כח. אני מותשת והתחלתי את הערב הזה מותשת. מאד מותשת אחרי לילה בלי שינה. אני עיפה אין לי כח ואם היא שוב מתעוררת אני שולחת אותה להורים שלי. דיי לא יכולה יותר ורוצה רק לבכות.

../images/Emo96.gifבוקר טוב../images/Emo96.gif

איך הלך בסוף? היה לילה לבן? מנסה לעודד..לא טובה בזה. נותנת קצת-
ו-
על הלבד הקשה הזה,
שהכל יעבור עד הלידה בטוב
...

גואה4

New member
ותגידי גברת (וסליחה על הניצלוש, פשוט פתאום

נזכרתי...) איך הולך לכם עם הכלבה??? כי אני את שלי רוצה להרוג.... הבת שלי קמה בבוקר ויוצאת איתו ודואגת לו לאוכל והכול... אבל הוא לועס כל דבר שהוא מוצא, הוא קופץ על הילדים, הוא נובח על פורצים דימיוניים באמצע הלילה והכי גרוע - הוא פשוט מצחין :(

למעלה