ערב...

אשת נמש

New member
ארוחת ערב- אני קלולס

מה להכין לארוחת ערב? הנמש צם מחר. ואני מורעבת.... יש רעיונות למשהו פשוט אך מזין???
נקראות ל

mimor2

New member
אתלינו ארוחת ערב זה ככה:

סלט ירקות, חביתות, טוסט עם גבינה/חמאה, טונה, תירס. זו הארוחת ערב המועדפת על החבר'ה שלי. יש כמובן את אופציית הפנקייקס... יאמי! שיהיה לבעלך צום קל!

mimor2

New member
אתלינו??? אני מושפעת מזה שתלו את המן?

אצלינו כמובן...

אני כאן ובחרתי בקורנפלקס :)

החצי פה, ישן כבר חצי שעה. הגיע "לכבוד יום ההולדת" אחרי מסע של 32 ק"מ. מיותר לציין שלא היו חגיגות מטורפות. יש לו מזל שהוא כזה חמוד אז הכל נשכח (אבל ששששש, שלא יגלה שזו הטקטיקה) כבר שבה למשמרת ערב אם מישהי פה

הגופן

New member
אצלינו אין למי ומה לבשל../images/Emo4.gif או שמא ../images/Emo13.gif

היה פה איזה הפנינג לילדים עם מלא פעילות לפורים והחלטתי לצאת קצת עם הילדודס, לא פייר בשבילם אמא דכאונית שיושבת בבית ובוכה כל היום
ואחרי (נגמר באיזה שש ומשו) המשכנו לחגוג בפיצריה הישובית!! כמובן שהם מנשנשים קצת גבינה והאמא השמנה את כל השאר
ויפה לך שבשעה שמונה בערב את עוד חושבת על להתחיל לבשל... כנראה שבשעה הזו זה באמת רק קורנפלקס או שידרוג: דליפקאן!!!

אשת נמש

New member
../images/Emo6.gif בסוף...

באמת לא היה לי כח. ואני גם עמוסה בטירוף מהעבודה וכל הזמן בטלפונים. אז בסוף יצא שהנמש הכין משהו... ברוסקאי או שמהו כזה (אין לי מושג איך כותבים את זה) ג'בטה עם עגבניות בתנור... יצא טעים. והאמת- אני תמיד מנסה לשחק אותה האישה המבשלת והדואגת- אבל אף פעם אין לי רעיונות. ואז הנמש מגיע ותוך שניה ממציא משהו.
כבר מזמן אמרתי שלפי הסטריוטיפים הייתי אמורה להוולד בן!

הגופן

New member
וואו - יפה לו!!!../images/Emo106.gif

א' כפרה עליו יודע להשקיע בחביתה!! עם בצל!!!
ואם זה המצב - תזרמי עם זה!! תרדי מהקטע של "להיות המבשלת" (משאירה לך את "הדואגת") ותני לו... תאמיני לי ישאר לך גם ככה מספיק מה לעשות!!!
זה גם היום כבר ממש לא "סטיגמתי"... הגבר הוא רגיש ומבשל והאישה קרייריסטית ועצמאית
כבר מזמן לא מחכה לבעלה עם הכוס תה והנעלי בית
לילה טוב!

למעלה