ערב צח

איטשי

New member
ערב צח ../images/Emo177.gif

שלום לכם יתושונים שלי... עקב בעיית המים בישראל, אנחנו משדרים לכם מהשטח מיצאו את מקומכם בין טיפות המים שכן יש!! בגינות פרטיות, מאגרי מים קטנים, וגדולים, בתוך בתים בכיורים אמבטיות וכיוצא בזה. יתושות יקרות השנה לא הבאתם לנו מספיק פרודוקציה לבנק שלנו ובכן- על סדר יומכן למצוץ כמה שיותר, ילדים מבוגרים נשים מה שבא ליד... לרגל ולפה. בעיה קשה נוספת יתושונים שלי היא בעיית הקטל ב"דרכים" ובכן: 1- לא להיתקרב למנורות כחולות!!!!!!!!!!! 2- להיתרחק מאורות חזקים במיוחד בשעות הלילה! 3- להיזהר משקעים בעלי ריח ממכר לסוטים שבינכם 4- במקרה של אהבת אמת למצוץ כמה שיותר והודעה אחרונה ליתושות שלנו, יצא היום לשוק מכשיר אנושי חדש שממסטל אתכן נותן לכן לחוש נאהבות ואז בבבוםםםםםםםםםם במכה אחת ממית אתכן, ובכן אני מבקש בכל לשון של מציצה, השתדלנה ללכת לבתים של עניים או אם קשה לכן,למקומות מסריחים עדיף הסרחון על הריח הטובבבבבבבבבבבבב כיפאקקקקק היי יתושונים יקרים בזאת תמה מהדורת החדשות להיום כאן איטשי משדר לכם מהשטח.... -מוסיקת רקע- בזזזזזזז שלכם איטש

tairon

New member
הערה נוספת לבזזזזז שבדרך

יש להזהר משואבי אבק במיוחד מהובר 2002 זה קלטני ביותר ... ואטשייייייי אפ´ציייייייייייייי וואו ענק ענק את\ה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וואי זה שם לי חיוך חבל"ז ליז
קח זבנג וגמרנו

אנושית~

New member
שונאת אותכםםםםם../images/Emo177.gif

ואלחם בכם בחירוף נפש עד טיפת הK300האחרונה

למעלה