ערב Lingirie and Neckties...

ערב Lingirie and Neckties...

יום ששי בלילה וילה באזור המרכז לאט לאט מתאספים זוגות יפים ונחמדים דופקים בדלת בעדינות אומרים שלום למארחת והולכים לחדר התארגנות הגברים נשארים בתחתונים צמודים ועניבה בלבד הנשים, בהלבשה תחתונה סקסית ונעלי עקב יוצאים למבואה, מתאספים סביב פיטריה שמפזרת חום, מסתכלים, מתרשמים, מדברים... שותים יין ומגלגלים שיחה עם "שכנינו" לתנור. הנשים נראות מדהים, הגברים גם כמה נחמד לגלות שכולם כמוני וכמוך הורים לילדים אנשי שיחה אוהבי חיים שנינו אומרים יחד על זוג מסויים "הם מוצאים חן בעיניי" והתיאום הזה בינינו כלל לא מפתיע מזמינים אותם להצטרף אלינו לחדר אחורי מתחילים לדבר, הוא איתך, אני איתה.. עוד זוג שקולט את האווירה מצטרף פתאום היא "שולפת" אותם ממקום מושבם ומביאה אותם למרכז כולם נוגעים בכולם היא מבקשת רשות לענג אותך, לא מפסיקה להחמיא לך (בצדק) יורדת אל בין רגלייך מנשקת אותך מענגת אותך.... אני אחר כך מענג אותה.... היא מענגת אותי... וממש בסמוך אלינו קולות ומראות של סקס... החדר מתמלא באורגזמות מכל הסוגים מטלטלות סיפים, מזעזעות ארץ וגם מנומסות וסולידיות... עוד אנשים מצטרפים, אנשים אחרים מתחלפים... צופים ותחלופה בצופים
בשלב מסויים נשכבנו מחובקים ופשוט צפינו בנעשה.. מדי פעם נגענו, מדי פעם נגעו בנו... ואני שכל חיי הבוגרים פינטזתי להיות נוכח באורגיה בחדר מלא אנרגיות מיניות... מצאתי את עצמי פתאום..... משועמם !! התברר לי שזה לא ממש my fuck of tea אני מעדיף את הסולידיות של שניים עד ששה אנשים נו מה לעשות... כזה אני

נשמע פנטסטי

לי אין אומץ לזה אפילו ,ולא רק אומץ , כנראה שגם אין רצון אוהב את האינטימיות של זוג , אבל אולי בעתיד אתנסה פעם כי גם סקרנות יש לי

darling33

New member
been there done that

וגם אני הבנתי שזה קצת יותר מדי בשבילי. 2-6 אנשים נשמע לי אינטימי במידה ומעניין במידה רבה עוד יותר...

darling33

New member
יפה...

אהבתי את החשיבה המתמטית המעניינת... המוח היהודי - אין עליו...

darling33

New member
ועוד משהו קטן ששכחתי...

great minds think alike (זה בנוגע למספרים
)

darling33

New member
נעלבתי קשות...

שחששבת שיש צורך להסביר לי קומבנטוריקה מהי...גם 5 יח"ל מתמטיקה וגם לא מעט קורסים בסטטיסטיקה...ובמספרים אני חזקה בכל מקרה...

SDK10

New member
אגב, אם יש משהו שמפחיד אותי

בחיים, זה המשפט הזה ה- GMTA אם זה רק בנוגע לזיונים.. דיינו. בכל נושא אחר.. אני נחרד

לא פשוט בכלל...

זה כמו לצאת לדייט, רק שבמקום ששני אנשים יתאימו, ארבעה צריכים להתאים. מכיוון שזה לא פשוט, ומכיוון שזה לא קורה בדרך כלל, הרבה אנשים מאבדים סבלנות ומתפשרים.. לשמחתי למדנו לא להתפשר אם לא מתאים לכולם, אז לא מחר עוד יום ותמיד יש לנו אחד את השני

אבל למה להפסיק ?????

את באמת חושבת שאין בעולם הזה אף זוג שיכול להתאים לכם ??? (העולם הזה = סצנת הסווינגרס בישראל) לא נראה לי סביר כן, צריך סבלנות כן, לא פשוט אבל מי שלא פותח את הפה, גם זבוב לא נכנס...

החושק1

New member
נשמע מעולה

אך אני בצעירותי חוויתי דברים רבים וחייב לציין שכל המסיבות האלה, נשמעות טוב. גורמות לך להתרגשות עצומה. אך במציאות זה לא מרגיש אינטימי. ואני מצאתי שאין כמו שתי זוגות בלבד. האם אתם חושבים כמוני?

SDK10

New member
לא אוהב דברים המוניים

גם לא בזיונים. תמיד העדפתי קבוצות קטנות, גם בעבודה

פעם אחת

הייתי בסיטואציה דומה ומרוב מבוכה וחוסר נוחות,נדבקתי לאיש אחד (דווקא לא האיש שלי) וכמעט לא הסתכלתי מה קורה מסביב. גם אני מעדיפה קבוצה קטנה

למעלה